Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zapach auta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zapach auta

    Witam was serdecznie niektórzy mieli już po kilka nowych aut więc coś wiedzą. Odbieram na dniach octe i panowie jak utrzymać zapach tego nowego auta jak najdłużej? Mnie on się akurat bardzo podoba. Pozdrawiam

  • #2
    Zamieszczone przez prezes870 Zobacz wpis
    Witam was serdecznie niektórzy mieli już po kilka nowych aut więc coś wiedzą. Odbieram na dniach octe i panowie jak utrzymać zapach tego nowego auta jak najdłużej? Mnie on się akurat bardzo podoba. Pozdrawiam
    Trzymać w pojedynczym garażu i nie za często korzystać z auta. Przychodzić tylko napawać się zapachem
    A tak na serio, też poznałbym sposób na ten zapach, np. jakiś sprawdzony zapach do auta. Niestety u mnie już uleciał dawno temu
    Pozdrawiam,


    Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

    Komentarz


    • #3
      Ja jeszcze czuje mam dopiero 200km najechane
      W Audi miałem choinki i stworzyłem taką kombinacje:czarna,żółta vanilia i niebieska new car.Zapach może nie był jak nowego ale bardzo podobny i przyjemny

      Komentarz


      • #4
        prezes870 Niestety nie da się.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez prezes870 Zobacz wpis
          Witam was serdecznie niektórzy mieli już po kilka nowych aut więc coś wiedzą. Odbieram na dniach octe i panowie jak utrzymać zapach tego nowego auta jak najdłużej? Mnie on się akurat bardzo podoba. Pozdrawiam
          no mi tez sie podoba, ale nie masz za bardzo na to wplywu.

          Najladniej pachnialo w moim Golfiku - co ciekawe - jak auto stalo na sloncu to po dwoch latach nawet bylo czuc ten zapach... ale haha moze to niezdrowo ;-)

          a co do zapachow w aucie to polecam jak juz zapach nowosci zacznie zanikac - kupic sobie produkcji japonskiej zapach My Shaldan (nazwa dziwaczna) - taki zelowy zapach - bardzo przyjemne, intensywne ale tez bez przesady.
          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
          Spalanie - Motostat.pl

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X