Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O4

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• i ciekawe co z tego wyniknie ?, posypią się zamówienia ( bo ludziska już się nie mogą doczekać zakupu ), czy też auta będą produkowane a klientów nie będzie albo będą nieliczni , a co z cenami ?, zdrówka dla wszystkich i tych kupujących i tych obserwujących !
    jmors44

Komentarz

• roznica cen Polska - Niemcy, po tym jak złotówka się osłabiła

Link

myślicie że utrzymamy ceny w Polsce? Przeciez przy takich róznicach Niemcy beda kupować w polskich salonach )))

Komentarz

• i niech kupują ! tak jak my u nich kupowaliśmy
        jmors44

Komentarz

• Zamieszczone przez jmors44 Zobacz wpis
          tak jak my u nich kupowaliśmy
          tylko my im wyczyściliśmy rynek ze staroci
          Dawid
          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

Komentarz

• Dokładnie oni mają ten sam towar za ta odpowiednio niższa cena A my nie

Komentarz

• Hej,
              jak myślicie, kiedy skoda rozszerzy ofertę silników? W szczególności o hybrydę

Komentarz

• Ostatnio pytałem się o wersję 1.5TSI z DSG. Odpowiedź: druga połowa listopada, ale wie Pan jak teraz jest. Więc pewnie inne wersje silnikowe to dopiero 2021.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Oglądałem wczoraj dogrywkę Misji Futbol na Youtube i zadzwonili tam do trenera z Czech i według niego Skoda po początkowym przywróceniu produkcji znów zamknęła fabrykę...
                  to chyba efekt dramatycznego spadku sprzedaży aut. Dramatyczny spadek rejestracji samochodów w kwietniu - Stooq
                  We Włoszech spadek rejestracji samochodów wyniósł 97,6% r/r, we Francji 88,8% r/r, a w Niemczech 61,1%.

Więc jak ktoś czekał na OIV to chyba jeszcze długo poczeka.

Komentarz

• Awaria systemu e-Call wstrzymuje Octavię. Wydawanie zawieszone
                    Maciek
                    terminarz trójmiejskich spotów klubowych
                    Zapraszamy....

Komentarz

• testy dynamiczne 1.5TSI z 6 biegowym manualem

Results:
                      0-60 mph: 8.0 s
                      0-100 km/h in 8.5 s
                      0-140 km/h in 15.4 s
                      0-100 mph in 20.7 s
                      0-200 km/h in 40.3 s
                      80-120 km/h in 5.7 s
                      70-140 km/h in 10.2 s
                      60-100 mph in 12.7 s
                      100-200 km/h in 31.8 s

i spalania:

Results:
                      eco city: 5.6 l/100 km (42.0 / 50.4 mpg US/UK)
                      90 km/h (56 mph): 4.3 l/100 km (54.7 / 65.7 mpg US/UK)
                      120 km/h (75 mph): 5.9 l/100 km (39.9 / 47.9 mpg US/UK)
                      140 km/h (87 mph): 7.2 l/100 km (32.7 / 39.2 mpg US/UK)

Pomiary z dystrybutora, różnica wskazań wynosi 2% wiecej przy dystrybutorze niż pokazuje komputer. Spalanie w mieście (w Warszawie)
                      As always, I checked real fuel consumption on a petrol station. I noticed difference: 2% (computer shows 2% smaller fuel consumption comparing to what I refueled).

Procedure: I drive 33 km in both ways on a highway/motorway (16.5 in every directions). Energy consumption/economy in a city is measured in real-life traffic in Warsaw (Poland) in similar conditions: the same amount of heavy traffic, light traffic and quite similar average speed. If you have any question, just write in in the comment section

Zastanawia mnie to spalanie przy 120km/h bo w mojej 3FL to raczej 4.5-5l w większości jazda na 2 cylindrach. Może kwestia wiatru.
                      Ostatnio edytowany przez paryzanin; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• A wiecie może kiedy będzie dostępny cennik pozostałych wersji silnikowych? Chodzi mi bardziej o 2.0TSI i RS.
                        Rafał
                        Czerwona Brzydula 1.4 TSI

Komentarz

• właśnie zobaczyłem cenę O4 u Bednarka w Łodzi kogoś mocno pogieło 1.5TSI w manualu kombi za 130 tysięcy

Nowe Škoda Octavia - 130 700 PLN, 5 km, 2020 - otomoto.pl

a O3 Style kombi z 2019r jeszcze nie dawno można było mieć za 90 tysiecy, wiem że gorsze wyposażenie ale 40 tysi w kieszeni...

Liftback Ambition 1.5 TSI Manual 96 tysięcy
                          Nowe Škoda Octavia - 96 900 PLN, 5 km, 2020 - otomoto.pl

Podobnie wyposażona O3FL kosztowała około 85-87 tysięcy przed wyprzedażą a w trakcie wyprzedaży około 82-84 tysiecy
                          Ostatnio edytowany przez paryzanin; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zobaczymy kto będzie kupował, i nie tylko Octavie.
                            pozdrawiam
                            Darek

Komentarz

• Zamieszczone przez paryzanin Zobacz wpis
                              1.5TSI w manualu kombi za 130 tysięcy

ale to połowa superb i połowa octavia,bo podobno SS4 nie będzie
                              Dawid
                              czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

Komentarz

• Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                                Zobaczymy kto będzie kupował, i nie tylko Octavie.
                                stawiam że czekają jak z placów znikną O3FL ale biorąc pod uwagę obecną sytuację na świecie to wcale szybko nie nastąpi. Więc promocyjne ceny na O4 pewnie pojawią dopiero się na jesieni/zimą, pod warunkiem że wróci normalna produkcja.

Komentarz

• Ja znalazłem ambition za 88tys o4 . Style 98tyś 1.5 manual chyba bez tragedii

Komentarz

• To już bardziej znośne.
                                    pozdrawiam
                                    Darek

Komentarz

• Zamieszczone przez prezes870 Zobacz wpis
                                      Ja znalazłem ambition za 88tys o4 . Style 98tyś 1.5 manual chyba bez tragedii
                                      Wirtualna, czy stoi na placu i ma kartke z cena i nie jest to auto jako demo na salon ??
                                      Spritmonitor.de

Komentarz

• Stoi na placu gotowa do odbioru w czerwcu dzwoniłem pytałem. Sam chciałem kupić ale to co się dzieje przy aucie w leasingu i przy szkodzie całkowitej to cyrk i raczej kupie coś za gotówkę ciut tańszego ale gdybym brał w leasing to napewno bym się skusił.

Komentarz

• Bierz z polisą GAP.
                                          pozdrawiam
                                          Darek

_______________________________________
                                          "SZARA" - OCTAVIA III
                                          "SREBRNA" - CITIGO

Komentarz

• Brałem, i użyłem. 3 miesiące czekam na odszkodowanie, leasing leci strasznie w kulki z rozliczeniami umów przy szkodach calkowitych. 3 tygodnie wysyłał do gapu ile dostali odszkodowania A teraz przywlaszczyl sobie odszkodowanie z gapu i nie raczy mi na konto wysłać mimo że umowa została już rozliczona. Szok ale nie temat o tym ;((

Komentarz

• Ale se skoda zrobiła antyreklamę
                                              Volkswagen Passat oraz Skody Octavia i Superb oblały test łosia w Szwecji
                                              ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                              mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

Komentarz

• Zamieszczone przez prezes870 Zobacz wpis
                                                Stoi na placu gotowa do odbioru w czerwcu dzwoniłem pytałem. Sam chciałem kupić ale to co się dzieje przy aucie w leasingu i przy szkodzie całkowitej to cyrk i raczej kupie coś za gotówkę ciut tańszego ale gdybym brał w leasing to napewno bym się skusił.
                                                A pomysl, co by bylo bez GAPu

Przeciez zawsze mozna kredytowac auto i jest ono od poczatku Twoja wlasnoscia i miec tak samo GAP.

Zamieszczone przez PiotrekDK Zobacz wpis
                                                Ale se skoda zrobiła antyreklamę
                                                Cos te nowe VAGi maja problem, wielowahacz lata jak chce

A tu technologia z lat 70tych znana z Golfa 1.... Skoda Scala

dobre kilka km/h szybciej i nawet na 3 kolach duzo pewniej.
                                                Spritmonitor.de

Komentarz

• Ta nowa O4 to chyba wielkie gó...

Komentarz

• No mi zostało jeszcze parę lat zanim będę zmieniał auto, 3 Octavie pod rząd. Ciekawe czy będzie czwarta.
                                                    ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                                    mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

Komentarz

POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X