Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Volvo ogranicza Vmax w swoich samochodach do... 180km/h.

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Maicroft to już nawet nie chodzi o moc, a przełożenia 5 biegówek w wolnossących silnikach typu 1.6 mpi w Octavii. Na autostradzie to rzeźnia akustyczna i spojrzenie na obrotomierz wywołuje palpitację serca jadąc powyżej 130...przynajmniej u mnie tak było w podobnych motorach jak miałem z takimi przełożeniami. Więc jazda ponad tą prędkość to jak lot odrzutowcem

Komentarz

Zamieszczone przez Octavek Zobacz posta
      Jakbyś przy tym był. Szkoda mi zdrowia Mojego, rzecz jasna.
      Octavek nie jedna dyskusja już tu taka była. i nikt nikogo nie przekonał.

Zamieszczone przez Octavek Zobacz posta
      A kolegom życzę zdrowia. I dużo szczęścia. Przyda Wam się na pewno bardzo!
      jak każdemu.

Mimo wszystko, mam nadzieję, że nie zraziłeś się do OCP

pozdrawiam
      Darek

Komentarz

Zamieszczone przez ruwado Zobacz posta
        Octavek nie jedna dyskusja już tu taka była. i nikt nikogo nie przekonał.

jak każdemu.

Mimo wszystko, mam nadzieję, że nie zraziłeś się do OCP
        Nie, tak do razu, to nie... Najważniejsze, to szanować się wzajemnie, a tutaj, jak widzę, całe szczęście, nikt nikogo nie obraża, więc wszystko jest O.K., nawet jeżeli kompletnie nie zgadzamy się, jak w tym przypadku. I tak trzymajmy dalej!!! Pozdrawiam wszystkich dyskutantów!

Octavia I Tour Liftback, 1.6 MPI 102 KM

Komentarz

Zamieszczone przez Garret Zobacz posta
          wiem, miałem poldka 1.6 gażnikowego, rozpędzał się do licznikowych 155, na prostej faktycznie jechał, choć łomot wsrodku był niesamowity ;-) ale wszelkie manewry- hamowanie, zmiana pasa przypominały żeglowanie łódką po wzburzonym morzu
          W fiacie aż tak tragicznie nie było. Z resztą ja z czasem tam troszkę obniżyłem i utwardziłem i poszerzyłem. Do tego troszkę niższy profil opony i jakoś sobie ten sprzęt radził nawet na zakrętach.
          Ech może jeszcze kiedyś silnik włoże to sobie zweryfikuje czy mnie pamięć nie myli jak się tym jeździło.

Komentarz

Pracuję...
          X