Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Warszawa i okolice] Szukam warsztatu od skomplikowanych usterek

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [Warszawa i okolice] Szukam warsztatu od skomplikowanych usterek

Witam,
    Mam Fabie 1 i kilika problemów z nia które może lacza sie w calosc a moze nie. Mianowicie drgaia na kierownicy przy predkosciach powyzej 120, lekkie szarpanie podczas puszczania i naciskania gazu jadac na biegu oraz przy duzych mrozac jak puszczam sprzeglo to pierwsze jedno lub dwa odpuszczenia zawyje czasem:
    Czytajac ten dzial najwiecej polecen dotyczy Roberta z Minska oraz Grzesia z Ozarowa. Jednak wiekszosc postow tam to sa posty typu wymienilem sprzeglo i polecam, co dla mnie nie jest wartosciowe bo to umie zrobic kazdy mechanik, a ja szukam takiego co umie postawic dobra diagnoze przy zlozonym problemie a nie wymienic pol auta. Kogo byscie polecili?

Musisz skorzystać z ich usług i samemu ocenić.

Tak naprawdę już na pierwszej stronie w temacie dotyczącym warsztatu Roberta znajdziesz post użytkownika wuszy który przeczy temu co napisałeś.

Zamieszczone przez patgaw Zobacz posta
    Jednak wiekszosc postow tam to sa posty typu wymienilem sprzeglo i polecam, co dla mnie nie jest wartosciowe bo to umie zrobic kazdy mechanik
    Z tym stwierdzeniem że każdy jednak bym polemizował.

Komentarz

wcale nie przeczy bo napisalem wiekosc i to jest prawda. Wcale mi nie pomogles swoim postem.
      Jak ktos moze potwierdzic ze w tych warsztach rowiazuja zlozone usterki to chetnie przeczytam.

Komentarz

I Grześ i Robert nie będą mieli problemu z postawieniem prawidłowej diagnozy.

Komentarz

no dobrze w takim razie wybiore sie do ktoregos z nich. Grzes chyba nie pracuje w weekend wiec udam sie do Roberta mimo ze znacznie dalej.

Komentarz

Pracuję...
          X