Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zapytanie Skoda Rapid drzwi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zapytanie Skoda Rapid drzwi

    Witam. W kazdych drzwiach w skodzie rapid spaceback 2018 mam taka wneke pod spodem. Kto mi powie do czego to jest ? Czy jest miejsce moze na taki bajer ze znaczkiem ktory sie zaswieca po otwarciy drzi ?
    Załączone pliki

  • #2
    Słabe zdjęcie.
    Tam jest śruba, zaczep trzymający tapicerkę.
    Jak chcesz lampkę z logo to trzeba zacząć od sprawdzenia sterownika drzwi czy ma taką opcję. Można też ciągnąć zasilanie z lampki podsufitki. Będzie się zapalać przy otwarciu drzwi. Tak jak jest fabrycznie w F1 lub O1.
    W Rapidzie też tak można. No i trzeba wyciąć dziurę w tapicerce od dołu. Proste.
    Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Jutro rano postaram sie zrobic dokladniejsze. Ale po co jest ta wneka ? Mozna w nia cos zamontowac ?

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Doferr Zobacz wpis
        Ale po co jest ta wneka ?
        Napisałem Ci. Tam jest plastikowy kołek, który trzyma tapicerkę.
        Zamieszczone przez Doferr Zobacz wpis
        Mozna w nia cos zamontowac ?
        Oryginalnej lampki tam nie włożysz. Rzeźba jakaś może Ci się udać. Kombinuj. Ale najpierw sprawdź czy sterownik Ci taką lampkę obsłuży lub ciągnij od lampki podsufitki.

        Na poniższym zdjęciu zaznaczyłem Ci jak to wygląda z drugiej strony (lepszego zdjęcia nie znalazłem). W ten otwór wchodzi plastikowy kołek, który przekręcić trzeba kluczem 10 mm.
        ]"]Error 404 - Zapodaj.net


        Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X