Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Orlen Pay

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Orlen Pay

Hej.
    Czy ktoś korzystał i ma doświadczenie w metodzie płatności Orlen Pay?
    Ostatnio mocno to reklamują w spotach radiowych.
    Wiem, że ta metoda to nie nowość i wprowadzana była już wcześniej, ale były z nią problemy.
    Zastanawiam się czy skorzystać przy kolejnym tankowaniu, ale niektóre informacje z netu nie są optymistyczne,
    np. (aby nie zostawiać tu niepotrzebnie linków) wpiszcie "Orlen Pay i kłopoty" w Google, w 1 i 4 wyniku w zasadzie to samo, jedno na portalu, a drugie na fb, ale komentarze do jednego i drugiego wskazują na problemy. Ryzykować?
    Pozdrawiam,

Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

Paweł, wczoraj założyłem sobie konto, ściągnąłem aplikację. W necie na YT widziałem filmik jakiegoś gościa - sprawdził i działa. Dołożyłem sobie jeszcze aplikację z wirtualną kartą Vitay.

Wtedy zaczynasz płacenie wchodząc w Vitay. Potem klikasz - zapłać przez Orlen pay. Wtedy pojawia się obraz z aparatu do zeskanowania kodu QR z naklejki na dystrybutorze.

Problem jest taki, że mam ponad pół baku, a teraz nigdzie nie jeżdżąc na długo mi to starczy. Nie wiem kiedy zatankuję......
    pozdrawiam
    Darek

Komentarz

Pytałem na forum cro.pl - jest temat w związku z ukoronowanym wirusem.

Korzystali i działa. Ja jeszcze mam ponad pół baku.
      pozdrawiam
      Darek

Komentarz

Ja też się już w to uzbroiłem, ale tankowanie to nie wiem kiedy nastąpi, skoro Krecik stroi 99% czasu na podjeździe/garażu.
        Na pewno przy pierwszej próbie odrzucenia płatności nie będę próbował ponownie, aby poblokowało mi wielokrotność należności na karcie, bo takie przypadki się własnie zdarzają.
        Pozdrawiam,

Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

Komentarz

POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X