Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Renowacja jasnej skórzanej tapicerki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Renowacja jasnej skórzanej tapicerki

    Witam,
    Jako, że stałem się szczęśliwym posiadaczem Skody Octavii II z jasną tapicerką to mam kilka pytań.

    Posiadam fotele pół skórzane strasznie zaniedbane... Przez kilka lat były założone na nie pokrowce i się odgniotły trochę i ubrudziły strasznie...

    Czy bawił się ktoś kiedy w kompletną regeneracje foteli? Z tego co wyczytałem to fotel kierowcy oraz podłokietnik należy dodatkowo pomalować aby skóra właściwa odzyskała swoją powłokę.

    Najchętniej to oddałbym samochód do jakiejś firmy która by mi wyprała całe wnętrze i zrobiła porządek z tapicerką. Posiada ktoś możne jakieś namiary na firmę która zajmuje się czymś takim?

    Update Internet Explorer for Windows 7 You might be using an old version of Internet Explorer that doesn't work with Google Drive. To use Google Drive, update your browser. Update Intern

  • #2
    ]"]404 Not Found
    ]"]404 Not Found
    ]"]404 Not Found
    ]"]404 Not Found

    Komentarz


    • #3
      Jeśli chciałbyś jeszcze przez kilka lat cieszyć się tą tapicerką to zdecydowanie trzeba coś z nią zrobić. Im szybciej tym lepiej.
      Dźwignia zmiany biegów nadaje się tylko do wymiany lab obszycia. Fotele - mało widać na tych zdjęciach, ale wygląda na stan "do uratowania".

      Polecam zgłosić się do:
      Blog Detailingowy – Kolejna witryna WordPress
      LeatherWorkShop.pl – Kompleksowe tapicerstwo samochodowe

      DetailerShop.pl Poznań - Profesjonalne kosmetyki samochodowe
      https://www.facebook.com/DetailingShopPoznan
      http://allegro.pl/my_page.php?uid=36933472

      Komentarz


      • #4
        Własnie dlatego szukam jakiejś firmy która zrobi z tym porządek. własnie z gałką zmiany biegów jest problem, czarną można dostać od ręki, a takiej szukam 2 tygodnie i nie mogę natrafić...

        Dzięki za info

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X