Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O2 1.6MPI LPG Akumulator

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O2 1.6MPI LPG Akumulator

    Nadeszła pora wymiany alumulatora po 8 latach, w sklepie sprzedawca zachwala aku "niby" Centry jak na foto jednak w sieci brak jakichkolwiek informacji o nim...


    Czy ktoś ma lub zna takie akumulatory? Czy lepiej odpuścić temat?
    Z góry dziękuję za odp.
    Ostatnio edytowany przez Palatyn; 48719.

  • #2
    Pamiętaj, że sprzedawca zachwala to, na czym ma największą marżę. Poszukaj opinii niezależnych i dopiero wybieraj.

    Komentarz


    • #3
      Jak w niedalekiej przyszłości masz zamiar sprzedać auto to bierz ten, a jak nie to kup coś markowego i porządnego np bannera.

      Wysłane przy użyciu Tapatalka

      Octavia 2 FL 1,4 CAXA, 12r

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez pzeb Zobacz wpis
        Pamiętaj, że sprzedawca zachwala to, na czym ma największą marżę. Poszukaj opinii niezależnych i dopiero wybieraj.
        Właśnie zastanowiło mnie to, że w sieci praktycznie brak wpisów czy opinii o tym aku, nawet na goole grafika takiego nie znalazłem. Na All i olx brak jakichkolwiek ofert. Akumulator widmo...

        Komentarz


        • #5
          Ja w ramach eksperymentu skusiłem się na aku firmy grom, kiedyś produkowane na ukrainie aktualnie produkacja przeniesiona do korei. Generalnie z moich doświadczeń wynika że zakup to loteria, na szczęście aku nie są drogie. Exide, ZAP jakieś tam opinie w miarę mają. Centrę miałem - padła po 2 latach.
          Ostatnio edytowany przez darnow6839; 45535.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X