Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Siedzenia Octavia 2 RS czym czyścić.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Siedzenia Octavia 2 RS czym czyścić.

    Czym najlepiej czyścić siedzenia w Octavii 2 RS? Najbardziej chodzi mi o elementy siedzeń te takie szaro-zamszowe. One wydają się, że są najbardziej podatne na brud.

  • #2
    Zabrzmi to śmiesznie, ale ja do czyszczenia wnętrza często używam... chusteczek dla niemowlaków.
    Czyściłem nimi też 20. letnią alkantarową podsufitkę i w moim odczuciu spełniają swoją rolę.

    Są przy tym dosyć neutralne, bo czyściłem tak już 3 samochody i w żadnym nie zostawiły zacieków, przebarwień, czy plam.

    Co więcej, ostatnio wyczyściłem nimi skórzaną kierownicę w swojej Audi A2 i po czyszczeniu kierownica wygląda rewelacyjnie - niemal jak nowa. Okazało się też przy tym jak bardzo zabrudzona była, bo zużyłem chyba 10 sztuk i nawet przy 10. chusteczce jeszcze był na niej brud.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez rajmund Zobacz wpis
      Czym najlepiej czyścić siedzenia w Octavii 2 RS? Najbardziej chodzi mi o elementy siedzeń te takie szaro-zamszowe. One wydają się, że są najbardziej podatne na brud.
      Najlepiej kup sobie jakis srodek do tzw Bonetowania, rozrobić w spryskiwaczu i jeżeli nie masz odkurzacza pioracego to spryskujesz szczotkujesz zbierasz brod na mikrofibre zaczesujesz a potem zostawiasz do wyschniecia

      Kupisz w każdym sklepie auto detailingowym

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X