Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prośba o pomoc w wycenie

Zwiń
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Prośba o pomoc w wycenie

  Cześć,

  Na starcie zaznaczam że nie jest to post handlowy, chce się tylko zorientować, jeżeli trafiłem w nie ten dział to proszę o informację.

  W piątek miałem stłuczkę z nie mojej winy (a z winy policjantów ) auto wygląda bardzo źle, dużo osób mówi że może to być całka - bardzo się obawiam, bo przywiązałem się do auta.

  W razie gdyby (wypluć i obrócić się kilak razy ) była całka to ile mogę wołać za auto w takim stanie? Aktualnie dołożyłem podłokietnik, MD, manetki komputera i tempomatu (działa), radio RNS315. Silnik chodzi bez zarzutu, rozrząd zrobiony około 30tyś km temu czyli 1,5 roku temu (mało km robię dlatego taki przebieg), tarcze z klockami nowe - tyle pamiętam na teraz. Oczywiście mogę podmienić licznik na zwykły bo stary mam jeszcze, manetki na gołe również, stare radio Blues oraz tunel bez podłokietnika również posiadam jeszcze

  Poniżej wklejam link do dysku Googla gdzie są zdjęcia

  Dziękuję bardzo za pomoc
  To use Google Drive, you need to use a supported web browser. Learn what a browser is, which browser you use, and how to update to the latest version. Option 1: Find the update for your browser

 • #2
  Niebiescy w Ciebie wjechali, czy tak namiętnie Cię chcieli zatrzymać na szybko?
  Który rok to auto?
  Według mnie całka, bo ćwiara do wymiany cała.
  Choć w rosji by ogarnęli to, gorsze tam robią:


  Ile za takie auto? Niech w dobrym warsztacie wycenią robociznę i sobie policz, przecież nikt Ci tu nie powie rzetelnej ceny. I tak pewnie będziesz się szarpał z ubezpieczycielem.
  W ogóle już coś wiesz?

  Komentarz

  Pracuję...
  X