Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rejestrator jazdy

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• U mnie G1WH już prawie półtora roku i nadal ma się dobrze, uruchamiany automatycznie przy odpalaniu auta.
    Była Octavia II, jest Ford S-Max 2.0TDCi Titanium

Komentarz

• Mój G1W-C we wrześniu skończy 2 lata, podpięty na stałe
      Antyfotoradar Valentine1
      Harry II Classic+Sirio ML145

Komentarz

• U mnie wideorejestrator działa 5 dni w tygodniu 24h :P Odpoczynek ma tylko weekendami jak wróce do domu
        VW GOLF VI 1.4 TSI 122KM CAXA

Komentarz

• Do kolegów z G1Wx - sprawdźcie czy Wam nagrywa ja w swoim zauwazylem ze końcowe nagrania z serii nie daja sie odtworzyć, jest błąd pliku. A ze w razie stłuczki to wlasnie na ostatnim nagraniu zarejestrowane byłyby szczegóły zdarzenia to wideorejestrator okazałby sie zbędny. To raz. Druga kwestia sprawdźcie czy trzyma Wam odpowiednią datę. Mój notorycznie co pare-parenascie dni zeruje datę i startuje od 2016. Niby niewielki problem, ot data. Ale skutkuje to tez w tym ze wideorejestrator nie zapisuje nagrań. Nadpisuje on przeciez starsze nagrania i jesli ma nagrania z 2018 i nagle przestawi sie na 2016 to nie nadpisze nowszych (jego zdaniem) plików. Ogólnie wideorejestrator fajny choc w moim przypadku wątpliwie skuteczny :/

Komentarz

• Koledzy, czy ktoś z Was używa Mio MiVue 733 WiFi

i może napisać w kilku słowach opinię o takim rejestratorze. Nigdy nie miałem do czynienia z takim sprzętem i w sumie nie wiem czym się kierować przy wyborze urządzenia.
            Z góry dziękuję za odpowiedzi

Komentarz

• Ja miałem G1WH i znam doskonale problem zerowania daty. Na początku była to kwestia zużytego akumulatora, ale wymiana na nowy niewiele pomogła. Kamera resetowała datę i godzinę nawet w trakcie jazdy, jak była non stop do prądu podłączona. Zaniosłem ją do elektronika, czy warto coś z tym zrobić, ten spojrzał, ryknął śmiechem że płyty głównej za 30 zł nie ma sensu ekonomicznego nawet dotykać. Dorżnąłem i kupiłem Viofo WR1 z kondensatorem. Problemy się skończyły. Nigdy więcej żadnej chińszczyzny.

Komentarz

• XBLITZ Black Bird 2.0 GPS, ktoś używa?
                Warto?
                Ewentualnie XblitzX5 WiFi?
                Ostatnio edytowany przez oolsztyniak; [ARG:4 UNDEFINED].
                RS 190 km / 436 Nm
                CanAm Outlander 1000 XT-P
                Turystyczne wyprawy quadowe
                www.atvmoto.pl

Komentarz

• Korzysta ktoś z Viofo A119S i może coś o nim powiedzieć?

Komentarz

• Witam
                    Zostałem ostatnio (nie)szczęśliwym posiadaczem kamerki Xblitz x5 wi-fi,a mianowicie problem jest z tym że gdy wkładam kartę pamięci Samsung Evo plus 64 GB. Kamera wyświetla mi błąd i każe ja sformatować. Gdy załączam funkcje formatowania w kamerze, wyskakuje komunikat proszę czekać i trwa to najdłużej ile wytrzymałem to około 3 godzin. Kartę formatowalem na dwóch komputerach i jeszcze na telefonie i nic. Na kompach i w telefonie działa bez zarzutu, a w kamerce tylko format i proszę czekać. Może mi ktoś doradzić jak to ugryźć żeby działało?Z góry dzięki za pomoc. A żeby było śmiesznie był to prezent od mikolaja i żona tak schował paragon że chyba go wyrzuciła

Komentarz

• popek1916 a próbowałeś z inną kartą(nawet mniejszą)?
                      Dawid
                      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

Komentarz

• Cze jesteś pewien że kamerka obsługuje 64 GB ?? Formatowałeś do NTFS czy do FAT
                        Moja Rosso Czeszka
                        Wykres z hamowni
                        Flickr

CB Harry II ASC + Triflex

Pozdrawiam Mirek!!

Komentarz

• Może masz za wolną kartę. Na inne j karcie prubowałeś??? To że karta jest w klasie 10 to nie wszystko.

Swoją drogą ja od niedawna mam na pokładzie Mio C325 i powiem wam że nagrywa przednio.
                          MiVue™ C325 - Kamery - Mio

Komentarz

• Obsługuje do 128GB więc powinna śmignąć. Coś jest w takim razie z kamerą.
                            Marek

Komentarz

• Problem rozwiązanyPomógł ten link:
                              ​​​​​​Formatowanie kart microSDXC 64GB do FAT32 | Blog o kamerach samochodowych i sportowych | Wideorejestratory24.info
                              I działa bez problemów. Wkladalem kartę 2 GB ale starej generacji i wogole nie chciał jej obsłużyć. Na szczęście się udało bo paragonu nie znaleźliśmy
                              Mam jeszcze jedno pytanie do kolegów. A mianowicie chce podłączyć kamerkę tak by miała zasilanie cały czas. Chcę wpiac się w bezpieczniki. Mam baypas, bezpieczniki 5 i 10. Tylko niewiem w który się wpiac by napięcie było cały czas.

Komentarz

• Zamieszczone przez gacek1 Zobacz posta

Swoją drogą ja od niedawna mam na pokładzie Mio C325 i powiem wam że nagrywa przednio.
                                MiVue™ C325 - Kamery - Mio
                                ja myślałem o C320 - to chyba takie samo urządzenie. Ma ktoś z Was? Zadowoleni?
                                Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

Komentarz

• Zamieszczone przez piotrek_os Zobacz posta
                                  ja myślałem o C320 - to chyba takie samo urządzenie. Ma ktoś z Was? Zadowoleni?
                                  Menu jest identyczne, obydwa mają tą samą szklaną soczewkę i tą samą przesłonę. Jest możliwe że 325 ma lepszą matrycę albo jakiś przetwornik bo nagrywa żywsze kolory. Szwagier ma właśnie 320 ale że w sklepie zastałem 325 w tej samej kasie to wziołem 325.

Komentarz

• Dzięki za odpowiedź
                                    Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

Komentarz

Pracuję...
                                    X