Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Powłoka ceramiczna Poznań - gdzie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Powłoka ceramiczna Poznań - gdzie?

    Cześć,

    Szukajka nie znajduje - albo nie było takiego wątku, albo nie potrafię z niej korzystać :/

    Od tygodnia jestem ponownie szczęśliwym posiadaczem Octavii no i chciałem zabezpieczyć lakier - zwłaszcza przed zimą.

    Chciałem skonsultować z Wami:

    1) czy macie jakieś sprawdzone miejsce/firmę która dobrze kładzie powłokę + ew. folię?
    2) czy kładzenie folii na maskę/zderzak + powłoki ceramicznej na resztę auta jest sensowne ? (czy folia bardzo psuje wygląd i lepiej po prostu ceramikę na cały samochód?)
    3) znajoma wspominała mi o powłoce diamentowej - że ponoć dużo trwalsza od ceramicznej, ktoś korzystał, poleca/nie poleca?

    Z góry dziękuję za pomoc

    pozdr.,
    Paweł


  • #2
    Gdyby mnie było stać to na bank kładłbym folie. Ceramiki nie kładłem ale wiem,że to kot pod warunkiem,że potem chcesz dbać dalej o auto a nie myć na szczotach
    Champ20ns!

    Komentarz


    • #3
      Mycie to akurat nie problem, bo ja nigdy nie myłem aut na szczotach - zawsze bezdotykówka + moje ręczne mycie lub po prostu myjnia ręczna. A orientujesz się w cenach folii ? Czy to jest dużo droższe od ceramiki + czy faktycznie nie psuje wyglądu?

      pozdr.,
      Paweł

      Komentarz


      • #4
        W cenach się nie orientuje.
        Champ20ns!

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez horhe358 Zobacz wpis
          1) czy macie jakieś sprawdzone miejsce/firmę która dobrze kładzie powłokę + ew. folię?
          Właśnie jestem w trakcie zabiegu aplikowania ceramiki, wiem że kładą także folie. Firma w Poznaniu. Za 2-3 dni, jak odbiorę auto, będę w stanie napisać coś więcej. Jeśli nie chcesz czekać, to pisz PW - podam namiary, można dzwonić, doradzą/odpowiedzą na pytania.

          Komentarz


          • #6
            horhe358 , mam Octavię zabezpieczoną folią Premium Shield Never Scratch (przód) i powłokami kwarcowymi Gyeon (reszta). Jak chcesz zobaczyć na żywo jak to wygląda i działa po ok 20kkm to wpadnij do mnie na Jeżyce
            A o powłokach to możemy na spokojnie przy kawie pogadać
            DetailerShop.pl Poznań - Profesjonalne kosmetyki samochodowe
            https://www.facebook.com/DetailingShopPoznan
            http://allegro.pl/my_page.php?uid=36933472

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez DetailerShopP-ń Zobacz wpis
              horhe358 , mam Octavię zabezpieczoną folią Premium Shield Never Scratch (przód) i powłokami kwarcowymi Gyeon (reszta). Jak chcesz zobaczyć na żywo jak to wygląda i działa po ok 20kkm to wpadnij do mnie na Jeżyce
              A o powłokach to możemy na spokojnie przy kawie pogadać
              Bardzo konkretna i fajna propozycja, PW

              pozdr.,
              Paweł

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X