Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polskie menu Licznik 1Z0920843 każda wersja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Polskie menu Licznik 1Z0920843 każda wersja

    Do wszystkich wersji hardware , cena 300zł + wysyłka (wiąże się to z wymianą LCD, org LCD nie obsługuje nowego software)


    1Z0920843B/C/D/E/F SW01xx 1Z0920843E SW02xx 1Z0920843G/H/J SW03xx 1Z0920843K SW04xx 1Z0920843N SW04xx1Z0920843M
    MkpV6i.png


    Wersje 843M i 843N SW0420 H20 (po 10.2010) - cena 150zł + wysyłka
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez spacewalker; 24786.

  • #2
    zrobione 1Z0920843D kolegi z forum
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      ......
      Ostatnio edytowany przez wojtasmazi; 45117.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez spacewalker Zobacz wpis
        zrobione 1Z0920843D kolegi z forum
        To mój licznik na zdjęciach i gorąco polecam. Wszystko szybko i sprawnie. Jedyne co trzeba było zrobić po montażu to podać kod do radia.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez jacekrdx Zobacz wpis

          To mój licznik na zdjęciach i gorąco polecam. Wszystko szybko i sprawnie. Jedyne co trzeba było zrobić po montażu to podać kod do radia.
          z kodem to jest róznie w skodzie, 5 prosi o kod po wymianie licznika, 6 nie ....

          Komentarz


          • #6
            Marcin, czy możliwa jest aktywacja ikony bluetooth obok wskazania temperatury tak jak w licznikach vw?

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez tompow Zobacz wpis
              Marcin, czy możliwa jest aktywacja ikony bluetooth obok wskazania temperatury tak jak w licznikach vw?
              nie wiadomo o jakim liczniku mowa ....czyli nie wiaodmo nic

              Komentarz


              • #8
                mowa o 1Z0920843Q ... zapomnialem dodac

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez spacewalker Zobacz wpis

                  z kodem to jest róznie w skodzie, 5 prosi o kod po wymianie licznika, 6 nie ....
                  Sa bajty w liczniku, które odpowiadają za kod. Jeżeli ich nie skopiujesz z ori zegara, to wtedy prosi o kod.

                  Komentarz


                  • #10
                    A czy takie cudo da się zrobić w licznikach przed FL ?? Mam na myśli polski język ??

                    Komentarz


                    • #11
                      Mam pytanie do spacewalker” : w mojej Octavii II FL mam usterkę licznika (objawy identyczne jak opisane w tym temacie Link ). Dodatkowo w tym samym czasie przestały reagować wszystkie przyciski na kierownicy multifunkcyjnej. Dziś w aucie pojawił się problem z uruchomieniem silnika (jakby odcinał immobilizer).
                      Kupiłem drugi licznik o tym samym oznaczeniu tj. 1Z0920843m. Potrzebuję teraz zakodowania licznika. Prośba o kontakt.

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X