Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Regeneracja kierownicy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Regeneracja kierownicy

Mała rzecz a cieszy kilka godzin i mały zabieg zakończony. Koszt 40 zl. Zestaw colourlock z rozpuszczalnikiem, farbą, utrwalaczem, biała szmatką, i gąbką do nakładania farby.
    Papier śćierny wodny 600 ( następnym razem wybrałbym o troche mniejszej gradacji).
    Benzyna ekstrakcyjna.
    Z racji że w zestawie była tylko jedna biała szmatka, wysuszyłem jeszcze kilka chusteczek dla dzieci ( bardzo podobny albo ten sam materiał)- przydały sie do czyszczenia.
    Efekt bardzo zadowalający tym bardziej za tą cenę, mam nadzieje że i wytrzymałość bedzie dobra

Zdjęcia się nie ładują ;/
    OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - RS Inside and Black Look Outside
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi

T: 500286848

Komentarz

Zdjęć nie widać ale miałem kiedyś okazję oglądać malowaną kierownicę i wolałbym dać więcej za obszycie niż wydać kasę na farbę.
      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

Komentarz

20200430_131653_compress81.jpg20200429_130941_compress77.jpg20200430_131629_compress64.jpg20200429_130920_compress60.jpg

Komentarz

Na pewno obszycie(zastanawiałem się też nad tym) dało by najlepszy efekt, ale tak to zawsze ta min. stówka do przodu i można ją wydać na coś innego, a jak wiadomo samochód to wieczna skarbonka więc na pewno się przyda

Komentarz

No ładnie. Lepiej niż ta co ja oglądałem.
            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

Komentarz

A ja jednak wolałbym te 180 zł wydać na obszycie

Bez urazy i z szacunkiem do włożonej pracy oczywiście
              OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - RS Inside and Black Look Outside
              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi

T: 500286848

Komentarz

Wiadomo każdy ma swoje zdanie jeżeli to za długo nie wytrzyma to pewnie oddam do obszycia. A na razie ciesze się prawie nową kierownicą

Komentarz

POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X