Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

sprzedaż zasłonek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez Sewerwa
    Czy ktoś ma komplet zasłonek w O3 kombi w Wa-wie z okol. Białołęki - chciałbym któregoś dnia popołudniem spojrzeć na zywo jak to wygląda. Czy może jakieś aktualne promocji będą na zasłonki?

    Ja mam ale w O2 jeśli mialo by Ci pomóc w wyborze zobaczyć jak to wygląda. Jestem z Białołęki. Magiczna i okolice.

    tapatalk

    PerfectService by DGW
    Skoda Octavia 2FL Combi L&K 2.0 TDI BKD+
    Skoda Octavia 1 Combi 1.9 TDI AHF
    Skoda Fabia RS 1.9 TDI ASZ+

    Komentarz


    • @Sewerwa jesli bemowo Ci pasuje mogę Ci to pokazać jak u mnie wygląda.
      Spalanie - Motostat.pl
      Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
      Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
      Sprzedam na OLX!!

      Komentarz


      • Zasłonki zakupione i zapłacone. Pytanie do skemenhs - czy dostanę jakieś potwierdzenie nadania paczki od was? Ten sam bank więc pieniądze już powinniście mieć u siebie na koncie.

        Komentarz


        • Polecam zasłonki. Miałem w F1 mam w O2 i teraz zamówiłem do O3. Wszystko szybko i bez problemu. W poniedziałek zamówione w środę już zamontowane. Do sedana pasują idealnie nic się nie marszczy i jest dobrze naciągnięta.

          tapatalka

          PerfectService by DGW
          Skoda Octavia 2FL Combi L&K 2.0 TDI BKD+
          Skoda Octavia 1 Combi 1.9 TDI AHF
          Skoda Fabia RS 1.9 TDI ASZ+

          Komentarz


          • skemenhs czym mozna mys te zaslonki? Mialm uchylone szyby i takie slady po kroplah zostaly? Mozna to cale wyplukać pod prysznicem czy metal bedzie korodowal? Czy czyms przetrzec?
            Spalanie - Motostat.pl
            Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
            Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
            Sprzedam na OLX!!

            Komentarz


            • Można przetrzeć wilgotną szmatką
              Sprzedaż zasłonek dedykowanych do skody, volkswagena i busów www.autozaslonki.com - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=39811 . Gięcie drutu CNC - www.gieciedrutu.com.pl

              Komentarz


              • Witam,

                te zasłonki można bez problemu zdejmować i zakładać ponownie, czy raczej nie za często?

                do

                O2 Kombi (same drzwi 180 zł) + Koszt wysyłki

                brać dodatkowy zestaw zaczepów czy to co przyjdzie będzie wystarczające?

                Pozdrawiam,
                Luk_as

                Komentarz


                • To co jest dla mnei wystarcza, a odpowiadając na pierwsze pytanie to montaż i demontaż jest prosty...
                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

                  Komentarz


                  • dzieki

                    Komentarz


                    • Nowość. Zasłonki do Skody Rapid Spaceback

                      Dla przypomnienia cennik ważny od dn.18.08.2013 (Czyli taki sam jak wcześniej)



                      O1 Kombi (Pełen zestaw / 6 zasłonek) 290 zł + Koszt wysyłki
                      O2 Kombi (Pełen zestaw / 6 zasłonek) 290 zł + Koszt wysyłki
                      O3 Kombi (Pełen zestaw / 6 zasłonek) 290 zł + Koszt wysyłki
                      Rapid Spaceback (Pełen zestaw / 6 zasłonek) 290 zł + Koszt wysyłki (Nowość: Zasłonka tylnej klapy jednoczęściowa)
                      Fabia 1 Kombi (Pełen zestaw / 6 zasłonek) 290 zł + Koszt wysyłki
                      Fabia 2 Kombi (Pełen zestaw / 6 zasłonek) 290 zł + Koszt wysyłki
                      Fabia 3 Kombi (Pełen zestaw / 5 zasłonek) 290 zł + Koszt wysyłki
                      Fabia 3 Hatchback (Pełen zestaw / 3 zasłonki) 240 zł + Koszt wysyłki
                      SuperB 2 Kombi (Pełen zestaw / 6 zasłonek) 290 zł + Koszt wysyłki
                      Roomster (Pełen zestaw / 6 zasłonek) 290 zł + Koszt wysyłki
                      Yeti (Bez zasłonek tylnej klapy) - 230 + Koszt wysyłki


                      O1 Sedan (hatchback) 180 zł + Koszt wysyłki
                      O2 Sedan (hatchback) 190 zł + Koszt wysyłki
                      O3 Sedan (hatchback) 190 zł + Koszt wysyłki
                      SuperB 3 Limuzyna 200 zł + Koszt wysyłki (W procesie produkcji)
                      SuperB 2 Limuzyna 190 zł + Koszt wysyłki
                      SuperB 1 Limuzyna 190 zł + Koszt wysyłki
                      Fabia 2 Hatchback 190 + Koszt wysyłki
                      Fabia 1 Hatchback 190 + Koszt
                      Rapid Liftaback Sedan 190 zł + Koszt wysyłki


                      Istnieje możliwość zakupu pojedynczych zasłonek. Oto cennik.

                      O1 Kombi (same drzwi)180 zł + Koszt wysyłki
                      O2 Kombi (same drzwi 180 zł) + Koszt wysyłki
                      O3 Kombi (same drzwi 180 zł) + Koszt wysyłki
                      Rapid Spaceback (same drzwi 180 zł) + Koszt wysyłki
                      Fabia 1 Kombi (same drzwi 180 zł) + Koszt wysyłki
                      Fabia 2 Kombi (same drzwi 180 zł) + Koszt wysyłki
                      Fabia 3 Kombi (same drzwi 180 zł) + Koszt wysyłki
                      Fabia 3 Hatchback (same drzwi 180 zł) + Koszt wysyłki
                      SuperB 2 Kombi (same drzwi 180 zł) + Koszt wysyłki
                      Roomster (same drzwi 180 zł) + Koszt wysyłki

                      O1 Kombi (okienka przestrzeni bagażowej) 135 zł + Koszt wysyłki
                      O2 Kombi (okienka przestrzeni bagażowej) 135 zł + Koszt wysyłki
                      O3 Kombi (okienka przestrzeni bagażowej) 135 zł + Koszt wysyłki
                      Rapid Spaceback (same drzwi 180 zł) + Koszt wysyłki
                      Fabia 1 Kombi (okienka przestrzeni bagażowej) 135 zł + Koszt wysyłki
                      Fabia 2 Kombi (okienka przestrzeni bagażowej) 135 zł+ Koszt wysyłki
                      Fabia 3 Kombi (okienka przestrzeni bagażowej) 135 zł+ Koszt wysyłki
                      SuperB 2 Kombi (okienka przestrzeni bagażowej) 135 zł+ Koszt wysyłki
                      Roomster (okienka przestrzeni bagażowej) 135 zł+ Koszt wysyłki

                      O1 Kombi (zasłonki tylnej klapy) 140 zł + Koszt wysyłki
                      O2 Kombi (zasłonki tylnej klapy) 140 zł + Koszt wysyłki
                      O3 Kombi (zasłonki tylnej klapy) 140 zł + Koszt wysyłki
                      Rapid Spaceback (zasłonka tylnej klapy) 140 zł + Koszt wysyłki
                      Fabia 1 Kombi (zasłonki tylnej klapy) 140 zł + Koszt wysyłki
                      Fabia 2 Kombi (zasłonki tylnej klapy) 140 zł + Koszt wysyłki
                      Fabia 3 Kombi (zasłonki tylnej klapy) 140 zł + Koszt wysyłki

                      SuperB 2 Kombi (zasłonki tylnej klapy) 140 zł + Koszt wysyłki
                      Roomster (zasłonki tylnej klapy) 140 zł + Koszt wysyłki

                      Zestawy bez tylnej klapy:

                      O1 Kombi (zestaw bez zasłonek tylnej klapy)245 zł + Koszt wysyłki
                      O2 Kombi (zestaw bez zasłonek tylnej klapy)245 zł + Koszt wysyłki
                      O3 Kombi (zestaw bez zasłonek tylnej klapy)245 zł + Koszt wysyłki
                      Rapid Spaceback (zestaw bez zasłonek tylnej klapy)245 zł + Koszt wysyłki
                      Fabia 1 Kombi (zestaw bez zasłonek tylnej klapy)245 zł + Koszt wysyłki
                      Fabia 2 Kombi (zestaw bez zasłonek tylnej klapy)245 zł + Koszt wysyłki
                      Fabia 3 Kombi (zestaw bez zasłonek tylnej klapy)245 zł + Koszt wysyłki
                      SuperB 2 Kombi (zestaw bez zasłonek tylnej klapy)245 zł + Koszt wysyłki
                      Roomster (zestaw bez zasłonek tylnej klapy)245 zł + Koszt wysyłki


                      Cena wysyłki 25 zł . Kurier UPS lub DPD
                      Jeżeli ktoś ma zastrzeżenia do ceny wysyłki może wysłać własnego kuriera.
                      Nie wysyłamy poczta ponieważ gabaryty przesyłki to 120 cm x 60 cm i z nawału pracy nie będziemy włóczyli się po urzędach pocztowych.
                      W razie pytań telefon dzwonić pod numer 600743374

                      Procedura zakupu.

                      Dane do przelewu to:
                      ELEVENDI s.c
                      Nazwa Banku :ING BANK SLASKI
                      Numer Konta :35 1050 1490 1000 0023 0819 6985
                      W tytule przelewu należy wpisać nazwę użytkownika z forum.

                      Po przelaniu pieniędzy należy przesłać emaila z pełnym adresem i numerem telefonu na następujący email - [email protected] wpisując również nazwę użytkownika i rodzaj zakupionych zasłonek i podanie czy ma być paragon fiskalny czy faktura. Jeżeli faktura VAT to proszę o dane do faktury.

                      Uwaga !!! Jeżeli ktoś chce dodatkowy komplet zaczepów to koszt 16 zł . Od 18.8.2013 nie podnosiliśmy cen i jak na razie nie będziemy podnosić. Niestety dodatkowe zaczepy sprzedajemy, Nie dodajemy w prezencie.

                      W razie czego pisać na priva lub na emaila [email protected]
                      Sprzedaż zasłonek dedykowanych do skody, volkswagena i busów www.autozaslonki.com - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=39811 . Gięcie drutu CNC - www.gieciedrutu.com.pl

                      Komentarz


                      • skemenhs,

                        dziekuje, zaslonki dotarly
                        jesli chodzi o moje dzieciaki mowia ze moglyby miec drobniejsza siatke, zeby jeszcze mniej przepuszczaly slonce ale jest okej
                        a podstawowy zestaw zaczepow wystarczajacy

                        pozdrawiam!

                        Komentarz


                        • @skemenhs Czy cennik nadal aktualny?
                          Ostatnio edytowany przez stolecki; 42840.

                          Komentarz


                          • stolecki wejdź na jego stronę i zobacz, cena chyba nie jest inna niżeli na www
                            Dedykowane zasłonki przeciwsłoneczne do wybranych modeli Skody - Auto Zasłonki - dedykowane osłony przeciwsłoneczne
                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

                            Komentarz


                            • aryziomex ..dla ekipy z forum OCP była niższa..a interesują mnie tylko na tylne okna, nie cały komplet. Na www jest tylko cały komplet.
                              Ostatnio edytowany przez stolecki; 42840.

                              Komentarz


                              • stolecki jak kupowałem ~3 lata temu to akurat cena była delikatnie niższa na stronie w porównaniu do allegro gdzie również były aukcje a i na forum cena była jakaś nieaktualna (wyższa chyba o 10 zł).
                                Rozumiem że chcesz tylko na okna tył, ale może szybciej będzie zadzwonić do nich i się zapytać ponieważ od jakiegoś czasu widać że kolega się nie udziela (odzywa)
                                powiedz że natrafiłeś na ofertę z forum OCP może coś tam dadzą jakiś rabat, ale tak jak wspomniałem najlepiej zadzwonić
                                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

                                Komentarz


                                • Witam. Czy ktoś posiada zaslonki w Octavia 2 kombi? Zakupiłem takie w ubiegłym tygodniu i na tylne klapę średnio pasują. Po bokach są szpary ok 1 cm a jak próbuje przesunąć na boki to na środku jest dość duża szpara . Boczne pasują dobrze 15252579682381262306679.jpg

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez marianVR6 Zobacz wpis
                                    Witam. Czy ktoś posiada zaslonki w Octavia 2 kombi? Zakupiłem takie w ubiegłym tygodniu i na tylne klapę średnio pasują. Po bokach są szpary ok 1 cm a jak próbuje przesunąć na boki to na środku jest dość duża szpara . Boczne pasują dobrze 15252579682381262306679.jpg
                                    Udało Ci się jakoś rozwiązać problem? Wymieniłeś na inny komplet? Bo miałem się zdecydować na zakup, ale taka szpara to... delikatnie mówiąc porażka,

                                    Komentarz


                                    • Mnie się nie podobało, że tylna jest dzielona. Dla tego zamówiłem tylko boczne, a tył przyciemniłem folią.

                                      Moja Octavia:
                                      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-1-6-mpi-combi
                                      Rafał

                                      Komentarz


                                      • U mnie tył spasowany jest idealnie, ale po kilku latach użytkowania, kolor mocno wyblakł.
                                        Mój Szkodnik :-)
                                        Pozdrawiam
                                        Rafał

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez cordoba12 Zobacz wpis
                                          U mnie tył spasowany jest idealnie, ale po kilku latach użytkowania, kolor mocno wyblakł.
                                          jest wrzucony poradnik jak "odmłodzić" zasłonki
                                          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

                                          Komentarz


                                          • @aryziomek, zalinkuj.
                                            Spalanie - Motostat.pl
                                            Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                                            Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                                            Sprzedam na OLX!!

                                            Komentarz


                                            • siemi1 proszę
                                              Renowacja "zasłonek" moskitier firmy Solar-Ride - Octavia Club Polska
                                              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

                                              Komentarz


                                              • Wygląda dobrze. Przetestuje
                                                Mój Szkodnik :-)
                                                Pozdrawiam
                                                Rafał

                                                Komentarz


                                                • czy cennik nadal aktualny?

                                                  pozdr

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez icemerc Zobacz wpis
                                                    czy cennik nadal aktualny?

                                                    pozdr
                                                    wejdź na stronę AUTOZASLONKI.COM - Zasłonki do samochodów osobowych i busów. Produkcja i sprzedaż. - Auto Zasłonki - dedykowane osłony przeciwsłoneczne tam są aktualne ceny, chyba że kolega udziela jakichś rabatów dla OCP, w każdym razie zamawiając przez allegro wyszło taniej jak na stronie i taniej jak tutaj na grupie, ale to było kilka dobrych lat temu.
                                                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X