Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Test (relacja foto) renowacja skóry kierownicy tanio i ....

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Test (relacja foto) renowacja skóry kierownicy tanio i ....

    Nadszedł dzień testu preparatu do ... no właśnie, czyszczenia, regeneracji, renowacji, odnawiania skóry ... tego dowiemy się z czasem. Na dziś przedstawię Wam moje spostrzeżenia związane z jego użyciem oraz podam kilka cennych uwag dotyczących stosowania. Wracać będziemy do zagadnienia trwałości wykonanych prac a właściwie ich efektów w odstępach sądzę, że miesięcznych. Przypomnijmy, w zestawie otrzymałem ściereczkę do czyszczenia i polerowania. Z uwagi na fakt, iż dostępność produktu jest spora, nie będę tutaj reklamował konkretnego sprzedawcy. Napiszę jednak, iż ceny w sprzedaży kształtują się w przedziale od 28 do 36 zł.

    Zaczynamy ... nasze prace, jest piękne sobotnie przedpołudnie, niestety jest zimno co nie sprzyja tego rodzaju zajęciom, ale czas ... start.

    Produkt: Renovating Cream
    Marka: SAPHIR

    Niezbędne narzędzia:
    - gąbka do czyszczenia
    - pad do nakładania preparatu
    - ściereczka do polerowania
    - benzyna ekstrakcyjna
    - ściereczka do wycierania benzyny
    - rękawiczki foliowe

    Cały test u mnie na blogu czytaj więcej >>>
    www.prostetorodo.pl

  • #2
    Kolego, czy zamiast benzyny ekstrakcyjnej do odtłuszczenia mogę użyć np. izopropanolu? Nie uśmiecha mi się zakup litrowego pojemnika jak potrzeba mi tylko 100 ml.

    Wystarczy ostluszczenie czy należy kierownice umyć np. woda z plynem do naczyń ? Nie chciałbym zniszczyć skory.

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X