Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[INFO] "Nasi" dilerzy

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [INFO] "Nasi" dilerzy

    sprawdzales poziom oleju ?
    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

  • #2
    UWAGA!
    W tym temacie wszystkie wpisy muszą być zatwierdzone przez moderatora. W związku z tym proszę o cierpliwość i nie dublowanie wpisów z racji tego, że poprzedni się nie pojawił.


    [INFO] "Nasi" dilerzy

    Z racji, że poniższa lista zrobiła się trochę nieaktualna, kolega
    ruwado (wielkie dzięki mu za to, że się podjął, dobra robota ) postanowił wziąć sprawę w swoje ręce i zrobił listę aktualną - LINK

    starty post:

    jeśli są jacyś inni, lub aktualni dają ciała, proszę o info :idea:
    mam już dość odpowiadania codziennie na to samo pytanię, więc takim skrótem, alfabetycznie:

    danielcio - Kraków

    lucasrally - Bielsko-Biała

    rims.net.pl - kolega nie jest już dilerem, ale deklaruje, że ma kontakty i możliwości, więc testujcie , udziela rabatów flotowych przy zakupach za gotówkę - Tychy, Zabrze, Katowice

    jaczak1 - Carsed Mińsk Mazowiecki, w ofercie Skoda i VW

    imelvis - flota i nie tylko, cała Polska z naciskiem na małopolskę i podkarpacie - 665092218

    mundito79 - Bednarek, Łódź, Skoda, VW, MINI i BMW


    Polaksalon - zarzeka się, że będzie miał dobre ceny w Warszawie, czekamy na relacje
    Prośba aby z zapytaniem wysyłać tylko konfiguracje ze strony Skody :idea:
    Podobno zero kontaktu, poproszę info na PW
    Ostatnio edytowany przez spj; 5971.
    saport techniczny baj DGW
    była BKD+DSG '05 120kkm
    była BXE '08 190kkm
    no i nie ma :-)

    Komentarz


    • #3
      przybyło kilku dilerów, ale trudno wszystkich od razu uznać za "naszych", dlatego mile widziane byłyby relacje z zakupów, oczywiście nie chodzi o szczegóły, ale gdyby ktoś był zadowolony lub co ważniejsze NIE zadowolony, to warto o tym skrobnąć :idea:
      saport techniczny baj DGW
      była BKD+DSG '05 120kkm
      była BXE '08 190kkm
      no i nie ma :-)

      Komentarz


      • #4
        Coś by tu trzeba było uaktualnić, jakieś wieści, ktoś już nie działa, a może jest ktoś nowy?
        saport techniczny baj DGW
        była BKD+DSG '05 120kkm
        była BXE '08 190kkm
        no i nie ma :-)

        Komentarz


        • #5
          Powitać,

          brałem OII za pośrednictwem Jaczak1 z Carsed.
          cena na poziomie innych którzy są na liście, ale miałem najbliżej.
          kontakt z gościem utrudniony, telefonu potrafi nie odbierać przez kilka dni, na maila też nie odpisuje.
          Zaznaczyłem że wszystkie instalacje mają być fabryczne i ... autoalarm partacze montowali na miejscu. Poziom instalacji to dno, np. kable puszczone skosem w skrzynce bezpieczników, po instalacji czujników wnętrza tapicerka nie przylega jak fabrycznie.
          Pomijam sam fakt wyglądu samych czujników i przycisku serwisowego który majta się pod deską a powinien być na słupku.

          Jeżeli będę planował kolejne zakupy w Skodzie to z pewnością u innego sprzedawcy.

          Pozdr.
          Andrzej

          Komentarz


          • #6
            Dziękuję za dopisanie do listy. Postaramy się Was przekonać do stolicy

            Komentarz


            • #7
              Witam. Kupiłem w Inter Auto Kraków, Kocmyrzowska 1A u danielcio. Wszystko bardzo sympatycznie przebiegło, bez problemów. Bardzo sympatyczna obsługa, nie wciskają na siłę auta jak co niektóre salony w których byłem. Auto do odbioru zgodnie z terminem realizacji, kontakt oraz załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem auta i rejestracją bez zastrzeżeń. Papiery do rejestracji przesłane kurierem, ubezpieczenie też załatwione bez jazdy do Krakowa, pojechałem zamówić i wpłacić zaliczkę oraz potem po odbiór auta. Co do ceny auta to taniej nie znalazłem. Opinia może dość przeterminowana bo to jednak 2012r był jak brałem ale myślę, że informacje ogólne odnośnie tego salonu się przydadzą. Jak ubezpieczałem auto to tego Pana w br. widziałem, że dalej tam pracował. Polecam salon

              Co do serwisu to z likwidacji szkody komunikacyjnej nie do końca byłem zadowolony. Były niedociągnięcia ale nie na tyle poważne by kalkulowało się jechać do nich na reklamację.

              Komentarz


              • #8
                Polecam Porsche w Poznaniu na Obornickiej, ceny sensowne, obsługa miła i kumata, ogólnie polecam

                Komentarz


                • #9
                  Witam,

                  Gdzie na OCP wyrażacie opinie o "Nasi" dilerzy, na Fabia Club jest przykład ciekawej "transakcji" z zakupem Fabia II :

                  FABIACLUB.PL - Zobacz temat - Przymierzam się do NOWEJ Fabii - rozterki przed zakupem

                  Komentarz


                  • #10
                    No to się nie popisali... Pierwszy raz widzę negatywna opinię o Danielu. Sam wysłałem do niego kilku kolegów po auta i do dziś są mi wdzięczni.
                    Jak się chłop zaprze to w sądzie może ich w przysłowiowych "skarpetkach" puścić... Chyba taniej wyszłoby im go jakoś finansowo przeprosić...
                    Zobaczymy co z tego wyjdzie.
                    OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
                    SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

                    Komentarz


                    • #11
                      A ja jestem za tym, zeby poczekac na final sprawy - jest okazja do wykazania sie dilera, zanim z gory powiesi sie na nim psy :idea:
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • #12
                        Jako, że ostatnio przerobiłem zakup Octavii, to chciałbym skomentować każdego ze sprzedawców, bo do każdego z nich napisałem i najważniejsze zaproponować kogoś nowego!!

                        Salon i sprzedawcę, które chciałbym zaproponować, to:
                        Auto Salon Murawski i Luzar
                        ul. Jedynaka 4, 32-020 Wieliczka

                        Sprzedawca: Mariusz Górecki, [email protected], T +48 12 25 27 427, KOM +48 514 600 012

                        Kontakt rewelacyjny, super miła atmosfera zarówno w czasie kontaktu telefonicznego, jak i w czasie wizyty w salonie - czułem się tak jak powinienem przy zakupie nowego auta! Jestem raczej trudnym Klientem i tutaj nigdy nie czułem że Sprzedawca ma mnie dość Najważniejsze - cena danielcia została przebita i nigdzie nie udało mi się dostać lepszej ceny oraz fajny termin realizacji. Pan Mariusz chętnie doradza, jest elastyczny i pomaga w wyborze w razie potrzeby. Szczerze mogę polecić - miałem >200km po auto ale było warto!

                        Zamieszczone przez szkoda
                        danielcio - Kraków
                        kontakt rewelacyjny, zawsze dostałem odpowiedź na każde zadane pytanie, ceny korzystne ale zostały przebite przez salon z Wieliczki

                        Zamieszczone przez szkoda
                        jaczak1 - Carsed Mińsk Mazowiecki, w ofercie Skoda i VW
                        czytałem na forum, że już tam nie pracuję, więc myślę, że warto to zaaktualizować

                        Zamieszczone przez szkoda
                        imelvis - flota i nie tylko, cała Polska z naciskiem na małopolskę i podkarpacie - 665092218
                        podejrzewam, że dzięki tej osobie dostałem kontakt do Pana Mariusza z Wieliczki

                        Zamieszczone przez szkoda
                        mundito79 - Bednarek, Łódź, Skoda, VW, MINI i BMW
                        priv odebrany chyba po miesiącu, zero reakcji czy odpowiedzi

                        Zamieszczone przez szkoda
                        Polaksalon - zarzeka się, że będzie miał dobre ceny w Warszawie, czekamy na relacje
                        priv od stycznia się nie wysłał nawet, więc chyba coś nie gra


                        Mam nadzieję, że komuś pomogę w wyborze. Ja ze swojej strony polecam jednoznacznie Pana Mariusza z Wieliczki!
                        Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                        Komentarz


                        • #13
                          Mogę polecić salon z Wieliczki - największy upust, bezproblemowa i sympatyczna obsługa, terminowy odbiór, dobra komunikacja mailowa, poprosiłem o pomalowanie felg w kolorze antracytowym jeszcze przed odbiorem - żaden problem, zamówimy, będzie Pan zadowolony . Kontakt: [email protected] . Papiery do rejestracji przyszły Pocztexem, wystarczyła jedna wycieczka po odbiór szkodnika. Jedna ważna rzecz, o której nie wiedziałem i nam nie powiedzieli - auto MUSI być ubezpieczone w dniu rejestracji, warto o tym pamiętać.

                          Wcześniej wysłałem zapytania ofertowe do kilkunastu sprzedawców z całej Polski załączając numer konfiguracji - część w ogóle nie odpowiedziała, u większości upusty były symboliczne, ciekawe że do finału przeszło dwóch sprzedawców z Krakowa i Wieliczki i jeden ze Śląska. Najdrożej było w Łodzi :roll:

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja polecam [email protected]. Pierwszy raz spotkałem się ze sprzedawcą, który na maile nie odpowiada lakonicznie i jednym zdaniem. Dla mnie rewelacyjny sprzedawca. Upusty bardzo zbliżone do Wieliczki.

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez TomaszW
                              Ja polecam [email protected]. Pierwszy raz spotkałem się ze sprzedawcą, który na maile nie odpowiada lakonicznie i jednym zdaniem. Dla mnie rewelacyjny sprzedawca. Upusty bardzo zbliżone do Wieliczki.
                              TomaszW, jak wyglądała cała procedura zakupu - jeden wyjazd po autko, wszystko inne mailowo i kurierem?
                              pozdrawiam - Darek

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez ruwado
                                Zamieszczone przez TomaszW
                                Ja polecam [email protected]. Pierwszy raz spotkałem się ze sprzedawcą, który na maile nie odpowiada lakonicznie i jednym zdaniem. Dla mnie rewelacyjny sprzedawca. Upusty bardzo zbliżone do Wieliczki.
                                TomaszW, jak wyglądała cała procedura zakupu - jeden wyjazd po autko, wszystko inne mailowo i kurierem?
                                Od razu mowie że tam nie kupiłem. Wszystko załatwiałem mailem. Nie kupiłem Skody.
                                Dostałem taki sam rabat w VW i skusiłem się na Golfa. Z drugiej strony przeważyło także to, że mam wszystko bliżej bo w Poznaniu. Mam nadzieje że nie będę żałował.

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez szkoda
                                  danielcio - Kraków

                                  lucasrally - Bielsko-Biała

                                  rims.net.pl - kolega nie jest już dilerem, ale deklaruje, że ma kontakty i możliwości, więc testujcie , udziela rabatów flotowych przy zakupach za gotówkę - Tychy, Zabrze, Katowice

                                  jaczak1 - Carsed Mińsk Mazowiecki, w ofercie Skoda i VW

                                  imelvis - flota i nie tylko, cała Polska z naciskiem na małopolskę i podkarpacie - 665092218

                                  mundito79 - Bednarek, Łódź, Skoda, VW, MINI i BMW


                                  Polaksalon - zarzeka się, że będzie miał dobre ceny w Warszawie, czekamy na relacje
                                  czy ta lista jest na dzisiaj aktualna?

                                  Kto doszedł, kto ubył?
                                  pozdrawiam - Darek

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez ruwado
                                    Zamieszczone przez szkoda
                                    danielcio - Kraków

                                    lucasrally - Bielsko-Biała

                                    rims.net.pl - kolega nie jest już dilerem, ale deklaruje, że ma kontakty i możliwości, więc testujcie , udziela rabatów flotowych przy zakupach za gotówkę - Tychy, Zabrze, Katowice

                                    jaczak1 - Carsed Mińsk Mazowiecki, w ofercie Skoda i VW

                                    imelvis - flota i nie tylko, cała Polska z naciskiem na małopolskę i podkarpacie - 665092218

                                    mundito79 - Bednarek, Łódź, Skoda, VW, MINI i BMW


                                    Polaksalon - zarzeka się, że będzie miał dobre ceny w Warszawie, czekamy na relacje
                                    czy ta lista jest na dzisiaj aktualna?

                                    Kto doszedł, kto ubył?
                                    przeczytaj mój post powyżej, powinien Ci trochę wyjaśnić
                                    Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Kuba sprzedaje hyundaie. Jakby co mam kontakt.
                                      www.k-mot.pl
                                      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
                                      Autoholowanie.
                                      Robert Kulma

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        a polecacie jakiegoś koledzy dealera z Vw bo szukam Multivana T5 za dobrą cenę?


                                        Chip stage 1

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          moze objawił się jakiś zaufany z Łodzi, albo możecie kogoś polecić poza mundito79?

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez micrusec
                                            Witam,

                                            Gdzie na OCP wyrażacie opinie o "Nasi" dilerzy, na Fabia Club jest przykład ciekawej "transakcji" z zakupem Fabia II :

                                            FABIACLUB.PL - Zobacz temat - Przymierzam się do NOWEJ Fabii - rozterki przed zakupem
                                            Jak ktoś zna tego Pana z Fabia Club to wiedziałby od razu o co chodzi( ja nie miałem nic wspólnego z zamówieniem przez niego tej Fabii ale miałem z nim styczność jak kupował u mnie Octavie i tyle wystarczy...) Jak ktoś chce znać szczegóły to piszcie na pw
                                            DOBRE OFERTY NA NOWE SAMOCHODY :SKODA ORAZ OPEL, KIA, FIAT, JEEP, PEUGEOT
                                            INTER AUTO KRAKÓW tel.501056142
                                            [email protected]

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              danielcio, na pw napisałem do Ciebie, ale cisza jak makiem zasiał :diabelski_usmiech
                                              "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Pytałeś o używane a ja sprzedaję nowe tak jak w mojej stopce używane sporadycznie
                                                Jest podany także mail firmowy pod którym siedzę cały dzień w pracy od 8-20 i tez śmiało można na niego pisać
                                                DOBRE OFERTY NA NOWE SAMOCHODY :SKODA ORAZ OPEL, KIA, FIAT, JEEP, PEUGEOT
                                                INTER AUTO KRAKÓW tel.501056142
                                                [email protected]

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Jako że poćwiczyłem zamówienie nowej trójeczki odniosę się do ostatnich opinii:


                                                  Auto Salon Murawski i Luzar
                                                  ul. Jedynaka 4, 32-020 Wieliczka
                                                  Sprzedawca: Mariusz Górecki, [email protected], T +48 12 25 27 427, KOM +48 514 600 012
                                                  Potwierdzam, błyskawiczny kontakt i najniższa cena!!! Odpowiedź na każde pytanie. Powyższe opinie nie są wyssane z palca. Polecam


                                                  Kraków Kocmyrzowska – Daniel P. Tak jak już napisali poprzednicy: kontakt rewelacyjny, zawsze odpowiedź na każde zadane pytanie, ceny bardzo korzystne ale zostały przebite przez salon z Wieliczki – chociaż minimalnie. Polecam

                                                  Carsed Mińsk Mazowiecki – wysłałem maila na ogólny adres salonu – bez odpowiedzi.

                                                  Bydgoszcz - Piotr Żyła [email protected]. Szybka odpowiedź – wyczerpująca, też widać profesjonalne podejście, ale cena trochę wyższa od liderów. Polecam

                                                  Ogólnie wysłałem 17 zapytań – otrzymałem 9 odpowiedzi. Jeden z dilerów mnie rozwalił, pisząc wprost, że nie ma na placu takiego samochodu jak skonfigurowałem i proponuje zakup u lokalnego dilera, bez podania oferty z ceną na samochód do produkcji (Rex Auto Rzeszów).

                                                  Dla odmiany można jednak inaczej (Krotoski Cichy Poznań) – dostałem ofertę na moją konfigurację oraz na identyczną cenę, ale na samochód z placu z rocznika 2014. Tyle, że cena była wysoka.

                                                  Diler, u którego kupiłem obecną jedynkę – dał rabat w wysokości ¾ tego rabatu jaki dostałem – nawet jak powiedziałem wprost, że mam dużo lepszą ofertę, nie wykazał chęci do kontynuacji rozmowy (byłem osobiście w salonie). Skwitował - "ja mogę tyle zaoferować" koniec rozmowy.

                                                  I teraz: zakup w Łodzi – ZIMNY. Dostałem maila z odpowiedzią i kontakt na PW tu na forum – Rafał Gatczenia [email protected]. Rozmawialiśmy też telefonicznie. Rabat ciut niższy niż w Małopolsce (ale dużo bliżej, tak, że zamówienie złożyłem i poznałem Rafała osobiście) i ciut większy niż w Bydgoszczy. Rozmowa z Rafałem to sama przyjemność – wszystko konkretnie i w miłej atmosferze. Widać lata pracy w branży. Jak odbiorę moją nową zabawkę dopiszę wrażenia z odbioru. Polecam
                                                  pozdrawiam - Darek

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X