Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecam Warsztat u Krzynola - okolice Trójmiasta

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Również polecam Krzynola,
    moja Octavka też dziś nabyła kilka nowych funkcjonalności... i to nie koniec :-)
    Jeszcze raz dzięki!

Komentarz

• Czy u Krzynola mozna tez wymienić rozrząd? Pytam bo czytam że głównie to elektryka jest robiona.
      strazakp

Była O1 1.9 tdi 110KM ASV 2001r. - służyła mi dzielnie 6 lat.
      Jest O2 1.4 tsi, 156KM/260Nm (podobno), CAXA, 2009r.

Komentarz

• strazakp, napisz do niego na PW to się dowiesz
        przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

Komentarz

• Ja po wizycie u doktora. Podziękował za pomoc i rade.
          artur

Komentarz

• Ja też po wizycie u doktora,póki co zmieniony tylko bordnetz,ale robota pełna profeska, aż mi było wstyd,ze po zdjęciu osłony kierownicy, krzynol zobaczył moją druciarsko podłączoną zapalniczkę do navi

Komentarz

• rozrządów nie zmieniam niestety
              ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
              ->O2FL DSG Elegance+
              ->była O2 BKC+ARL 4x4 6 lat i O1 ASV 7 lat

Komentarz

• bordnetzów już nie ma, także nie pisać PW
                będą po nowym roku może

za to są cały czas dostępne czujniki poziomowania do xenonów do O2/O2FL - przód i tył
                ->O2FL DSG Elegance+

Komentarz

• Stałem się powodem braku bornetz-ów.
                  Krzysiek, dzięki za podmiankę i kodowanie.

Komentarz

• jo
                    Załączone pliki
                    ->O2FL DSG Elegance+

Komentarz

• A się bawi :P
                      O2FL: Najświeższa w stajni O2 FL BKD
                      O2: Antracytowy Żonkowóz 1,6 FSI
                      Była ze mną niemal 10 lat - O1: Nastoletnia Oliwka ~140KM/325Nm

Komentarz

• Ja również dziękuję krzynolowi za zmodowanie mojej kiery ,teraz jest multikiera
                        Sebastian
                        Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                        Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                        Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                        Wczasy nad morzem - klik

Komentarz

• krzynol - mam pytanko (sorry, że nie przez PW): ile wcześniej należy się z Tobą umawiać na wizytę ? Powoli dojrzewam finansowo do małego modu (założenie ksenonów) i powoli dochodzę do wniosku, że sam mogę to lekko zrąbać, dlatego wolę sprawdzonego profesjonalistę A z uwagi na to, że niestety mieszkam "kawałek" od Ciebie, musiałbym zaplanować odwiedziny na Twoich "włościach" :wink:
                          Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                          MOJA FURKA

Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

Komentarz

• zapraszam, ale po szczegóły na PW napieraj
                            ->O2FL DSG Elegance+

Komentarz

• po raz kolejny robota zrobiona szybko, sprawnie i profesjonalnie
                              Octavia Tour Ice+ 1.6Mpi
                              Octavia 2 Elegance 1.8TSI

Komentarz

• tom007, co tam zmodziles :?:
                                Marek

Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                                Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

Komentarz

• Jakby ktoś reflektował to posiadam bordnetze do O2 (do O2FL/Tour NIE pasują)
                                  w najwyższej wersji 30 Bajtowej highendowej, sprawdzone, działające
                                  modele 3C8 937 049 A/E - doświetlanie zakrętów, dzienne na halogenach, itd...
                                  wstępnie zakoduję pod konkretne auto

szczegóły na PW
                                  ->O2FL DSG Elegance+

Komentarz

• I ja oczywiście serdecznie polecam Krzyśka
                                    krzynol, Nowy zamek lata jak należy w B5, zakupiłem wkładkę i działa wsio

Komentarz

• sew1981, a została uszczelka drzwi do śruby wkładki
                                      ->O2FL DSG Elegance+

Komentarz

• Kto tam się dopytywał o moduły kierownicy CH?
                                        Jakby co to mam dwie sztuki.... jeszcze
                                        ->O2FL DSG Elegance+

Komentarz

• Zamieszczone przez tom007
                                          po raz kolejny robota zrobiona szybko, sprawnie i profesjonalnie
                                          no i u mnie też po raz kolejny sukces, kiera z multi siedzi już na miejscu i się kręci - dzięki Krzyś

Komentarz

• Potwierdzam, byłem dziś. Bardzo sympatycznie i fachowo zrobione. Pozdrawiam

Komentarz

• Potwierdzam ,byłem w czwartek. 390 km w jedną stronę to na prawdę nic w porównaniu z profesjonalizmem i wiedzą Krzycha.
                                              Co było robioneoziomowanie ksenonów ,wymiana bordnetza ,kodowanie , a przy okazji poprawa lekkiego druciarstwa w aucie . Efekt WOW
                                              Nie ma mowy o żadnych półśrodkach .Wszystko zrobione w przyjemnej atmosferze i pełna profeska.
                                              POZDRAWIAM I POLECAM

Komentarz

• Po wczorajszej wizycie i kodowaniu moje autko zrobiło się przyjaźniejsze w użytkowaniu. A wszystko w trakcie miłej pogawędki.
                                                Polecam miejsce każdemu "z problemem".
                                                Pozdrawiam - Jacek

O3 Combi 1.4 TSI Elegance Beż Capuccino

Komentarz

• Kolejny + rozłożony na 2 dniową sesję zmiany zawiechy
                                                  A że Krzynolowy warsztat to mało :twisted: to wsparcie kanałowe u sąsiada - Klaty :szeroki_usmiech

Więc gdyby ktoś pytał, czy u Krzynola jest kanał, to w załączeniu odpowiedź:

No może nie bezpośrednio u Krzysia, ale jest tuż obok :diabelski_usmiech

Edit:
                                                  drobne przejęzyczenia poprawione :P

Przy okazji WIELKIE dzięki za wsparcie i całą resztę
                                                  O2FL: Najświeższa w stajni O2 FL BKD
                                                  O2: Antracytowy Żonkowóz 1,6 FSI
                                                  Była ze mną niemal 10 lat - O1: Nastoletnia Oliwka ~140KM/325Nm

Komentarz

• A ja właśnie wróciłem z dzisiejszego modowania lusterko fotochrom ,czujnik deszczu-zmierzchu na pokładzie
                                                    Panowie nie czekać tylko dzwonić ,umawiać i robić .
                                                    Dzięki Krzysiek :banan
                                                    Sebastian
                                                    Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                                                    Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                                                    Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                                                    Wczasy nad morzem - klik

Komentarz

Pracuję...
                                                    X