Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rejestrator jazdy

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• U mnie G1WH już prawie półtora roku i nadal ma się dobrze, uruchamiany automatycznie przy odpalaniu auta.

Kodowanie, kasowanie błędów VAG
    Sprzedam Czarnulka O2 by dieselinside1900
    https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-...#xtor=EREC-55-

Komentarz

• Mój G1W-C we wrześniu skończy 2 lata, podpięty na stałe
      Antyfotoradar Valentine1
      Harry II Classic+Sirio ML145

Komentarz

• U mnie wideorejestrator działa 5 dni w tygodniu 24h :P Odpoczynek ma tylko weekendami jak wróce do domu

Komentarz

• Do kolegów z G1Wx - sprawdźcie czy Wam nagrywa ja w swoim zauwazylem ze końcowe nagrania z serii nie daja sie odtworzyć, jest błąd pliku. A ze w razie stłuczki to wlasnie na ostatnim nagraniu zarejestrowane byłyby szczegóły zdarzenia to wideorejestrator okazałby sie zbędny. To raz. Druga kwestia sprawdźcie czy trzyma Wam odpowiednią datę. Mój notorycznie co pare-parenascie dni zeruje datę i startuje od 2016. Niby niewielki problem, ot data. Ale skutkuje to tez w tym ze wideorejestrator nie zapisuje nagrań. Nadpisuje on przeciez starsze nagrania i jesli ma nagrania z 2018 i nagle przestawi sie na 2016 to nie nadpisze nowszych (jego zdaniem) plików. Ogólnie wideorejestrator fajny choc w moim przypadku wątpliwie skuteczny :/

Komentarz

• Koledzy, czy ktoś z Was używa Mio MiVue 733 WiFi

i może napisać w kilku słowach opinię o takim rejestratorze. Nigdy nie miałem do czynienia z takim sprzętem i w sumie nie wiem czym się kierować przy wyborze urządzenia.
            Z góry dziękuję za odpowiedzi

Komentarz

• Ja miałem G1WH i znam doskonale problem zerowania daty. Na początku była to kwestia zużytego akumulatora, ale wymiana na nowy niewiele pomogła. Kamera resetowała datę i godzinę nawet w trakcie jazdy, jak była non stop do prądu podłączona. Zaniosłem ją do elektronika, czy warto coś z tym zrobić, ten spojrzał, ryknął śmiechem że płyty głównej za 30 zł nie ma sensu ekonomicznego nawet dotykać. Dorżnąłem i kupiłem Viofo WR1 z kondensatorem. Problemy się skończyły. Nigdy więcej żadnej chińszczyzny.

Komentarz

Pracuję...
              X