Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tune-Up Gdańsk

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tune-Up Gdańsk

    MODEL: O3 2013 hatchback Elegance
    SILNIK: 1.8 tsi CJSA seria
    UKŁAD DOLOTOWY: seria
    UKŁAD WYDECHOWY: seria
    ELEKTRONIKA: seria
    UKŁAD NAPĘDOWY: skrzynia dsg
    ZAWIESZENIE: pakiet na bezdroża
    UKŁAD HAMULCOWY: seria
    BODY-KIT: lampy halogenowe - seria, alufelgi 16'' downgrade
    ŚRODEK: kierownica trójramienna z manetkami
    CAR-AUDIO: seria
    INNE: park assistance, light assistance
    ZDJĘCIA:
    MOC: seria 180 km
    Status: Bez planów zmian.

  • #2
    Tune-Up Gdańsk

    Tune-Up
    Ul. Przemian 2
    Gdańsk

    tel: 508 112 402
    www: Profesjonalny chiptuning aut osobowych i dostawczych - TUNE-UP.PL

    Szef warsztatu znany jest u nas na forum jako rob555 (Robert).

    Zdecydowanie warsztat polecam, chłopaki mają ogromną wiedzę na temat VAGów zarówno tych starszych, jak i najnowszych. Sądzę, że również auta innych marek nie stanowią dla Tune-Up problemu. Jak nazwa wskazuje, specjalizują się również (poza naprawami) w podnoszeniu mocy - poprzez chip tuning, oraz wszelkie zmiany mechaniczne - służą przy tym poradą, wiedzą, co najlepiej sprawdzi się w danym przypadku. Ceny są na naprawdę rozsądnym poziomie, żeby nie powiedzieć, że jest tanio. I najważniejsze - nie trzeba po Nich poprawiać, jak to się zdarza w niektórych warsztatach... Również jeśli o terminowość chodzi to szczerze są obecnie bezkonkurencyjni. Zdecydowanie polecam do skorzystania z Ich usług, będziecie zadowoleni

    Ja jestem Robertowi i ekipie bardzo wdzięczny za cierpliwość do mojego autka, które niemal zawsze robi pod górę, a także za świetną atmosferę w warsztacie, którą w pełni da się odczuć. Naprawdę powroty są miłe, mimo czasami niemiłych powodów by się na ulicy Przemian znaleźć :P

    U mnie Panowie wykonali już szereg modyfikacji (pare wymian turbin, sprzęgło, pompki, jakieś mniejsze duperszmity), a także napraw. Jestem bardzo zadowolony.

    Pozdrawiam ekipę Tune-Up, a klubowiczów serdecznie do warsztatu zapraszam!

    P.s. Jeszcze info dla marudzących, że "ale z tej dziury nie ma jak wrócić!", "tak, pojadę wymienić sprzęgło i cały dzień w p....u", "...i ja mam tak cały dzień wracać od nich?!", Panowie - są taksóweczki i za taki kurs z Tune-Up na dworzec główny w Gdańsku zapłacicie tylko 18-23zł. Można też zabrać się ze znajomym, albo zwyczajnie odczekać swoje na miejscu (jest gdzie posadzić cztery litery)
    Jest: Kodiaq 2024 2.0 TSI 4x4 DSG Sportline, Nissan Patrol 2.8 1992 Long, Ford Mustang 4.6 V8 2010
    Było: Audi S6 Avant Quattro 4.2 340KM 420Nm,​ Octavia 2 2.0 TDI BMM 230KM 490Nm, Ford Mustang 3.7 2012 350KM, Nissan Patrol 2.8 1995 Long, Opel Astra G 1.6

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X