Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kilka pytań o CD

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kilka pytań o CD

    Koledzy w świecie Cd jestem nowicjuszem jednak trochę wiedzy mam. Jedna chciałbym tym zająć się trochę bardziej profesjonalnie i mam dwa pytania:
    1. Czy polecicie jakieś konkretne urządzenie do polerowania??? Coś co warto kupić i dobrze kosztuje i się za szybko nie popsuje. Chodzi mi o polerki z regulacją obrotów.
    2. Czy możecie polecić jakiś sklep w którym mogę w dobrych cenach zaopatrzyć się w woski i pozostałe akcesoria do Cd na fakturę i w dobrych cenach?

    Będę wam bardzo wdzięczny za porady. Dziękuję.
    Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

    Spalanie - Motostat.pl

  • #2
    maxpaynemm - czy miałeś już jakąś styczność z polerowaniem lakieru ? Co chcesz robić polerką - nakładać cleaner, jakieś AIO maszynowo, czy też typowa korekta lakieru ? Ile aut masz zamiar robić miesięcznie ? Jaki budżet chciałbyś przeznaczyć na maszynę ? Dopiero po odpowiedzi na te podstawowe pytania możliwa będzie jakaś porada.
    Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
    MOJA FURKA

    Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

    Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Eidos71 Zobacz wpis
      maxpaynemm - czy miałeś już jakąś styczność z polerowaniem lakieru ? Co chcesz robić polerką - nakładać cleaner, jakieś AIO maszynowo, czy też typowa korekta lakieru ? Ile aut masz zamiar robić miesięcznie ? Jaki budżet chciałbyś przeznaczyć na maszynę ? Dopiero po odpowiedzi na te podstawowe pytania możliwa będzie jakaś porada.
      Mam doświadczenie ale tylko z korektą lakieru i z usuwaniem drobnych rys, polerowaniem lamp i tym generalnie chciałbym się zajmować. Miesięcznie około 8-10 aut czas pokaże. Generalnie na początek wolał bym coś budżetowego ale żeby za bardzo nie sprawiało problemu. Budżet trudno powiedzieć bo nie mam rozeznania dlatego liczę na rady
      Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X