Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki olej do TDI

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• właśnie po raz kolejny wymieniłem olej w swojej octavce, był i jest LM 5W30 TopTec 4200, drogi ale jest niezawodny i jestem z niego bardzo zadowolony
    jmors44

Komentarz

• Nie tylko olej jest ważny, ale również to, aby był możliwie często wymieniany.

Komentarz

• Podpowiedzcie znawcy tematu jak przez dwa lata stosowałem AR 9200 a teraz (w przyszłym roku) chcę zastosować AR 9100 to bez obaw? Czy pozostać przy 9200. Czy dać sobie spokój ale stwierdzam, że po zastosowaniu silnik BXE chodzi bardziej miękko.

Komentarz

• Witam. Koledzy a jakie opinie nt. Oleju vag vw 5w30 504/507 G052195. 2 silkin 2.0 tdi 150KM CRMB dotychczas castroll.

Komentarz

• Czy stosował ktoś olej ELF EVOLUTION FULL-TECH LLX 5W-30 do 1.6TDI CAYC?

Zastanawiam się jeszcze nad:

1.
            Mobil 1 5W30 ESP Formula
            2. Valvoline Synpower XL-III C3 5W30

Wszystkie są zgodnie ze specyfikacją VW 507 00

Co wybrać? Przebieg 260 tys, DPF, Start&Stop

Wcześniej lany był Shell Helix Ultra 5W-30 ECT C3

Wymiany co 15 tys km

Komentarz

• Witajcie jaki olej lepkości 0w40 z C3 zaproponowalibyście koledzy? Jak ma się np Castrol edge fst c3 0w40 do mobila esp 0w40 lub Aral super tronic 0w40? Ewentualnie jakiś wypasiony 5w40 C3 może zaproponowalibyście. Pozdrawiam
              Ostatnio edytowany przez tasek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Motorex Xperience FS-X 5w40
                Ravenol RUP 5w40
                Penrite Enviro+ 5w40

Komentarz

• najlepszy olej jaki jest to nowy, wymieniany często
                  ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                  ->O2FL DSG Elegance+
                  ->była O2 BKC+ARL 4x4 6 lat i O1 ASV 7 lat

Komentarz

• Witam.

Orientuje się ktoś jaki olej (marka, nazwa, typ) leją w serwisie do tego silnika (1.6 TDI CR 115 KM, AdBlue, 2018 r.)?

P.s. Wiem jaka jest norma do tego silnika ale interesuje mnie co konkretnie leją w serwisie.

Komentarz

• Hej, od dłuższego czasu leję YACCO LUBE DE 5W30 - Yacco - YACCO LUBE DE 5w30, wszystko jest OK, ale kusi mnie PMO. Warto?

Komentarz

• panowie (i panie):
                        1.6 CAYC, raczej budżetowy olej na najbliższe 10-12kkm:
                        1. Shell AV-L 0w30 (120PLN) - wyniki z oilclubu dobre, również na forum olejowym z Niemiec pozytywnie oceniony
                        2. Lotos 5w30 504/507 (110PLN) - mam obecnie, auto jedzie, czyli może być
                        3. coś innego w podobnym budżecie? np. ostatecznie dorzucić 30PLN do Eurola Syntence 5w30?

Komentarz

POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X