Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecam tanią rękawicę do mycia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Polecam tanią rękawicę do mycia

    Koledzy po półtora roku rozleciała się rękawica:
    Page Not Found - Aliexpress.com

    Tak jakby od środka się przetarła i porobiły się dziury w skórze. Generalnie już po kilku myciach z włosów porobiły się "dredy" i nie szło tego nawet rozczesać - pomimo tego, że próbowałem. Co do miękkości włosia, to rękawica jest ekstra. Używana max 15-20 razy.

    Drugi raz już bym nie kupił.

    Zacząłem rozglądać się za czymś z krótszym i syntetycznym włosiem. Na próbę zamówiłem taką:
    Page Not Found - Aliexpress.com
    Tania, ale miałem nadzieję, że jakość nie będzie szła w parze z ceną no i nie rozczarowałem się - przetestowałem ją solidnie(zaliczyła już ok 10 myć) i jak dla mnie bomba .
    Włosie delikatne i bardzo gęste, rękawica dobrze leży w dłoni - przez chwilę się zastanawiałem ile palcy włożyć w którą kieszonkę, ale szybko opanowałem i wybrałem dla mnie najdogodniejszy chwyt. Po zanurzeniu w wodzie włosie na tyle jest gęste, że po przyłożeniu do auta rękawica nie ugina się tak żeby jeździć po nim tym obszyciem z materiału.
    Jedyne do czego mogę się przyczepić, to to, że w porównaniu do poprzedniego "włochacza" nie pochłania tyle wody z szamponem - i np do umycia dachu muszę maczać ją 4 razy w wiadrze, a nie 2 jak w przypadku poprzedniej, ale dla mnie to nie jest problemem.
    Gdybym wcześniej ją kupił, to w życiu nie kupiłem bym tej rękawicy z naturalnej wełny za ok 60zł.

    Aha rękawicę już miałem u siebie po ok 2 tygodniach od zamówienia - także jak na standardy Ali, to można powiedzieć, że błyskawicznie.

    Szczerze polecam - wg mnie ma sensu kupować droższych do amatorskich zastosowań.
    Moja Skodzina

    Skoda Octavia II -
    Opel Astra III -

  • #2
    I wskauje na Wishliste, Dzieki!
    Spalanie - Motostat.pl
    Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
    Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
    Sprzedam na OLX!!

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X