Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ubezpieczenia komunikacyjne i nie tylko.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ubezpieczenia komunikacyjne i nie tylko.

    Cześć, zapraszam kolegów do skorzystania z mojej oferty w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych oraz innych. Do wyboru kilkanaście towarzystw ubezpieczeniowych. Przygotowuję indywidualną ofertę uwzględniającą potrzeby klienta. Dla kolegów z OCP w każdym przypadku proponuję max. zniżki jakich mogę udzielić w danym towarzystwie. Kontakt przez OCP, maila: [email protected] lub telefonicznie 731 029 190. Moja strona Rosiccy.com
    Z uwagi na RODO proszę o przekazywanie danych przez formularz i wyrażenie stosownych zgód:
    Nie można odnaleźć strony
    Pozdrawiam
    Paweł Rosicki
    Ostatnio edytowany przez gambit; 19915. Powód: uzupełnienie danych

  • #2
    Hej, widzę, że masz Aviva. Obecnie mam ubezpieczenie mieszkań i Octavii w Avivie. Na dniach będę ubezpieczał Citigo, która w pierwszym roku miała pakiet dilerski. Jak Twoja oferta ma się do Direct Aviva? Bo kiedyś agent mi mówił, że Directa nie przebije?
    Ostatnio edytowany przez ruwado; 6444.
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • #3
      Cześć,
      Przyślij proszę dane do kalkulacji, to porównamy. Potrzebuję imię i nazwisko, pesel, kod pocztowy, nr rejestracyjny, rok produkcji, model, wersję wyposażenia, poj. silnika.
      Pozdrawiam
      Paweł Rosicki

      Komentarz


      • #4
        W wolnej chwili podeślę, bo na razie mam sporo na głowie. W przyszłym tygodniu podrzucę dane.
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • #5
          Polecam Pawla! Szybka wycena, doradzenia wariantu, odpowiedzi mailowe bardzo sprawnie, jak rowniez kontakt telefoniczny bezproblemowy. Dostalem najlepsza oferte w porownaniu do Rankomatu czy innych agentow.

          Komentarz


          • #6
            Przypominam, że do przygotowania oferty konieczne są następujące dane:
            Właściciel(e): imię, nazwisko, PESEL, rok otrzymania prawa jazdy, miejsce zamieszkania (kod i miejscowość)
            Jeśli jest karta dużej rodziny to jej numer.
            Pojazd: nr rejestracyjny, rok produkcji, marka, model, poj silnika, czy samochód jest sprowadzony z zagranicy, data I rejestracji w PL, od kiedy obecny właściciel ubezpiecza pojazd, przebieg
            ​miejsce parkowania w nocy ( ulica, garaż, parking strzeżony itp)
            Data od kiedy ma być ubezpieczony. Informacja o dodatkowych kierowcach <24 lat.
            Serdecznie pozdrawiam
            Paweł Rosicki
            rosiccy.com

            Ostatnio edytowany przez gambit; 19915. Powód: uzupełnienie informacji

            Komentarz


            • #7
              Polecam z czystym sumieniem.Wszystko jak w najlepszym porządku.

              Komentarz


              • #8
                Drodzy koledzy,
                teraz przesyłanie danych do wyliczenia oferty jeszcze prostsze. Proszę o korzystanie z formularza bit.ly/formularzwyceny. Wypełniając formularz jednocześnie zostaniecie zapoznani z zasadami przetwarzania Waszych danych i będziecie mogli wyrazić stosowne zgody zgodnie z wymogami RODO. Zapraszam i przypominam, że w ofercie mam nie tylko ubezpieczenia komunikacyjne. Jednocześnie przypominam mój mail: [email protected], telefon: 731029190 oraz adres Link
                Pozdrawiam i zapraszam
                Paweł Rosicki

                Komentarz


                • #9
                  Data ma amerykański format. Dlaczego?

                  Komentarz


                  • #10
                    Formularz wysłany. Czekam na odpowiedź
                    Czarnula (prawie) RS Octavia II FL BKD 170 PS

                    Komentarz


                    • #11
                      wysłałem prośbę o wycenę ubezpieczenia na Toyotę Corollę swojej żony
                      Adam... Używam:
                      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                      Passek: B6 175KM/366Nm

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X