Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Klimatronik - leci bardzo gorące powietrze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Klimatronik - leci bardzo gorące powietrze

    Witam wszystkich
    Zanim wybiorę się do serwisu , chciałbym sprawdzić a nuż a widelec, co w trawie piszczy, może tylko trzeba gdzieś przestawić albo dopchnąć.
    Nie chcę pojechać na warsztat i być zrobionym na szaro z wymianą pół samochodu. Do rzeczy : z wszystkich kratek bucha gorące powietrze jak z piekła, dodam że test klimatronika pokazuje błąd 332, ustawienie na low i high nic nie zmienia jeśli chodzi o temp. , jeśli próbuję ustawić na niższą temp. to jedynie klima zmniejszy siłę nawiewu i tyle. Gdy po odpaleniu auta z econ włączę klimę na auto, startują oba wentylatory i rusza sprężarka, obroty lekko idą w górę i jest wzrost zużycia paliwa.
    Klima niby działa ale nie można uzyskać zimna, jak odpalę diagnozę na postoju , to wtedy leci jakby chłodniejsze, ale pewnie dlatego że nie nawiewa ciepła z nagrzewnicy. Pozdrawiam przedświątecznie

  • #2
    Najprawdopodobniej silniczek nastawczy klapy ciepło-zimno do wymiany. Nie pamiętam numeru silniczka, ale temat ten był wielokrotnie tu na forum poruszany, z opisem jak wymienić. Wystarczy poszukać.

    Komentarz


    • #3
      U mnie bylo dokładnie to samo identyczne objawy, dmucha wieje obroty i spalanie rośnie ale leciało tylko cieple powietrze, okazalo sie że padła cewka elektromagnez klimy, zapłaciłem za część i robocizne równe 300 pln. Sama czesc kosztuje ok 150 pln. Nr 1J0820811M

      Komentarz


      • #4
        Ok. dziękuję Koledzy, jestem przynajmniej spokojny że nie poleci po wielkich kosztach, pozdrawiam

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X