Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ubezpieczenia komunikacyjne dla OCP

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ubezpieczenia komunikacyjne dla OCP

    Ubezpieczenia Komunikacyjne dla OCP

    Witam!

    Koledzy i koleżanki

    Mam dla Was do zaoferowania ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe między innymi takich firm jak:

    Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Ergo Hestia MTU - ubezpieczenia indywidualne i dla firm

    AXA Direct Link

    Liberty Ubezpieczenia Kup ubezpieczenia online -15% taniej | UNIQA

    Interrisk Ubezpieczenia Indywidualne i dla Firm - Korzystne ubezpieczenia dla Ciebie i rodziny w InterRisk

    oraz innych takich jak:

    AVIVA
    Allianz
    PZU
    Benefia
    itp...


    Dla Was zawsze najlepsze warunki i zawsze najlepsza cena ubezpieczeń

    Zapraszam wszystkich serdecznie!!

    Obowiązkowe OC pojazdów mechanicznych.

    AC - w wersji pełnej i kradzieżowej. Tu dodam że atutem MTU S.A. jest to że w standardzie nie ma udziału własnego, jest możliwość wybrania wariantu serwisowego lub kosztorysowego. Można również wykupić utrzymanie Sumy Ubezpieczenia. Możliwości jest naprawdę dużo w zależności co komu potrzeba

    NNW - dla kierowcy i pasażerów. Można się ubezpieczyć zarówno od nieszczęśliwego wypadku (15.000PLN na każdego pasażera) jak i śmierci w wypadku komunikacyjnym (SU 100.000PLN)

    Ubezpieczenie szyb - nie tracimy zniżek z AC w przypadku utraty szyby.

    ASS - dużo możliwości dopasowania assistance do swoich potrzeb

    Ubezpieczenie od utraty zniżek za bezszkodowość - za niewielką cenę można zabezpieczyć swoje 60% zniżki przed ich utratą w przypadku gdy szkodę zrobi nam inny kierowca (np. żona) zarówno na OC jak i AC.

    Jeśli na forum znajdą się osoby zainteresowane wyliczeniem składki to proszę o przesłanie na PW informacji według poniższego szablonu.

    1. Rok produkcji
    2. Marka i model - wersja wyposażenia
    3. Pojemność silnika (dokładna z dowodu rej.)oraz moc kW lub KM
    4. Rodzaj nadwozia (np. kombi czy sedan itp.)
    5. Przebieg oraz ilość zabezpieczeń antykradzieżowych.
    6. Kod pocztowy.
    7. Data urodzenia i data uzyskania prawojazdy I właściciela
    8. Data urodzenia i data uzyskania prawojazdy współwłaściciela
    9. Czy posiadasz dzieci w wieku poniżej 25lat - jeśli tak to rok urodzenia najmłodszego
    9. Ilość posiadanej zniżki z OC
    10. Ilość posiadanej zniżki z AC
    11. Ilość szkód w ostatnich 5 latach Proszę podać rok i miesiąc wystąpienia szkody oraz z jakiego ryzyka OC czy AC.
    12. Imię, nazwisko, PESEL, nr rej. auta. - jeśli nie podacie to oferta będzie ograniczona ponieważ niektóre firmy robiĄ oferty tylko na podstawie danych zaczytanych z baz szkodowości UFG!!


    Proszę również wstępnie informację jakie ubezpieczenia (ryzyka) Was interesują??


    Dodatkowo powiem że maja też świetne ubezpieczenia domów i mieszkań oraz na życie i ubezpieczeń turystycznych. Jedynie czego nie ubezpieczamy to pojazdy ciężarowe (TIR).

    Przy zakupie ubezpieczenia domu lub mieszkania dodatkowa zniżka 10% na samochód - jeśli będzie to w tej samej firmie!!

    Koledzy i koleżanki w chwili obecnej zarówno agent jak i ubezpieczyciel nie ma obowiązku wysyłać dokumentów w formie papierowej. Wydruk polisy z maila też jest ważny. Pamiętajmy, że potwierdzeniem zawarcia polisy jest POTWIERDZENIE OPŁACENIA SKŁADKI.

    Kontakt do mnie:
    Najlepiej przez pw OCP
    TEL. 504 266 314 - kontakt od 8:00 do 20:00 - jeśli nie odbieram to znaczy że akurat nie mogę odebrać, więc proszę próbować do upadłego
    mail: [email protected] - TYLKO do przesyłania danych do wystawienia polisy.


    UWAGA WAŻNE!!

    KOLEŻANKI I KOLEDZY ZE WZGLĘDU NA SPORE ZAINTERESOWANIE BARDZO WAS PROSZĘ O UTRZYMYWANIE CIĄGŁOŚCI KORESPONDENCJI PW ZA POMOCĄ "CYTOWANIA". DOSTAJĘ OD WAS TAK DUŻO ZAPYTAŃ O CENĘ, ŻE PÓŹNIEJ TRACĘ ORIENTACJĘ CO WAM PROPONOWAŁEM I ZA ILE DLATEGO PROSZĘ WAS UŻYWAJCIE CYTOWANIA!!


    Poniżej pokazuję jak należy prawidłowo wykonać zdjęcia samochodu.

    Należy sfotografować:
    1. Przód i jeden bok oraz dach
    2. Tył i drugi bok oraz dach.
    3. Silnik
    4. Licznik
    5. Deska
    6. VIN auta na szybie z kluczykami oraz dowodem rej.
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez maxpaynemm; 4301.
    Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

    Spalanie - Motostat.pl

  • #2
    Polecam usługi Grzegorza, szybko, sprawnie i bez problemów.

    Komentarz


    • #3
      Korzystałem z jego usług w tamtym roku, nigdzie nie znalazłem lepszej oferty, w tym roku przedłużałem ubezpieczenie z automatu, ale w przyszłym na pewno skontaktuję się ponownie.
      POLECAM

      Komentarz


      • #4
        Dziękuję koledzy Zapraszam co rok, (może nie zawsze) ale nieraz daje się jeszcze coś urwać z ceny albo polepszyć warunki .

        Zapraszam Was Wszystkich przede wszystkim do skorzystania z oferty UBEZPIECZEŃ MIESZKAŃ I DOMÓW JEDNORODZINNYCH. Sytuacja pogodowa w naszym pięknym kraju zaczyna się zmieniać a natura zaczyna dawać nam o sobie znać Po co mówić że mnie nie stać na takie ubezpieczenie! A po co mi to!? Koledzy koszt niewielki, około 200zł na rok a jak coś się stanie to się chociaż nie trzeba za bardzo martwić

        ZAPRASZAM!!
        Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

        Spalanie - Motostat.pl

        Komentarz


        • #5
          No szkoda że nie wiedziałem że kolega takie uslugi świadczy jak zawierałem polisę Ale za rok napewno się odezwę
          "Byli to ludzie, których łączyło coś więcej niż tylko wspólna gra w piłkę. Dla których honor i obrona barw klubowych nie były pustymi pojęciami."

          "Możemy działać na zasadach demokratycznych ale rację będę miał Zawsze Ja"- Hubert Jerzy Wagner(1941-2002)

          www.zoltar.bielsko.pl

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez bws34
            No szkoda że nie wiedziałem że kolega takie uslugi świadczy jak zawierałem polisę Ale za rok napewno się odezwę
            A no szkoda Zapraszam
            Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

            Spalanie - Motostat.pl

            Komentarz


            • #7
              maxpaynemm, dziekuje za udostepnienie ubezpieczenia i poprowadzenie sprawy. Polecam dla innych.
              PL-LOP D-ROW mutex/ocfipreoqyfb/mutex

              Komentarz


              • #8
                maxpaynemm, polecam kolegę

                Komentarz


                • #9
                  Bardzo dziękuje koledzy i polecam się na przyszłość
                  Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                  Spalanie - Motostat.pl

                  Komentarz


                  • #10
                    Polecam jak najbardziej
                    maxpaynemm, dziękuję za szybki i miły kontakt oraz atrakcyjne ubezpieczenie

                    Komentarz


                    • #11
                      Dzięki
                      Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                      Spalanie - Motostat.pl

                      Komentarz


                      • #12
                        maxpaynemm, super oferta ja jako stały klient jednego z ubezpieczycieli dostałem propozycję OC+AC o ponad 300 pln więcej.
                        Jeśli nie chcecie zrezygnować z radości picia kawy, ale chcecie dbać o zdrowie, rozwiązanie znajdziecie tutaj. www.zbyszek.ganodermakawa.pl

                        Komentarz


                        • #13
                          Koledzy zaliczyłem dziś 42 st. gorączki proszę was o wyrozumiałość z wystawieniem polis. Napewno dam radę ale proszę o cierpliwość ops:
                          Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                          Spalanie - Motostat.pl

                          Komentarz


                          • #14
                            kolega to sprzedaje jeszcze te polisy?

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez xtremesystems
                              kolega to sprzedaje jeszcze te polisy?
                              Tak atakuj Grześka do skutku, będziesz zadowolony.

                              Komentarz


                              • #16
                                napisalem mu wczoraj rano pw i narazie cisza

                                Komentarz


                                • #17
                                  Podziękował za szybkie i tanie załatwienie OC

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Polecam Grześka, wszystko sprawnie, bezproblemowo, a przede wszystkim TANIO

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      xtremesystems, a ja napisałem dzisiaj i odezwał się po 30 minutach

                                      czekam na wyliczenie składki
                                      Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem...

                                      mój szkodnik

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Witam
                                        I ja skorzystałem )) zamieniłem PZU - OC , AVIVA - AC na pakiet w AXA - OC, AC , NW

                                        pozdr i dziękuje
                                        pozdr
                                        Krzysztof
                                        4OO - SKODA OCTAVIA II 1,9 TDI Ambiente (2004)

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Dziękuję ponownie i zapraszam
                                          Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                                          Spalanie - Motostat.pl

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Serdecznie polecam !!! przy okazji ubezpieczyłem też mieszkanie z dodatkową zniżką na AC

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Również polecam Grzegorza serdecznie, wszystko pięknie, dodatkowe zniżki cena bardzo dobra, sprawa załatwiana wzorowo

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                kolejny raz ubezpieczam autko u Grześka i ponownie jest bezkonkurencyjny
                                                "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  skorzystałem polecam godny polecenia i zaufania
                                                  https://www.facebook.com/tapicerekpranie

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X