Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecam Warsztat Roberta z Mińska Maz.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Polecam Warsztat Roberta z Mińska Maz.

    Bingo, po wymianie gum stabilizatora nastała w końcu błoga cisza
    Jeśli chodzi o koszty to 2x24zł w ASO. A wymiana zajęła mi 40min

  • #2
    Polecam Warsztat Roberta z Mińska Maz.

    Witam,

    forumowiczom z Warszawy i okolic polecam Roberta 510-136-096 (na forum: robekcool) z okolic Mińska Mazowieckiego.

    Jak potrzebowalem porady podjechal do mnie bez problemu zobaczyc co i jak.

    Byłem u niego zrobić później parę rzeczy i polecam ze wzgledu na indywidualne podejscie do kazdego problemu, z naciskiem na rozwiązanie, a nie wymiane wszystkiego co sie da oraz więdzę którą posiada i co równie ważne - bardzo dobre ceny.

    Komentarz


    • #3
      no, czyli jednak odpalił warsztat
      saport techniczny baj DGW
      była BKD+DSG '05 120kkm
      była BXE '08 190kkm
      no i nie ma :-)

      Komentarz


      • #4
        wszystko zależy od definicji słowa "warsztat" :szeroki_usmiech , prawdopodobnie to nie jest jeszcze to o czym myślisz, jeśli znasz szczegóły :wink: , jednak na moje potrzeby calkowice wystarczyło :wink:

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez wuszy
          jeśli znasz szczegóły :wink:
          tych właśnie nie znam
          wiem, że miał\ma to w planach
          saport techniczny baj DGW
          była BKD+DSG '05 120kkm
          była BXE '08 190kkm
          no i nie ma :-)

          Komentarz


          • #6
            Teraz i ja swoje 3 grosze :wink:

            Jeśli ktoś poszukuje mechanika, który zaopiekuje się samochodem a do tej pory korzystał z ASO i jest przyzwyczajony (i zadowolony) do usług autoryzowanej sieci warsztatów to NIE polecam Roberta.
            Dlaczego:
            1. Można być przez cały czas przy samochodzie,
            2. Można dyskutować (niektórzy mechanicy tego nienawidzą),
            3. Można patrzeć na ręce (niektórym zaczynają się trząść ręce),
            4. Można zaoszczędzić parę groszy (nie nawymyśla części do wymiany, których nie trzeba wymieniać),
            5. Szuka rozwiązania a nie zgaduje.

            A już zupełnie na serio- POLECAM tego gościa. Mam nadzieję, że rozwinie skrzydła, otworzy duży warsztat bo podejście do klienta (czyli samochodu) jest w pełni profi . Ze swojej strony mogę powiedzieć, że mam lekarza dla swojej Octavki.
            It doesn't matter what we're losing
            It only matters what we're going to find!

            Komentarz


            • #7
              polecam kolegę robekcool super podejście do klienta bardzo dobre ceny a jeszcze lepsza opieka nad Czeszką szczerze polecam p.s rozwinie skrzydła napewno wiedza i profesjonalizm100%

              Komentarz


              • #8
                witam. pomoze mi ktos gdzie mogłbym znalezc silnik TDI 110KM asv? w obecnym korbowód wyszedł, dziura jak pięść

                Komentarz


                • #9
                  zadzwoń, może cóś się wymyśli
                  www.k-mot.pl
                  Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
                  Autoholowanie.
                  Robert Kulma

                  Komentarz


                  • #10
                    Witam. Troche się zeszło zanim znowu wyjechałem na droge po awarii silnika. Ale warto było poczekać bo teraz moja octavka pomyka jak wściekła. A to za dużą przysługą Roberta z Mińska Maz. Chłopak szybko pomógł w znalezieniu silnika, a jak juz się zdecydowałem to na drugi dzień juz był do odbioru. Także polecam wszystkim z okolic wawy, otwocka Roberta bo jak sie da to załatwi co trzeba ....
                    Pozdrawiam.

                    Komentarz


                    • #11
                      a ze skrzynia tez mozna podjechac ?
                      (przypuszczalnie synchronizator 2 biegu)
                      kazdy nowy dzien rodzi nowe paranoje ...
                      _________________________________________
                      Do sprzedania:
                      komplet ciemnych foteli z Octavii 1 (Tour),
                      zaciski do hamulcow 280mm.

                      Komentarz


                      • #12
                        rss, jasne, że tak. Jakie objawy? Daj pw.
                        www.k-mot.pl
                        Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
                        Autoholowanie.
                        Robert Kulma

                        Komentarz


                        • #13
                          polecam kolegę robekcool wymiana sprzęgła i koła dwu masowego przebiegła bez problemowo szybko i tanio

                          Komentarz


                          • #14
                            ...
                            NFPNorth-West
                            2.0TDI-ET=12.660s,>367KM/567Nm
                            WARSZTAT www.dsize.pl
                            ->
                            CENNIK warsztat 01.01.11 <-plik do pobrania tel. 790226060
                            spieszmy się kochać ludzi... 30.05.09 J.W. [i]

                            Komentarz


                            • #15
                              dobrygrzeswawa, umknęło mi jakoś ops:
                              www.k-mot.pl
                              Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
                              Autoholowanie.
                              Robert Kulma

                              Komentarz


                              • #16
                                Ja ostatnio u Roberta wymieniałem rozrząd w swojej octavii i jestem bardzo zadowolony, chłopak zna się na rzeczy POLECAM

                                Komentarz


                                • #17
                                  Z całą pewnością mogę polecić ten warsztat. Robert zna się na swojej robocie, pełen profesjonalizm przy atrakcyjnych cenach. Byłem u Niego jak dotąd dwa razy i wiem, że z następnym przeglądem lub naprawą (odpukać) też się tam zjawię. Jednym słowem: POLECAM.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Ja również polecam Roberta. Serwisuje u niego dwa auta (Audi i Seata), nigdy nie bylo problemow. Szybko, profesionalnie i przedewszystkim w dobrej cenie.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Witam Wszystkich
                                      właśnie wróciłem od Roberta po naprawie zawieszenia- sprawnie, bezproblemowo i przesympatycznie.
                                      Ucięliśmy sobie miłe pogaduchy w czasie roboty, co w niczym Mu nie przeszkadzało. Dla mnie, Robert jest pasjonatem tego, co robi- a takiej osobie można samochodzik powierzyć "w ciemno". uchar
                                      Podziękowania dla Roberta (i oby "duży start" wiosną wypalił !!! ) :zabaup a dla klubowiczów- pozdrowionka... :spoko
                                      - Arek
                                      Perfect Service by DGW

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Szanowne Panie, Szanowni Panowie!

                                        Polecam najszczerzej Roberta. Zachęcony Waszymi postami w tym wątku, umówiłem się na oględziny mojej Szkódki. Za friko została zdiagnozowana na komputerku, przejechaliśmy się i ustaliliśmy wspólnie długą listę niezbędnych "czynności serwisowych" i termin naprawy - Robertowi udało się wcisnąć na następny dzień , z założeniem, że naprawa potrwa minimum 2 dni.
                                        Zostały wyrychtowane:
                                        1/. Wymiana rozrządu kpl.
                                        2/. Uszczelnienie klimy z dobiciem czynnika + wymiana filtrów i osuszacza.
                                        3/. Usunięte stuki zawieszenia (jakieś drobne gumki w przodzie).
                                        4/. Wymiana sprężyn klapy tylnej.
                                        5/. Oliwa w motorze + odnośne filtry
                                        6/. Uruchomienie regulacji reflektorów
                                        Ponad to:
                                        - zostałem upewniony w kiepskim stanie turbiny - wymieniać? "zależy, czy będzie Pan dużo jeździł - turbina załącza się za późno - co znacznie zwiększa zuzycie paliwa, innego zagrożenia nie ma" na razie jeżdżę mało, więc będę jeździć póki się całkiem nie wysypie, nie ma co upiększać
                                        - w prezencie od firmy dostałem prawą osłonę pod silnik - i powiem szczerze - się wzruszyłem, bo kto by w dzisiejszych czasach liczył na takie gesty?
                                        - plus transfer do i z dworca PKP, jako, żem nie miejscowy

                                        Podsumowując - potwierdzam: Robert jest facetem, który zna i czuje samochody. Diagnozuje autko z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem, a jak czegoś nie jest pewien, to na pewno 5 razy się zastanowi zanim wpakuje nas pochopnie w koszty (a różnych fachowców i "fachowców" widziałem - to moja czwarta Octavia i czwarta setka tys. kilometrów - Octavią, bo w ogóle to...).

                                        Kwota za naprawę okazała się z mojego punktu widzenia nadzwyczaj satysfakcjonująca a Robert stwierdził, że i jemu na zawias do drzwi w nowym warsztacie starczy
                                        Przy rozliczeniu otrzymałem kompletny rachunek za części, a przy sprawdzaniu Robert stwierdził , że omyłkowo jedną część policzył 2 razy i oddał mi 80 pln !
                                        Przykład pierwszy z brzegu: osuszacz do klimy - cena dziewiećdziesiąt coś - w serwisie 360
                                        I co powiecie? Ze świecą szukać takich ludzi!

                                        Jeśli potrzebujecie troskliwej opieki dla Waszych Czeszek - ruszajcie do Roberta - tym bardziej, że jest w trakcie budowy porządnego warsztatu i trzeba go w tym zbożnym dziele wesprzeć - także w trosce o nas samych i nasze Skody
                                        Pozdrawiam
                                        jm1964

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Podobnie jak poprzednicy mogę tylko pochwalić pracę Roberta. Profesjonalne podejście, dobra robota i bardzo rozsądna cena. Polecam.

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Ja chwalić nie będę, powiem tylko tak.

                                            Wszystko co będę robić w samochodzie będę robić tylko u Niego.
                                            WT 45581Ciemnozielona Skoda Octvia I Sprzedana
                                            WT 514** Srebrny VW Sharan

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Również polecam Roberta W sobotę autko było u Niego i teraz hamuje elegancko A przy okazji był mini-spot: Robert, Kolega krystianshoota i ja
                                              ...nie ma to jak Octavia :drive:
                                              >>> STOP PIJANYM KIEROWCOM!!! <<<

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Czy pan RObert nie zamierza otworzyć fili w Szczecinie zapraszamy troszę daleko do Mińska a chyba moja skodzia potrzebuje gruntownego przeglądu.
                                                http://chomikuj.pl/taranx

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Przyłączę sie - również polecam Roberta. Co u niego 'robiłem' - wymiana sprzęgła, wymiana oleju i filtrów, wczoraj odebrałem furkę po wymianie amorków - właściwie to dostawa była do domu i za to wielkie podziekowania. Szykuje się jeszcze wymiana tarcz i klocków - też u Roberta a dlaczego? - bo jest profesjonalastą w 100% i dogadać sie też z nim można :wink:
                                                  Mam nadzieję że jego plany sie powiodą - tego mu życzę - filii w Szczecinie też he he
                                                  OII 1.9tdi 139,5KM 313Nm
                                                  Serwis: http://www.k-mot.pl/

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X