Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zapachy do aut

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ale wyjaśnijmy jedną rzecz: nie używamy zapachów, żeby coś zamaskować np. brak czystości. Umówmy się najpierw tak jak kolega gusiak11 napisał auto czyste i suche później dopiero jak ktoś lubi zapach. Osobiście lubię czyste auto, a zapach tylko opcjonalnie (aktualny car scents w schowku a i tak czuć) :roll: . Opcji z choinką na lusterku i nieodkurzanym autem od kilku miesięcy mówimy stanowcze nie 8)
    1.9TDI ASV TOUR/ 1.9TDI ALH COMBI/M W. 1.9jtd
    moje auto: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...248021#1248021

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Tour
      Umówmy się najpierw tak jak kolega gusiak11 napisał auto czyste i suche
      Poza wszelką kwestią :!:
      Zamieszczone przez Tour
      później dopiero jak ktoś lubi zapach)
      To jest własnie sednem dyskusji. Bo pierw ustalamy, że auto czyste i suche, a potem robi się problem, bo okazuje się, że brak trwałych i klasowych kosmetyków, do utrzymania wnętrza w schludnym porządku. Przez 6 stron właściwie tylko opinie o CS podziałały na mnie stymulująco.
      Artur

      Komentarz


      • r2r, cs'a warto spróbować
        Octavia III Combi 1.4 TSI Brąz Topaz

        Komentarz


        • Zamawiam dzisiaj "My Shaldan" (żelowy) - w służbowym autku używam CS wiśniowe (drewienka), do prywatnego wsadzę MS i będę miał porównanie, co lepsze...
          Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
          MOJA FURKA

          Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

          Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

          Komentarz


          • Eidos71, Super. Czekamy na porównanie.
            Octavia III Combi 1.4 TSI Brąz Topaz

            Komentarz


            • Mierzę się na tego CS i chcę kupić na próbę 3 puszeczki.
              Pytania:
              -wiem, że są "żelowe" i "drewniane", jak odróżnić, które są bardziej intensywne i które lepiej nabyć :?:
              -zauważyłem różne etykiety na puszkach, czy to ma znaczenie, czy to tylko zmiana szaty graficznej :?:
              -Jedne puszki nazywają się Air freshner i mają taką plastikową nakładkę, a inne "spillproof organic air freshner" i nie mają tego plastiku, czy jest jakaś różnica między jednymi a drugimi :?:
              -widziałem jeszcze CS z dopiskiem "crystals", a to co za wynalazek

              Pytam, bo przeglądam sobie forum A3 i są tam ciekawe opinie, rzecz rozbija się zwłaszcza o te same zapachy w puszkach z różnymi etykietami i zróżnicowanie w intensywności zapachu
              CALIFORNIA SCENTS - Opinie/Ankieta - Strona 2
              Sprawdźcie 2 post na stronie, a na nim 3 różne etykiety na puszce tego samego zapachu i różne recenzje.
              Artur

              Komentarz


              • r2r, aktualnie posiadam 2 puszki CS (wiśnia - coronado cherry) na obu jest napisane jedynie Air freshner i zostały wyposażone w drewniane wkładki. Zarówno pierwsza jak i druga puszka (kupiona u 2 różnych dostawców) posiada plastikową nakładkę z możliwością regulacji intensywności zapachu. W tym tygodniu wrzuciłem puszkę do wnęki pod radiem. Zamówiłem właśnie 2 szt. new car (kiedyś odpowiadał mi new car z WB) do pozostałych aut i jak tylko je odbiorę to natychmiast się odezwę czy czymś się różnią.
                1.9TDI ASV TOUR/ 1.9TDI ALH COMBI/M W. 1.9jtd
                moje auto: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...248021#1248021

                Komentarz


                • Tour, jak zawsze można liczyć na profi opinię
                  Czekam na to co napiszesz o new car, bo na innych forach wywołuje nieco kontrowersji. Jedni chwalą, drudzy stanowczo odradzają.
                  Artur

                  Komentarz


                  • A dzięki i dzięki za.... Też lubie jak w aucie pachnie i tyle. Zamówiłem właśnie w poniedziałek na alledrogo i czekam na przesyłkę. A jeszcze jedno: niektórzy wypisują opinie, że puszka nie pachnie itd. Ja np. od dostawcy uzyskałem informację, że zapach najlepiej działa w temperaturze powyżej +8st. C, więc nie przestrasz się gdy pozostawiony na noc w aucie CS i zmniejszy intensywność zapachu gdy na zewnątrz jest przymrozek.
                    1.9TDI ASV TOUR/ 1.9TDI ALH COMBI/M W. 1.9jtd
                    moje auto: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...248021#1248021

                    Komentarz


                    • Tour, z taką "zimą" to nie mam w ogóle obaw :wink:
                      Artur

                      Komentarz


                      • A używał ktoś sprayów firmy Kemko?

                        Komentarz


                        • koledzy to normalne że zapach trzymany w aucie w niskich temperaturach ginie
                          Mastershine - Auto Detailing Studio

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez kornat
                            A używał ktoś sprayów firmy Kemko?
                            Kemko nie, ale mogę polecić Chemicals Guy's. Z tego co wiem jest dość drogi (kilkakrotność kosztów choinki WB) Patrz kilka postów wcześniej.

                            Zamieszczone przez diablo228
                            koledzy to normalne że zapach trzymany w aucie w niskich temperaturach ginie
                            true story
                            1.9TDI ASV TOUR/ 1.9TDI ALH COMBI/M W. 1.9jtd
                            moje auto: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...248021#1248021

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez kornat
                              A używał ktoś sprayów firmy Kemko?
                              Forum - Octavia Club Polska
                              Artur

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Tour
                                Kemko nie, ale mogę polecić Chemicals Guy's. Z tego co wiem jest dość drogi (kilkakrotność kosztów choinki WB) Patrz kilka postów wcześniej.
                                na forum leona znalazłem taką informację
                                polecam kemko w sprayu np. na allegro,maja fajną wiśnię która długo się utrzymuje i mieloną kawę :-D CG jest fajne ale na krótko pachnie...

                                Sam nie wiem jaki zapach wybrać na to lato, miałem brać California scents ale ostatnio są słabe opinie na ten temat i tylko wiśniowy zbiera dobrą opinię.

                                Komentarz


                                • opinia opinią, każdy z was inaczej odczuwa zapach, dla jednego jest za mocny a drugi powie że idealnie, ciężko jest dobierać zapach od kogoś komu podoba się np. mango bo kupi się taki sam produkt i będzie nie zadowolony, co do super cen produktów które często trafiają na nasz rynek z innego kraju a i robi się zamówienia na różnych forach to trzeba uważać i mocno pytać skąd są te produkty z jakiego źródła pochodzą itd. aby podróby nie kupić a zwłaszcza jak z ich gwarancją. Często zdarza się że klienci są nie zadowoleni bo owe zapachy szybko się utleniają po otwarciu lub też w ogóle nie czuć zapachu
                                  Mastershine - Auto Detailing Studio

                                  Komentarz


                                  • O CS wiśniowym miałem na myśli że zbiera dobre opinie pod względem wytrzymałości. Ja poszukuję jakiegoś zapachu który będzie w miarę trwały bo ostatniego lata choinki WB mnie zawiodły, nawet biedronkowe choinki po 3zł/2szt. tyle samo trzymały

                                    Komentarz


                                    • Do opini o wiśniowym CS się przyłączę, 6 tygodni już leży ładnie pachnie i dalej czuć po wejściu do auta

                                      Komentarz


                                      • W końcu po wielu bojach dostałem WB o zapachu gumy balonowej, przemilczę, że zapłaciłem za niego 7 zł na BP ale polowałem na niego od początku istnienia tego wątku więc cena nie grała roli. No i cóż po raz kolejny rozczarowałem się jakością "choinek" zapach może i ładny ale z jakością wiadomo jak.
                                        Testowałem ostatnio baryłkę z płynem na lusterko firmy Tasotti nie znana firma, ale całe 6 zł w porównaniu do baryłki Wunder Bauma za 20 zł skłoniło mnie do próby, przez pierwsze 2 tygodnie zapach super - ładny i intensywny teraz już z intensywnością trochę gorzej mimo nasączonego korka ale dalej jest odczuwalny. Mam to już miesiąc i zdecydowanie lepsza inwestycja niż choinka WB którego po 2 tygodniach już nie czuć

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez maymer
                                          W końcu po wielu bojach dostałem WB o zapachu gumy balonowej, przemilczę, że zapłaciłem za niego 7 zł na BP ale polowałem na niego od początku istnienia tego wątku więc cena nie grała roli. No i cóż po raz kolejny rozczarowałem się jakością "choinek" zapach może i ładny ale z jakością wiadomo jak.
                                          Moja przez jakieś 3 tyg pachniała naprawdę ładnie i było czuć, później stopniowo przestawała. W sumie nawet nie żałuję zakupu, jutro wrzuce świeżą :wink: Ale potem chyba znowu porzucam choinki.

                                          Komentarz


                                          • W nawiązaniu do wcześniejszego wątku: przesyłam informacje na temat CS Newport New Car bo tak brzmi pełna nazwa. Produkt oryginalny, od pewnego dostawcy z napisem "automotive air freshener". zapach new car z pewnością nie przypomina zapachów z WB (WB jest bardziej słodki), jest bardziej świeży, przypomina może głupio to zabrzmi zapach zaraz po wejściu do kwiaciarni, ale gdzieś tam przewija się mięta, może nawet jakis cytrus, może świeża choinka świerkowa....może nawet ocean niektórych producentów. Intensywność zapachu mniejsza od cherry. Poczekam może za kilka dni po otwarciu zapach się "przeistoczy"

                                            Zamieszczone przez kornat
                                            ....CG jest fajne ale na krótko pachnie..
                                            Ciężko powiedzieć czy krótko, bo tak jak pisali przedmówcy każdy inaczej odbiera zapach...niektórzy zabijają się np. za wanilią, a u niektórych wywołuje rozstrój gastryczny. Ja CG miałem w samochodzie zakupionym - pozostałości po starym właścicielu - i dawał radę szczególnie w szybkim odświeżeniu auta. Oczywiście nie bronię tego produktu, bo ani nie jestem sprzedawcą, ani też aktualnie go nie posiadam, ale uważam, że jeśli ktoś ma trochę gotówki to warto zainwestować, chociaż na walory antyalergiczne (jedyny zapach lub też preparat tolerowany przez mojego kumpla, który jest uczulony nawet na powietrze :wink: )
                                            1.9TDI ASV TOUR/ 1.9TDI ALH COMBI/M W. 1.9jtd
                                            moje auto: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...248021#1248021

                                            Komentarz


                                            • r2r, zakupiłem w piątek CS zapach melon-malibu :!: I mogę go z czystym sumieniem polecić,zapach nie jest zbyt natarczywy,akurat jest w sam raz jak na mój nochal,bardzo przyjemnie pachnie w szkodniku :szeroki_usmiech


                                              TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

                                              Komentarz


                                              • Jako że nie znalazłem info aby ktoś używał, to mogę polecić zapachy Yankee Candle.
                                                Nie są tanie ale warte swojej ceny. Do domu żona kupuje też mnóstwo ich świec zapachowych i są po prostu rewelacyjne.
                                                A w aucie mam taki zapach:
                                                Link
                                                L&K

                                                Komentarz


                                                • 25zł za zapach to dużo i mało są droższe i ludzie kupują bo są warte ceny, akurat twojego produktu nie znam dzordz to jesteś już słodki chłopak :P z tych zapachów
                                                  Mastershine - Auto Detailing Studio

                                                  Komentarz


                                                  • Tutaj można kupić taniej:

                                                    Strona główna - Goodies.pl
                                                    Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                                                    MOJA FURKA

                                                    Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

                                                    Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X