Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zapachy do aut

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • DetailerShopP-ń, Intensywnie pachnie dwa dni ale po tygodniu jest jeszcze wyczuwalny przez potencjalnych pasażerów
    Pryskałem tylko na dywaniki z przodu.

    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=70046

    Komentarz


    • a ja ostatnio jada autem kolegi zapytalem co tak ladnie pachnie na co pokazal mi taka puszke firmy japonskiej bodajze My Shaldan - naprawde pachnialo toto mocno i ladnie...

      Strona nie została znaleziona – Amtra – profesjonalna chemia dla motoryzacji oraz chemia sprzątająca
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • To ja się tym postem przywitam (CZEŚĆ!) i do całej zasobnej dyskusji dorzucę 3 grosze od siebie ponieważ przetestowałem już różne rzeczy.

        1. Access Denied - zapach intensywny mocny, męski. Utrzymał się około 3 miesiące w okresie październik-grudzień, powiew ciepłego powietrza z kratek bardzo go pobudzał. Kosztował 30zł, nie było mi szkoda bo dostaliśmy z żoną jakąś kartę podarunkową do tego sklepu a nic innego nam się nie podobało, później kupiłem na próbę jeszcze inny zapach z tej serii jakiś Dark Amber czy coś takiego, zapach już mi się mniej podobał i nie był tak trwały, pachniał może miesiąc i umarł.

        2. 404 Not Found
        Trafiłem kiedyś w galerii na tą firmę. Pierwszy zapach jaki kupiłem to było coś czego już w ofercie już nie mają, taki jakiś drzewny, mega fajny na zimę - pachniał około 6 miesięcy!!! Po tym okresie poszedłem kupić nowy, ale w między czasie zlikwidowali sklep więc kupowałem choinki i inne gówna, które pachniały brzydko i krótko... aż wkurzyłem się i postanowiłem odszukać firmę i znaleźć gdzie można kupić i bang, zadzwoniłem do producenta podali mi gdzie mogę kupić i kupiłem już chyba 3 zapach teraz. Testowałem:
        Redwood - mam aktualnie, podobny do tego co kupiłem jako pierwszy, fajny ale wydaje mi się, że nie pachnie mocno tak jak poprzednie. Może dlatego, że jak zostawiłem auto na słońcu to mi się tak zagrzał ten zapach, że kuleczki
        Fireside - zapach ogniska, palącego się drewna - spoko na zimę
        Cedar - słodki drzewny drażniący nos (w pozytywnym znaczeniu) - na zimę super
        Te zapachy lepiej pachną zimą, jak z kratek leci cieple powietrze niż latem jak bucha zimne.
        Teraz chętnie przestestuję Frasier Fir- zapach świeżo ściętej jodły w zimowy poranek
        No i czekam aż zrobią zapach samochodowy Leather - mają taką świeczkę i pachnie zacnie. Ogólnie zapachy świeczek z kolekcji męskiej mogłyby zostać zapakowane w opakowania samochodowe - 404 Not Found

        Komentarz


        • Ja polecam słoiczki z firmy K2 lub z biedronki (ale u mnie już nie umiem znaleźć w żadnej biedronce).
          W sklepie moto za buteleczkę płacę 5 zł i moim zdaniem jest to najlepsza opcja, a testowałem różne firmy.
          SPRZEDAM! Nakładki na rączkę fotela do OII :
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...046007#1046007

          Komentarz


          • MyShaldan i California Scents - polecam są warte swojej ceny.
            Natomiast ostatnio kupilem Areon Ken i ... straszna lipa. Nie polecam. Truskawka starszna chemia, black crystal ujdzie ale baaardzo slabe.

            Komentarz


            • MyShaldan także mogę polecić

              Komentarz


              • A ja polecam Shiny Garage - Morning Dew w atomizerze rewelacja, ten sam zapach co quick detailer o tej samej nazwie, dobrze się utrzymuje i wszystkich intryguje

                Komentarz


                • U mnie malutkie jesienne zakupy. Testujemy dalej
                  Załączone pliki
                  Artur

                  Komentarz


                  • I jak ? Testowałeś już te produkty?

                    Komentarz


                    • Benicjusz78 , spokojnie. Dopiero co kupiłem. Nie otwierałem wszystkiego naraz. Z czasem pojawi się obszerniejsza i dogłębna opinia
                      Artur

                      Komentarz


                      • California Scents żurawinka - polecam, fajnie i naturalnie pachnie, jednak nie tak intensywnie jak wisienka.

                        Komentarz


                        • Tylko Kawa

                          OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
                          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


                          T: 500286848

                          Komentarz


                          • Błeeee, jak w ogóle można smrodzić w aucie jakimś "zapachem"? Chyba że powozicie taryfami, albo jaracie wewnątrz. Osobiście z zapachów toleruję jedynie zapach nowości A ten, jeśli nie stosuje się chemii (i pilnuje, żeby nie prysnęli jakimś gównem na myjni), potrafi utrzymać się wyraźnie nawet 3 lata (za każdym wejściem do garażowanego auta daje się wyczuć).
                            W Octavii 11-letniej nic nie pachnie, ani nic nie śmierdzi. Zupełnie neutralne środowisko. Nigdy nie stosowałem zapachów. Polecam wyprać tapicerkę, jeśli jest materiałowa

                            M.
                            666 4U

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez beaviso Zobacz wpis
                              Błeeee, jak w ogóle można smrodzić w aucie jakimś "zapachem"? Chyba że powozicie taryfami, albo jaracie wewnątrz. Osobiście z zapachów toleruję jedynie zapach nowości A ten, jeśli nie stosuje się chemii (i pilnuje, żeby nie prysnęli jakimś gównem na myjni), potrafi utrzymać się wyraźnie nawet 3 lata (za każdym wejściem do garażowanego auta daje się wyczuć).
                              W Octavii 11-letniej nic nie pachnie, ani nic nie śmierdzi. Zupełnie neutralne środowisko. Nigdy nie stosowałem zapachów. Polecam wyprać tapicerkę, jeśli jest materiałowa

                              M.
                              Brawo. Syntetyczny zapachy to gowno. A jak czuje waniliową Wunder Baum to słabo mi się robi

                              Komentarz


                              • Ja od lat kupuję standardową czarną "choinkę" i nie narzekam. Zapach jest wg mnie bardzo ładny. Jak się jeszcze dobierze odpowiedni środek do konserwacji to jest idealnie.

                                Komentarz


                                • Testowałem różne zapachy i mogę polecić następująco: Fresso Paradise Park (drewniana zawieszka) - zapach latem i zimą utrzymywał się bardzo długo (ponad 6 miesięcy), alternatywą są zapachy od ADBL, np.: MAGIC MIST QD1 - tylko tutaj uwaga! trwałość zapachu jest bardzo krótka i trzeba często psikać..
                                  Narzędzie akumulatorowe i kompresory dla przemysłu motoryzacyjnego

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X