Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oleje Motul, Millers, Liqui Moly, Fuchs, filtry Mann, Knecht

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Oleje Motul, Millers, Liqui Moly, Fuchs, filtry Mann, Knecht

    loponez, napisałem wyrażnie - moim zdaniem powinna być silna policja i straż pożarna .... Wojsko jest zbędne ...

  • #2
    Oleje Motul, Millers, Liqui Moly, Fuchs, filtry Mann, Knecht

    Witam wszystkich forumowiczów i zapraszam do zapoznania się ofertą mojego sklepu na oleje silnikowe. Poniżej przykładowe pozycje z oferty:

    Motul:
    - MOTUL SPECIFIC 504.00-507.00 5L – 180,83 zł
    - MOTUL SPECIFIC VW 505.01-502.00-505.00 5L – 137,27 zł
    - MOTUL SPECIFIC VW 506.01-506.00-503.00 5L – 282,09 zł
    - MOTUL 8100 X-clean+ 5W-30 5L – 142,11 zł
    - Motul 8100 X-cess 5W-40 5L – 137,87 zł
    - Motul Synergie+ 10W-40 5L – 97,89 zł
    - Motul 300V 2L (cena waha się od 83,69 zł - Competition do 108,47 zł za Chrono)
    Millers:
    - Millers Oils XFS 5W-40 5L – 164,59 zł
    - Millers Oils XFS 5W-50 5L – 164,59 zł
    - Millers Oils XF Longlife 5W-30 5L – 278,65 zł
    - Millers Oils XFE-PD 5W-40 DIESEL 5L – 164,59 zł
    Liqui Moly:
    - LONGTIME HIGHT TECH 5W-30 5L – 177 zł
    - TOP TEC 4100 5W-40 5L - 166 zł
    - TOP TEC 4200 5W-30 5L – 207 zł
    - Top Tec 4600 5W-30 5L – 196 zł
    - Diesel Synthoil 5W-40 5L - 197
    - Synthoil High Tech 5W-40 5L - 172 zł
    Fuchs:
    - TITAN GT1 Pro C-3 XTL - 145 zł
    - TITAN GT1 ProFlex 5W-30 XTL - 145 zł
    - TITAN GT1 5W-40 4L – 135 zł
    - TITAN GT1 LONGLIFE III 5W-30 4L – 148 zł
    - TITAN Supersyn 5W-40 4L – 112 zł
    - TITAN Supersyn Plus 5W-40 4L – 135 zł

    Płukanki:
    - Millers Oils Engine Flush 250 ml – 19,49 zł
    - Liqui Moly Engine Flush 300 ml – 22 zł

    Do cen olejów Motul, Millers i LM dla forumowiczów rabat 5%, na hasło: OCP. Jeśli chodzi o Fuchsa to ceny są już z rabatami. Gdyby ktoś potrzebował filtra oleju (lub filtrów) to również jest opcja taki zamówić. Przykładowo MANN do silników AGR/ALH o symbolu HU 726/2x - 22 zł, KNECHT OX 143D - 23 zł

    Wszystkie produkty są oryginalne i na każdy wystawiana jest faktura VAT. Przy zamówieniach na wyższą kwotę wysyłka gratis.
    Całą ofertę można znaleźć pod adresem www.sklep-oleje.pl
    Pytania proszę kierować na adres [email protected] lub PW oraz telefonicznie na numer 608 043 760
    Towar wysyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Forma płatności: przelew, pobranie, E-Card (rejestracja na sklepie) lub gotówka gdy towar odbierany jest osobiście.
    Z poważaniem
    Robert Miłek
    www.sklep-oleje.pl

    Komentarz


    • #3
      RobertM dodaj:
      - cenę Liqui Moly Top Tec 4100 5W/40
      - umieść cenę płukanki LM do silnika w ofercie
      - podaj ceny podstawowych filtrów no i ich markę dla rozeznania...
      Fuchs XTL czy normalny?
      Oferujesz filtry Knechta/Mahle?

      [ Dodano: Pon 04 Kwi, 11 13:46 ]
      PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

      Komentarz


      • #4
        Polecam serdecznie zakupy u kolegi RobertM. Pierwsze zamówienie zrealizowane, olej Fuchs Titan i płukanka LM dostarczona. Bardzo dobry kontakt, profesjonalna obsługa, stuprocentowe zadowolenie z transakcji z mojej strony. Jeszcze raz --> polecam.

        Komentarz


        • #5
          Robert, z całym szacunkiem, na Millersa i Fuchsa masz super ceny ale LM masz drogo.
          Tu choćby jest taniej.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez oktawer
            masz super ceny ale LM masz drogo
            cen nie komentujem... :roll: o ile się nie mylę.
            PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

            Komentarz


            • #7
              Witam
              To że cena na LM jest u mnie wyższa niż w linku, który podałeś to wiem. Ale na niektóre rzeczy nie mam wpływu, jak cena którą dostaje od swojego dostawcy LM, a to w linii prostej odbija się na mojej cenie. Jeśli znajdę lepszego (tańszego) wtedy i moja cena będzie atrakcyjniejsza. Mam również prośbę ogromną by nie robić z tego wątku "masz drożej, tam jest taniej". Wiem, że cena to czynnik dominujący i cały czas staram się pracować nad tym by oferta byłą jak najatrakcyjniejsza - możesz mi wierzyć.

              Skoro już pisze, to mam informację, która pewnie wielu może zainteresować. Dostępny jest Fuchs GT1 Pro C-3 XTL. Cennik uzupełnię jak tylko dostane potwierdzenie ceny na XTL-a.

              RM
              www.sklep-oleje.pl

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez RobertM
                Skoro już pisze, to mam informację, która pewnie wielu może zainteresować. Dostępny jest Fuchs GT1 Pro C-3 XTL. Cennik uzupełnię jak tylko dostane potwierdzenie ceny na XTL-a
                Wiemy, ponieważ kilka osób z forum kupiło już ten olej. Cena 160 PLN z kosztami wysyłki.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez RobertM
                  Witam
                  To że cena na LM jest u mnie wyższa niż w linku, który podałeś to wiem. Ale na niektóre rzeczy nie mam wpływu, jak cena którą dostaje od swojego dostawcy LM, a to w linii prostej odbija się na mojej cenie. Jeśli znajdę lepszego (tańszego) wtedy i moja cena będzie atrakcyjniejsza. Mam również prośbę ogromną by nie robić z tego wątku "masz drożej, tam jest taniej". Wiem, że cena to czynnik dominujący i cały czas staram się pracować nad tym by oferta byłą jak najatrakcyjniejsza - możesz mi wierzyć.

                  Skoro już pisze, to mam informację, która pewnie wielu może zainteresować. Dostępny jest Fuchs GT1 Pro C-3 XTL. Cennik uzupełnię jak tylko dostane potwierdzenie ceny na XTL-a.

                  RM
                  Jasne, przepraszam Mam taki odruch, ze od razu sprawdzam ceny a przecież prócz cen liczy się fachowość obsługi (często nawet jest ważniejsza) a widzę, że już masz tutaj zadowolonych klientów. Tak trzymać !

                  Zresztą Millersa masz w bardzo dobrych cenach

                  Komentarz


                  • #10
                    RobertM, witam
                    Czy bedziesz posiadał w swojej ofercie równiez olej Fusch - TITAN GT1 5W-40 4L XTL, jaka byłaby cena?
                    Pozdrawiam.

                    Komentarz


                    • #11
                      Witam
                      Tak, będzie w ofercie GT1 5W-40 XTL jak i pozostałe oleje z tej linii. Na ten olej już złożyłem zapotrzebowanie i mają mi go ściągnąć (na razie jeden karton). Po weekendzie będę mógł powiedzieć coś więcej, kiedy będzie dostępny. Natomiast co do ceny to myślę, że będzie oscylowała wokół tej na zwykłego GT1 5W-40 (ewentualnie nieco więcej ale postaram się by nie odstawała zbyt mocno).

                      Przy okazji mogę zrobić małą promocję na:
                      Fuchs GT1 PRO C-3 XTL 4L - 145 zł
                      Motul 8100 X-cess 5W-40 5L - 125 zł
                      MOTUL 505.01 5L - 125 zł
                      MOTUL 504.00-507.00 5L - 165 zł

                      Robert Miłek
                      www.sklep-oleje.pl

                      Komentarz


                      • #12
                        ok. to czekam na jakąś informacje.
                        pozdrawiam.

                        Komentarz


                        • #13
                          witam,równiez bylbym zainteresowany GT1 5W-40 XTL,mniej więcej jaki czas oczekiwania przewidujesz kolego.czekamy wiec na info

                          Komentarz


                          • #14
                            Więcej informacji na temat tego kiedy będę miał tego 5W-40 XTL podam w poniedziałek. Muszę po prostu dopytać kiedy to przyjdzie.

                            RM
                            www.sklep-oleje.pl

                            Komentarz


                            • #15
                              dobra ok,bo jak sie orientowalem w Szczecinie to nie ma szans na zakup takich oleji przez miesiac półtora minimum,trzeba czekac i czekac a wymiana tuż tuż

                              Komentarz


                              • #16
                                Witam
                                Niestety na GT1 5W-40 XTL jeszcze przyjedzie nam poczekac i to dlugo. Mimo iż staralem sie by sciagnieto mi jeden karton wczesniej to taki manewr sie nie powiodl. Dlaczego? nie wiem, ale to nie jest zalezne ode mnie. Wiec przykro mi Panowie, nie bedzie go w najblizszym czasie u mnie. Moge jedynie na pocieszenie powiedziec, ze dostepne sa pozostale oleje z linii XTL, czyli Pro Flex i 0W-20 (taka dostalem informacje).

                                Z poważaniem
                                Robert Miłek
                                www.sklep-oleje.pl

                                Komentarz


                                • #17
                                  no trudno, dzieki za odpowiedz, jak juz cos bedziesz wiedzial to daj znac.
                                  Pozdrawiam.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez RobertM
                                    Pro Flex
                                    Rozumiem, że chodzi o GT1 PRO FLEX 5W30 z XTL?
                                    Jaka tego cena wychodzi? I dostępność?

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Tak, chodzi o PRO FLEX 5W-30 XTL. Jego cena to 145 zł za 4L. Złożyłem na niego zamówienie i do 2 tygodni będzie u mnie. Obecnie ceny na Fuchsa XTL wyglądają tak:

                                      - TITAN GT1 Pro C-3 XTL - 145 zł
                                      - TITAN GT1 ProFlex 5W-30 XTL - 145 zł


                                      Pro C-3 dostępny od ręki, a Pro Flex jak już wyżej napisałem.

                                      RobertM
                                      www.sklep-oleje.pl

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Ja byłbym chętny na 6L [układ 5,3L]. Będzie taka możliwość?

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          RobertM, Witam.
                                          Jak bedziesz juz posiadal olej TITAN GT1 ProFlex 5W-30 XTL - 145 zł
                                          to daj znac, jestem chetny na bańke 4l.
                                          Pozdrawiam.

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Witam
                                            ProFlexa XTL będę miał koniec maja początek czerwca. Zamówienie złożyłem, więc teraz pozostaje mi czekać Jak tylko będzie na pewno będę informował.

                                            Pozdrawiam
                                            www.sklep-oleje.pl

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              ma ktoś może parametry TITAN GT1 ProFlex 5W-30 XTL ?

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez Octa-vian
                                                ma ktoś może parametry TITAN GT1 ProFlex 5W-30 XTL
                                                mówisz ...i masz... parametry + podstawowy skład oleju bazowego

                                                poczytaj strona 181 Forum - Octavia Club Polska

                                                TITAN GT1 Pro Flex 5W/30 (fajny olej do OPLA ale posiada też normę VW 505.01)
                                                ACEA C3 , A3/B4
                                                API SM

                                                Lepkość kinematyczna przy +40 °C : 67 mm²/s
                                                Lepkość kinematyczna przy +100 °C : 11,7 mm²/s
                                                Indeks lepkości 171 lub 175 (dwa spotkałem)
                                                Lepkość w temperaturze -30 ° C (CCS) 5100 -bardzo dobry! ale spotkałem się też z wynikiem przy -30 ° C (CCS) 6000 a to tak sobie - zapewne chodzi o Pro Flex bez dodatku XTL ....ciekawe czego dodali :roll: ...zapewne jakiś mix polimerów ....?
                                                Temperatura płynięcia : BRAK ...dziwne :? obstawiam jakieś -34° C
                                                Temperatura zapłonu 230 C - jest OK
                                                TBN : >6 mg KOH/g
                                                HTHS viscosity 3.5


                                                Link
                                                PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  witaj
                                                  potrzebuje 1-no litrową butelkę LM TT 4200 , czy jest tak pakowany ? jak tak to ile złociszy ?
                                                  Była O1 TDI , jest G7 Variant TSI

                                                  http://www.motostat.pl/user_images/71265/icon3.png

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X