Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[S] Skoda Octavia I 1.8T 150KM 2008 r. Tour Plus Ice+ 99900km przebiegu

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [S] Skoda Octavia I 1.8T 150KM 2008 r. Tour Plus Ice+ 99900km przebiegu

Witam wszystkich forumowiczów!

Mam do sprzedania Skodę Octavia I Tour (wersja Tour Plus Ice+) z silnikiem 1.8T o mocy 150 KM z niskim przebiegiem.

Zalet tego silnika (jak i samego modelu auta) przedstawiać nie muszę gdyż są powszechnie znane i doceniane.

Jestem drugim właścicielem samochodu. Auto pochodzi z polskiego salonu i zostało wyprodukowane w kwietniu 2008 r. Natomiast ja nabyłem je w 2013 r. przy przebiegu 34700 km w programie Pewne Używane jako auto bezwypadkowe z polakierowanymi drzwiami przednimi pasażera (ponoć z uwagi na zarysowanie).

Auto czyste, zadbane, stan techniczny bardzo dobry, nigdy nie było modyfikowane (chipy, itp.) oraz nigdy nie jeździło na gazie. Natomiast wizualnie posiada normalne ślady użytkowania (zarysowania na lakierze - ludzie jednak średnio szanują auta innych użytkowników na parkingach).

Olej (głównie Motul i Shell i 1 raz Mobil1) oraz filtry (oleju, powietrza oraz pyłkowy) wymieniane co roku. Ostatnio w czerwcu 2019 r.

Udokumentowana historia auta od początku poprzez wpisy w książce serwisowej (wpisy z ASO i z serwisu specjalizującego się w Skodach - Auto Skoda PL przy ul. Syreny 14 w Warszawie) oraz rachunki, jak również w historii okresowych przeglądów technicznych.

Rozrząd z pompą wody oraz napinacz paska alternatora, tarcze + klocki tył wymienione w czerwcu 2018 r.
    tarcze+ klocki przód wymienione w czerwcu 2017 r.
    Serwis klimatyzacji zrobiony w czerwcu 2019 r.

Jak na Octavię I, auto jest bardzo dobrze wyposażone m.in. w:
    automatyczną klimatyzację 'CLIMATRONIC'
    airbag kierowcy i pasażera (z możliwością dezaktywacji poduszki pasażera)
    tylne czujniki parkowania
    ABS
    ASR
    alarm + immobilizer
    elektrycznie opuszczane szyby z przodu
    elektrycznie ustawiane i podgrzewane lusterka boczne
    wspomaganie kierownicy
    kolumna kierownicy regulowana w dwóch płaszczyznach
    fabryczne radio CD z odtwarzaniem MP3 i 8 głośnikami
    wycieraczka tylnej szyby wraz ze spryskiwaczem - rzadko spotykany element wyposażenia
    podgrzewane dysze przednich spryskiwaczy
    trzypunktowy pas bezpieczeństwa dla środkowego tylnego miejsca
    siedzenie kierowcy z regulacją wysokości siedziska
    fabryczny podłokietnik z regulacją wysokości
    2 uchwyty ISOFIX na tylnej kanapie
    2 kluczyki 'scyzoryki' z obsługą centralnego zamka

Ubezpieczenie ważne do 18.03.2020 r.
    Badanie techniczne ważne do 25.05.2020 r.

Cena: 22000 zł (do negocjacji - jestem w stanie rozważyć każdą sensowną propozycję).

Zapraszam do kontaktu! Tel: 796-278-066

Nie Uszkodzony Škoda Octavia - Nie Pierwszy właściciel, Beżowy, Metalik, Nie Perłowy, Benzyna, 150 KM, 1 781 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,
    Ostatnio edytowany przez spj; [ARG:4 UNDEFINED].
Pracuję...
X