Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ubezpieczenia komunikacyjne dla OCP

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    czy w przypadku bezszkodowej kontynuacji ubezpieczenia ac auta trzeba robić zdjęcia?
    Samochód obecnie roczny.

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez czesio73
      czy w przypadku bezszkodowej kontynuacji ubezpieczenia ac auta trzeba robić zdjęcia?
      Samochód obecnie roczny.
      jak zmieniasz ubezpieczyciela to trzeba na nowo robić zdjęcia, jeśli zostajesz przy starym nie trzeba.

      Komentarz


      • #28
        [ Dodano: Pon 02 Lip, 12 22:39 ]
        Koledzy i koleżanki zapraszam was do sprawdzania ofert ubezpieczeń na Wasze auta!! Od lipca AXA Direct wprowadza kolejne obnizki cen Nie mogę Wam obiecać że dla kazdego bedzie mega tanio, bo na cenę mają wpływ różne czynniki, ale postaram się

        Sprawa koleja to wyliczanie składek - proszę Was o Cierpliwość - o ile za dnia kontakt ze mną jest trochę utrudniony to codziennie po 22:00 napewno dostaniecie odemnie odpowiedź W sprawach PILNYCH proszę o kontakt telefoniczny. Telefon czynny jest od 8:00 do 20:00. poza tymi godzinami prosze o SMS - odpowiem albo oddzwonię.

        ZAPRASZAM!!
        Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

        Spalanie - Motostat.pl

        Komentarz


        • #29
          Wszystko przebiegło sprawnie gorąco polecam usługi Kolegi Grzegorza :wink:

          Komentarz


          • #30
            Koledzy. Wszystkich oczekujacych na moja odpowiedź serdecznie przepraszam za dlugi czas oczekiwania. Jednoczesnie proszę o wyrozumiałość ponieważ zmieniły mi się w pracy warunki i często zdaża mi się pracować w nietypowych godzinach. Problem jednak w tym ze w pracy nie mam dostępu do kalkulatorów więc wybaczcie. Jesli sprawa jest bardzo pilna, prosze o telefon - potraktuje to wtedy priorytetowo Na moje odpowiedzi czekajcie zawsze po godz. 20:00.

            Dziękuję za wyrozumialość

            Informuje że moja oferta powiekszyła się o ofertę kredytów gotówkowych oraz hipotecznych. Ze wzgledu na wymogi formalne (podpisy na dokumentach) oferta raczej dla osob z okolicy. Ale jak będziecie w wielkiej potrzebie to dzwońcie coś sie poradzi Zaznaczam że jest to oferta BANKOWA a nie jakies tam chwilówki czy providenty

            Zainteresowanych zapraszam na PV
            Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

            Spalanie - Motostat.pl

            Komentarz


            • #31
              co prawda do finalnego zawarcia polisy nie doszło, ale polecam - dobry kontakt i chęć pomocy

              Komentarz


              • #32
                Koledzy i koleżanki. w maju wszystkie moje firmy ubezpieczeniowe dają dodatkowe zniżki na OC i AC Zapraszam wszystkich chętnych!
                Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                Spalanie - Motostat.pl

                Komentarz


                • #33
                  Pod koniec maja sie odezwe do ciebie :wink:
                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                  przedstawiam smerfetke

                  Komentarz


                  • #34
                    Koledzy i koleżanki.

                    AXA Direct wprowadza zmiany i od dziś można ubiezpieczać AC dla aut do 15 lat Zapraszam wiec osoby zainteresowane AutoCassco dla swoich starszych samochodzików

                    Liberty Direct wprowadziło atrakcyjne pakiety ubezpieczenia Auta razem z Domem czy Mieszkaniem - zapraszam po oferte
                    Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                    Spalanie - Motostat.pl

                    Komentarz


                    • #35
                      Dawno bardzo dawno nie pisałem nic na forum może że juz zmieniłam autko ale czesto siedze. Jak najbardziej polecam Grzegorza w sprawach ubezpieczen ja dzisiaj bede ubezpieczał u niego piaty samochód.
                      Ta Skodzinka twarda była!!!

                      1,9 TDI 136 z ECUSOFTa

                      Komentarz


                      • #36
                        Koledzy moze Was zainteresuję!

                        AXA DIRECT „Ubezpieczenie od Pożaru i Kradzieży za 150 zł”.

                        Oferta ta jest dostępna dla Nowych Klientów. Dzięki niej możecie Państwo w wyjątkowo atrakcyjnej cenie rozszerzyć Pakiet OC o ochronę przed skutkami utraty pojazdu w wyniku pożaru lub kradzieży.

                        Warunki skorzystania z oferty promocyjnej:

                        brak ubezpieczenia na dany pojazd w AXA DIRECT,
                        brak ubezpieczenia Autocasco na dany pojazd w okresie 5 lat przed złożeniem wniosku o zawarcie Umowy ubezpieczenia w jakimkolwiek zakładzie ubezpieczeń,
                        posiadanie na danym pojeździe nie więcej niż 2 szkód z tytułu obowiązkowego ubezpieczenia OC pojazdów mechanicznych w okresie 5 lat przed złożeniem wniosku o zawarcie Umowy ubezpieczenia w jakimkolwiek zakładzie ubezpieczeń,
                        wybór jednorazowej formy płatności składki.
                        Uwaga: Promocja trwa tylko do 30.10.2013 r

                        Zainteresowanych zapraszam!
                        Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                        Spalanie - Motostat.pl

                        Komentarz


                        • #37
                          Witam
                          byłbym zainteresowany zakupem ubezpieczenia - jakkolwiek domyślam się ze jako świeżak na forum nie mam możliwości wysyłania PW.

                          Komentarz


                          • #38
                            Witam!

                            Szanowni!

                            Jeśli ktoś z Was lub Waszych bliskich szuka pożyczki na świeta, to serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego ze mną Dla Was zawsze najlepsze warunki!

                            Tel. 504266314
                            Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                            Spalanie - Motostat.pl

                            Komentarz


                            • #39
                              maxpaynemm, odczytaj pw ....
                              https://www.facebook.com/tapicerekpranie

                              Komentarz


                              • #40
                                Zapraszam Wszystkich do skorzystania z promocji AXA Direct na Tańsze OC i AC - Promocja trwa do końca października br.

                                Posiadam również w ofercie ubezpieczenia DOMÓW i MIESZKAŃ Liberty Direct oraz MTU w dobrej cenie - ZAPRASZAM!


                                Kolejny raz zachęcam WAS do skorzystania z oferty Ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych! Na październik wszystkie TU maja ofertę jesienną o obniżonych składkach. ZAPRASZAM!!
                                Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                                Spalanie - Motostat.pl

                                Komentarz


                                • #41
                                  Zamieszczone przez maxpaynemm
                                  Promocja trwa do końca maja br.
                                  Eeeeee do końca czego?

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Duży plus za pakiet OC z ASs????

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Witam!

                                      Od dnia 14.09.2015 moja oferta ubezpieczeń komunikacyjnych powiększy się o kolejne firmy ubezpieczeniowe i będzie to:

                                      AXA Direct
                                      Liberty Ubezpieczenia
                                      MTU Ergo Hestia
                                      Allianz
                                      Proama
                                      Aviva
                                      Europa
                                      Benefia
                                      Compensa
                                      TUZ Ubezpieczenia
                                      UniQua
                                      Signal Iduna
                                      Concordia
                                      Ergo Hestia

                                      W związku z powyższym zapraszam Was do sprawdzania ofert na wasze auta
                                      Dane jakie potrzebuję do wyliczenia składki są oczywiście podane w pierwszym poście
                                      Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                                      Spalanie - Motostat.pl

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Ja również polecam ubezpieczenia u maxpaynemm. Ekspresowo załatwiona sprawa, super kontakt i odpowiedzi na każde pytanie. Za rok też się zgłaszam
                                        www.detailingclub.pl :chytry
                                        1.9TDi Elegance by _Monika_

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Właśnie ubezpieczyłem 2 auta u kolegi Grzegorza. Wszystko super, ekstra . Kontakt super, szybko załatwiona sprawa, ceny też super - bardzo polecam usługi kolegi Grzegorza. Za rok też się zgłoszę

                                          Pozdro.

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            Witam!

                                            Zapraszam wszystkich do skorzystania z oferty. Takie firmy jak AXA, Liberty, Proama wprowadzają już świąteczne promocje dla nowych klientów, zachęcam do porównania oferty.
                                            Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                                            Spalanie - Motostat.pl

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              odpisz na pm, rok temu brałem oc chce przedłużyć ale szukam czegoś z duzym pakietem asistance [ tylko polska]

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                maxpaynemm, Poszło PW
                                                Kiloscar

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  maxpaynemm, Jak rozmawialiśmy - poszło na gmaila.
                                                  Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    polecam ubezpieczenia od tego pana, a nowy priv poszedł .;p

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X