Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiany w skrzyniach DSG

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Tomek000 Mieszasz.... OBA auta to 4x4 !!! NIGDY nie bylo suchego DSG do takiego napedu.

Ta z padziernika 2018 to musi byc ostatni wypust MY2018. Ta odbierana teraz to juz MY2019 i zaszly wlasnie takie zmiany jak zmiana skrzyni DQ250 (6 biegow) na DQ381 (7 biegow).
    Spritmonitor.de

Komentarz

Zamieszczone przez Maicroft Zobacz posta
      Tomek000 Mieszasz.... OBA auta to 4x4 !!! NIGDY nie bylo suchego DSG do takiego napedu.

Ta z padziernika 2018 to musi byc ostatni wypust MY2018. Ta odbierana teraz to juz MY2019 i zaszly wlasnie takie zmiany jak zmiana skrzyni DQ250 (6 biegow) na DQ381 (7 biegow).
      gdzie napisałem że było suche DSG do 4x4?

Komentarz

Tomek000 Sorry, inaczej to zrozumialem.

VW generalnie widze rezygnuje calkowicie z DQ250. 15 lat produkcji widocznie wystarczy.

fario1969 Ty masz wersje 184KM CUNA, a ta nowa odnosze wrazenie ze ten bedzie 184KM, ale z kodem silnika DJGA. Nowe skrzynie, nowe silniki.

RSy benzynowe i nie tylko tez juz maja kody zaczynajace sie od Dxxx
        Spritmonitor.de

Komentarz

powinni dawno zrezygnować z tego badziewia jakim jest dq-200 i przyznać się do błędu, a nie latami to tłuc. z innych potrafią, z tego nie.

Komentarz

Bo oni twierdza ze to wina uzytkownikow. Za duzo stoja w korkach, nie korzystaja z s/s, za mocno wciskaja gaz, maja za mocne auta. Jak ta skrzynia ma raz dziennie wrzucic D i rozpedzic sie do 7 biegu i tak sobie pyrkac 110km/h przez 500km to faktycznie nic jej nie bedzie. Ale jak dziennie robi 100km i zmienia biegi po 2000 razy to faktycznie mamy problem, do tego sumarycznie z godzine albo dwie dziennie dziala w trybie pelzania na 1 biegu przy prekoscia 0-4km/h to ja wykancza.
            Spritmonitor.de

Komentarz

Bardzo Wam Koledzy dziękuję za pomoc. W moim (co prawda subiektywnym odczuciu), ta DSG7 ma wyższą kulturę pracy od DSG6. Ale jak mówię: to moja opinia.

Komentarz

Pracuję...
              X