Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Detailing na prezent (voucher) - pomocy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Detailing na prezent (voucher) - pomocy

    Panowie, chcemy koledze kupić na prezent voucher do firmy detailingowej.
    Nie mamy pojęcia co gdzie i jak.
    Ze względów logistycznych najbardziej pasowałaby firma MavAnd i tu jest pytanie do Was - jaki pakiet wybrać koledze na czteroletnią Octavie 3 z niemetalizowanym bialym lakierze.
    Ma przejechane chyba troche poniże 100 tysięcy, lakier chyba nigdy nie był odświeżany/zabezpieczany.
    Mavand ma kilka opcji,np
    Valeting od 200,-
    Powłoka kwarcowa od 300,-
    Color refresh od 350,-
    Color fix od 550,-
    Które polecilibyście dla czteroletniego auta?
    A może trzeba wydać więcej, żeby efekt wow osiągnąć?
    A może polecicie kogoś w Krakowie kto zrobi dobrą robotę w przyzwoitych pieniądzach?

    Pozdrawiam,
    ALex

  • #2
    Akurat to dobra firma, Valeting odmieni auto, nie będzie to mega rewolucja bo do tego są potrzebne juz korekty lakieru które sporo kosztują, Valeting czyli odświezenie lakieru, zabezpieczenie woskiem, jedna z podstawowych usług dzięki której zmienia się wygląd samochodu, Czy jest sens wydania sporo większej gotówki ? wszystko zależy jak właściciel dba później o samochód po takich usługach, ale na dobry początek taki pakiet jest wystarczający.
    Mastershine - Auto Detailing Studio

    Komentarz


    • #3
      diablo228 dziękuje! Pewnie zdecydujemy się na tą opcję Valeting. A czy Ty kojarzysz tą firmę?

      Komentarz


      • #4
        kojarze i spokojnie mogę polecić, na rynku chłopaki są od kilku lat
        Mastershine - Auto Detailing Studio

        Komentarz


        • #5
          Odebrałem dzisiaj od nich auto. Profi robota.
          Rafał

          Komentarz


          • #6
            O spoko. Pojadę do nich jak będę chciał sprzedać samochód żeby mi go przygotowali aby dobrze się prezentował.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X