Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

1/4 mili w Warszawie - sezon 2012

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez octaviars1
    z innego forum
    Lamik pojechał w Ełku 9,98 golf VR6 STREET AWD

    Ta i z innego forum "spalil sie najmocniejszy 20VT w Polsce" :/
    Radio: C90r+XDP210EQ
    Kable:Opt,Skyline,50 mm
    Wzm:XES M1+FP 1.800
    Glosniki: SUPREMO,CDM54,SQ6,Aliante

    Komentarz


    • Wow :!: To grubo było. Są gdzieś foty :?:
      Black Pearl, Elegance & RS LOOK
      @ by Tune-up Gdańsk
      TDI VP++ i jeszcze rośnie
      Antek

      Komentarz


      • Nie auto ponoc spalilo sie na autostradzie. Nie startowalo na 1/4.
        Szkoda, bo gruby projekt byl
        Radio: C90r+XDP210EQ
        Kable:Opt,Skyline,50 mm
        Wzm:XES M1+FP 1.800
        Glosniki: SUPREMO,CDM54,SQ6,Aliante

        Komentarz


        • 2.09 kamien slaski 1/4mili

          wybiera sie ktos bo ja owszem
          Octavia FWD 370KM/460Nm + NX
          ET 14,607 - Bemowo 2011
          ET 13,482 - Ryki 2012
          ET 13,014 - Ełk 2013
          ET 12,939 - Ryki 2015
          0-200km/h - 13,2s
          2 v-ce Mistrz Polski FWD TURBO PROFI 2015 1/4Mili

          Komentarz


          • Zamieszczone przez arturo_freestyl

            wybiera sie ktos bo ja owszem
            I co? Chcesz stanąć na kresce z moją strzałą? Wpierdol masz gwarantowany :lol:
            superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

            poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

            Komentarz


            • Zamieszczone przez piramida
              Zamieszczone przez arturo_freestyl

              wybiera sie ktos bo ja owszem
              I co? Chcesz stanąć na kresce z moją strzałą? Wpierdol masz gwarantowany :lol:
              Oho, to brzmi jak wyzwanie :wink: Tylko z czym do ludzi :szeroki_usmiech :?:
              Black Pearl, Elegance & RS LOOK
              @ by Tune-up Gdańsk
              TDI VP++ i jeszcze rośnie
              Antek

              Komentarz


              • a jak wyglada sprawa np. wpisowego na ta 1/4 bo chetnie tez bym sie wybrał i zobaczył jak to wyglada i choc raz stanał na lini startu :twisted:
                Skoda Octavia II 1.9 TDI BJB 105/250 niestety juz nie ma(ale w pamieci pozozstanie

                obecnie Skoda Octavia II 2.0 TDI 187 km i 390 Nm + banan na twarzy

                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ck+king++dachu

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Tony065
                  Zamieszczone przez piramida
                  Zamieszczone przez arturo_freestyl

                  wybiera sie ktos bo ja owszem
                  I co? Chcesz stanąć na kresce z moją strzałą? Wpierdol masz gwarantowany :lol:
                  Oho, to brzmi jak wyzwanie :wink: Tylko z czym do ludzi :szeroki_usmiech :?:
                  :P
                  superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                  poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Dachu
                    a jak wyglada sprawa np. wpisowego na ta 1/4 bo chetnie tez bym sie wybrał i zobaczył jak to wyglada i choc raz stanał na lini startu :twisted:
                    akurat na tych zawodach bez problemowo - przyjezdzasz na miejsce, wypełniasz formularz i startujesz

                    wiecej info : Opolski Sprint Samochodowy + Zlot Samochodów Japońskich - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum

                    [ Dodano: Nie 26 Sie, 12 11:41 ]
                    Zamieszczone przez piramida
                    Zamieszczone przez arturo_freestyl

                    wybiera sie ktos bo ja owszem
                    I co? Chcesz stanąć na kresce z moją strzałą? Wpierdol masz gwarantowany :lol:
                    chyba po twoim przegranym wyscigu wyskoczysz z auta i mi wpierol sprawisz hehe
                    Octavia FWD 370KM/460Nm + NX
                    ET 14,607 - Bemowo 2011
                    ET 13,482 - Ryki 2012
                    ET 13,014 - Ełk 2013
                    ET 12,939 - Ryki 2015
                    0-200km/h - 13,2s
                    2 v-ce Mistrz Polski FWD TURBO PROFI 2015 1/4Mili

                    Komentarz


                    • arturo_freestyl, byłeś w Kamieniu :?: jaki wynik :?:
                      Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                      @ by Tune-up Gdańsk
                      TDI VP++ i jeszcze rośnie
                      Antek

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Tony065
                        arturo_freestyl, byłeś w Kamieniu :?: jaki wynik :?:
                        a tak - 2 miejsce - moja klasa STREET wszystko co FWD

                        ]"]ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs

                        1.tigra 2.0 T 400km
                        2. ja
                        3.honda cif turbo kompresor 280

                        dalej były ibiza 280km/375nm , była tez corsa 2.0 T ok 300km i kilka innych wynalzków w mojej klasie

                        czasy bez zmian z pełnym wnetrzem w eli 13,7 , w finale z tigra 13,7 z rekacja nie wiem ile et bo nie dawali wydruków...
                        Octavia FWD 370KM/460Nm + NX
                        ET 14,607 - Bemowo 2011
                        ET 13,482 - Ryki 2012
                        ET 13,014 - Ełk 2013
                        ET 12,939 - Ryki 2015
                        0-200km/h - 13,2s
                        2 v-ce Mistrz Polski FWD TURBO PROFI 2015 1/4Mili

                        Komentarz


                        • jak to bez wydruków :?: trochę nie halo. a Tigra z I miejsca jaki czas :?: btw. trzeba było wywalić zbędne graty :wink:
                          Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                          @ by Tune-up Gdańsk
                          TDI VP++ i jeszcze rośnie
                          Antek

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Tony065
                            jak to bez wydruków :?: trochę nie halo. a Tigra z I miejsca jaki czas :?: btw. trzeba było wywalić zbędne graty :wink:

                            tigra w eli 12,9 et

                            w finale ze mna nie wyszedł jej start i dopiero na 4 biegu przeszła skode emeryta
                            z reaakcja 13,4 vs 13,7 moje et nie wiem

                            klasa street czyli nic nie wolno było wywalic
                            Octavia FWD 370KM/460Nm + NX
                            ET 14,607 - Bemowo 2011
                            ET 13,482 - Ryki 2012
                            ET 13,014 - Ełk 2013
                            ET 12,939 - Ryki 2015
                            0-200km/h - 13,2s
                            2 v-ce Mistrz Polski FWD TURBO PROFI 2015 1/4Mili

                            Komentarz


                            • arturo_freestyl, graty, pucharek jest
                              superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                              poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez piramida
                                arturo_freestyl, graty, pucharek jest
                                [youtube] [/youtube]
                                Octavia FWD 370KM/460Nm + NX
                                ET 14,607 - Bemowo 2011
                                ET 13,482 - Ryki 2012
                                ET 13,014 - Ełk 2013
                                ET 12,939 - Ryki 2015
                                0-200km/h - 13,2s
                                2 v-ce Mistrz Polski FWD TURBO PROFI 2015 1/4Mili

                                Komentarz


                                • dobrze widzę, że lekko ponad 5 do 100?
                                  ładnie
                                  Radio: C90r+XDP210EQ
                                  Kable:Opt,Skyline,50 mm
                                  Wzm:XES M1+FP 1.800
                                  Glosniki: SUPREMO,CDM54,SQ6,Aliante

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez ziutsane
                                    dobrze widzę, że lekko ponad 5 do 100?
                                    ładnie
                                    dobrze
                                    Octavia FWD 370KM/460Nm + NX
                                    ET 14,607 - Bemowo 2011
                                    ET 13,482 - Ryki 2012
                                    ET 13,014 - Ełk 2013
                                    ET 12,939 - Ryki 2015
                                    0-200km/h - 13,2s
                                    2 v-ce Mistrz Polski FWD TURBO PROFI 2015 1/4Mili

                                    Komentarz


                                    • Zaległości

                                      Z obligowany wypominkami kolegów na spocie dopominającymi się zaległej relacji
                                      z wypadu na krzyżakowe terena, zmuszon jestem zamieścić poniższy tekst,
                                      by nie podpaść gotowym na wszystko nygusom. :szeroki_usmiech



                                      I nie potrzeba żadnej rajfury,
                                      by nastąpiły zmówiny, na wypad ekipą do Ełku.
                                      Mając jednak w pamięci ostatni wyjazd i cierpienia mej dupy w którą nogi mi wrastały,
                                      oraz zawieszenia całej tej konstrukcji na kościach schabowych, na zmęczonych staniem mięśniach, :evil:
                                      postanowiłem zabrać na wyprawę stare dupostołki, pozostałość po dawnych wojażach na trawkę z rodziną.
                                      Zgodnie z zapowiedzią wytargałem ze strychu sprzęcior pamiętający szczytne czasy Komuny,
                                      nie mylić z Paryską, choć ta ostatnia w postaci bułki, nie ma w dzisiejszych dmuchańcach z waty,
                                      sobie równych.

                                      Zbudzony kukułką i brutalnie zepchnięty z wyra wczesnym rankiem,
                                      o ile takowym można nazwać panujące jeszcze ciemności, opryskawszy w locie ryja,
                                      olewając reszte porannych oblucji, złapałem co się dało pod pachę i obsadzając widokowe
                                      stanowisko przed bramą, wyglądałem podwody, co by mnie zabrała.
                                      Łapiąc porannego dyma czekałem na koleżkę, ściskając zwieracz,
                                      który dopominał się pełnego rozwarcia. Wreszcie dojechał, zapodany w jego ręce ekwipaż,
                                      pozwolił na szybki powrót do chaty, by jak dobry gospodarz zostawić co trzeba w domu. :szeroki_usmiech

                                      Wieziony na punkt zborny z resztą wycieczkowiczów, opłotkami dawnego Piekiełka,
                                      przypominałem sobie jak całkiem nie dawno przecież w okolicznych małpich gajach,
                                      urządzaliśmy letnie biesiady z Wiesiem kolesiem z arbajtu, zresztą postrachem okolicy, :evil:
                                      bowiem urody był powalającej płeć przeciwną. Jak twierdzą niektóre białogłowy,
                                      wiadomo - chłop może być brzydszy od diabła - aby był. :diabelski_usmiech
                                      Tak więc ze swą zdefasonowaną facjatą i na niej rozklapciałą kichawą oraz szklanym okiem,
                                      które stracił w bójce na tanecznych dechach, rzucał kobietki na kolana swą potężną posturą a i urokiem osobistem także.
                                      Powracając do Piekiełka gdzie królowały pola i obejścia ze szklarniami ówczesnych bazarowych Rodszyldów,
                                      oraz bida drewniaki robotniczej biedoty, zaskoczony byłem ilością i widokiem nowej deweloperskiej zabudowy. :shock:
                                      Jak to wszystko się zmieniło w niespełna ćwierć wieku.

                                      Ech :!: Inny świat inni ludzie.
                                      Dawniej nawet jak ktoś zarobił w ryja, to wiedział za co a teraz nie wie, no chyba, że tylko za ciężki chód po ulicy. :evil:

                                      Dojechawszy na miejsce zbiórki harcerzyków, zostałem pozostawiony na przed sklepowym parkingu
                                      jak jego cieć, lub babcia z tekstu pewnej piosenki "szoruj babciu do kolejki..". Bowiem nie wiem czemu,
                                      skojarzył mi sie ostatni dzień wykupu mięsnych kartek i ekipa przed sklepem trzymajaca kolejkę,
                                      trawnik na nim kocyk sąsiad z flaszką i sąsiadki ze słoikami marynatów i domową zakąską. :szeroki_usmiech
                                      Tak :!: I z w dawnej wszechobecnej paranoi daje się wyłuskać, fajne chwile.

                                      Zdążyli przyjechać przed mundurowymi, choć dla tych drugich miałem już obstukany tekst.
                                      Zapakowawszy się do niebieskiej ruszylismy na podbój Prus w nadzieji na pokonanie swych i sprzetu słabości.
                                      Jak to dobrze, że tylko sporadycznie zasiadam z tyłu na kanapach obojętnie jakiej furmanki,
                                      gdyż już, po niespełna godzinie jazdy wierciłem się z dupą w TeReSce i uważam,
                                      że te tylne miejscówki nie są za wygodne, szczególnie do jazdy na dłuższą metę.

                                      Wjazd na dawne tereny Urlyka von J, odbył się niepostrzeżenie, gdyż otaczająca nas na codzień kakofonnia kolorów
                                      w sposób nader skuteczny eliminuje i przenika dawne zabudowania z ich szaroczerwoną kolorystyką,
                                      oraz często wyeksponowanych budowli z tzw. pruskiego muru. :evil: I jak w naszym zwyczaju
                                      każdy huj na swój strój, para się radosną twórczością pokojowego malarza.
                                      Kasa, kasa i tylko kasa rozpierdala wszystko dokoła a banda chciwych pomaga niszczyć urbanistykę
                                      dawnych miast i miasteczek. :evil: Żal patrzeć.

                                      Dojechawszy na miejsce obraliśmy stosowną miejsćówkę, by zaprawić bolida do zawodów a i ekipę
                                      towarzyszącą także, bowiem zabranana odpowiednia ilość "żywczyka"
                                      ( nie mylić z Ukraińskim napitkiem dla małolatów ) orzeźwiała spragnione napitku wnętrza mącąc nieco
                                      odbierany obraz otoczenia. Pokaźna ilość białogłow i ich często wyeksponowanych walorów powodowała
                                      zrozumiałe emocjonalne rozchwianie, co niechybnie musiało się odbić na wszelakich czynnościach
                                      przygotowawczych. :diabelski_usmiech Fakty takowe potwierdzają zapodane obrazki z pola walki, bowiem długotrwałe
                                      wpatrywanie się w kółko w całkiem nie znanym mi celu, nosiło już samo w sobie, zaczyn chmielowego
                                      pierdolca znany zarówno mnie jak i Wam Panowie. :diabelski_usmiech

                                      Była też podobno na tym terenie (zawodów) wojna :?:
                                      Kto z kim i przeciwko komu to znane od dawna. Wybrałem się na zwiady, by obaczyć te domorosłe wyrobnictwo. 8)
                                      Może i jest się czym i na co slinić, :slinka aczkolwiek mi z jęzora jak psu nie ciekło. :P
                                      Bo nie rajcuje mnie widok szorującej bebechami po betonie fury jak ochwaconej habety.
                                      Oczywista, był taki jeden z różańcowego Kuba-Jurek ze skazą wątrobową lub wirrusowym jej zapaleniem. :wink:
                                      Tak to jest jak o ten narząd siem nie dba i na ful tankuje. :diabelski_usmiech Odbija to się czkawką na Bogu ducha winnym sprzęciorze,
                                      oczywista do jazdy. Moje oczka zauważyły także drugiego OCP-ka bywalca salonów ogólnopolskich. :wink:
                                      Jednakże nie dane mi było poznajomić się z nimi.
                                      Nie mniej powalił mnie na kolana, ad: nawet w sensie dosłownym, jeden czarujący mnie od lat obiekt tj.
                                      piękny jak senne marzenie czerwony Kafer. :serduszka:
                                      Cudo w orginale bez zbytnich udziwnień i to właśnie dla niego powaliłem się na glebę,
                                      by obaczyć na jakim zawieszeniu stoi. Oczywista :!: jedynie słusznym, czyli na listwach skrętnych. :kciukgora
                                      Muszę jakiemuś zapaleńcowi odstąpić swoje które od lat leży w zawalonej po sufit piwnicy,
                                      jako pozostałość po fascynacji Garbusami.

                                      Prace posuwały się żmudnie a zniewolone dusze broniły się :box przeciwne wszelakiemu fizycznemu wysiłkowi. :szeroki_usmiech
                                      Nie mniej zakończyły się wyraźnym sukcesem, bowiem wizytowe laczki zostały zamienione na sportowe
                                      japonki z mizerną rzeźbą na podeszwie. : Nie zanotowałem w swej zapełnionej po brzegi już pamięci
                                      mego "twardego", ba :!: może i betonowego dysku, :diabelski_usmiech faktu zerwania się z łańcucha naszego towarzystwa,
                                      poganiacza :drive: kuców bolida i techniczno organizacyjnego stratega :ups jego startów.
                                      Poszli w zagony, może także z powodu przymusowego chmielowego postu o czem wydatnie świadczyła
                                      opuszczona pępowina mięśnia piwnego naszego "Wikinga" i rozbiegane oczęta :2kc dawnego jego niebieskiego
                                      przeciwnika :box2 w bojach. Powrócili, aczkolwiek z niewyraźnymi maślanymi oczętami, podobno zauroczonymi :kwiat
                                      dwiema dzierlatkami z boskimi biustami, nogami na metry i dupciami jak orzeszek a nie do ich gniecenia. :diabelski_usmiech


                                      Jak zwykle prawie każdemu teamowi towarzyszyły markietanki, jednakowoż o różnej urodzie jak i figurach.
                                      Rozbawienie nasze i :shock: wzbudziła jedna z faworyt nie wspomnę której z ekip, której kształty jak nic
                                      przypominały spławik "typu bączek" na wędce gruntówce, postawionej na suma. :diabelski_usmiech
                                      Wydatna "samara" czyli sraka, odziana w miniówę często ukazywała zapodany sznurek w -ie.
                                      Krótkie stożkowate od bioder nóżki w korkowych koturnach, modelowo ufiokowany łeb
                                      tak jak by piorun pierdolnął w strzechę, dopełniały obraz damesy,
                                      poprawiający znacznie nasze i tak już wyśmienite samopoczucie. :haha:
                                      Choć równie dobrze takie samo mógłby powodować nasz widok,
                                      co by nie mówić z urodą i muskulaturą greckich bogów z Olimpu, :wink: w szczególności dolnych parti kończyn, :szeroki_usmiech
                                      wykrępowanych jak u ułanów na końskich bokach, porośniętych nie mniejszą szczeciną niż ich zady. :diabelski_usmiech

                                      Wyraźnie osłabiony tymi wydarzeniami zawodnik zmulony dodatkowo zapełnionymi kichami jadłem bez "picia"
                                      chultnął do startów :drive: wyraźnie obciążony zarówno fizycznie jak i psychicznie :wow . Nie zbadanym pozostaje wpływ :?:
                                      lotniczej "nafty" na żwawość bydła w niebieskiej, bowiem starty nastąpiły po przejeździe odrzutowego
                                      wynalazku i w aurze pozostałego po nim smrodu. Znarowiłą się TeReSa :foch: i nie pomogły nasze zaklęcia, :tuk:
                                      jak i podobno trenowane "pompowane" starty, i epokowe osiągniecia pozostały -ne.

                                      Powrót nastąpił w ponurej :sick i ciężkiej od fajek atmosferze. :szeroki_usmiech Jednakże trafił się i rodzynek rozweselający
                                      ten nieco pogrzebowy nastrój. Głodni zajechaliśmy pod Maka Donalda, by zapchać puste warczące kichy. :twisted:
                                      Nie było mowy, by dostać się do środka ludziska wysypywali się z "lokalu" w uformowanej na prędce
                                      kolejce. Podkurwieni tym faktem :evil: wpadliśmy na stację gdzie w swej determinacji nasz koleżka z Prażki,
                                      wykazując refleks godny szpadzisty, zamówił pokaźną liczbę parówek w bułczanym opakowaniu.
                                      Na stacyji, tylko jedna pracownica przygotowywała ten pieski specjał i kasowała gotówkę za paliwo,
                                      druga w tym czasie stała przy dystrybutorze gazowym. Kolejka za nami zajebista, wkurwieni klienci :evil:
                                      poganiają kasjerkę a my kolejno odbierając zamówienie napychaliśmy się zawźięcie, mając w głebokim
                                      poważaniu resztę stojacego towarzycha. Jednakże los bywa sprawiedliwy i w swej zemście zgotował nam
                                      jazdę w zajebistym korku, na tyle bym powrócił do chaty w godzinie duchów.

                                      Dobrze, że księgowość spała a rankiem się wsio rozmyło.

                                      To by było na tyla.

                                      P.S. Sylwiusz wrzuć fotki i dopisz resztę
                                      Moja ADELA

                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=58788

                                      i jej najlepszy wynik 15,75 l/ 100km

                                      Komentarz


                                      • Le-Ce

                                        Troszkę foto z sobotniego dnia :diabelski_usmiech Thx jak zawsze za miłe towarzystwo i support techniczny :diabelski_usmiech



                                        Best ET = 13.666
                                        Skrome 2.0 tdi ~280KM/500Nm
                                        PerfectService by DGW

                                        http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1233872
                                        http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1oson/

                                        Komentarz


                                        • sesik, jakie czasy?
                                          superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                          poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez piramida
                                            sesik, jakie czasy?
                                            Jedna 17. z hakiem, a jak dobrze pamiętam to chyba 16 wysoka była, niebieska 14 niestety awaria i nie dało rady szybciej 3 miejsce przegrałem o grubość lakieru ;(
                                            Best ET = 13.666
                                            Skrome 2.0 tdi ~280KM/500Nm
                                            PerfectService by DGW

                                            http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1233872
                                            http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1oson/

                                            Komentarz


                                            • kto jedzie na Biała Podlaska 6-7.10???

                                              ja sie wybieram na sobote 6.10 bo mozna jeździć do bólu jak w Rykach cały dzień
                                              Octavia FWD 370KM/460Nm + NX
                                              ET 14,607 - Bemowo 2011
                                              ET 13,482 - Ryki 2012
                                              ET 13,014 - Ełk 2013
                                              ET 12,939 - Ryki 2015
                                              0-200km/h - 13,2s
                                              2 v-ce Mistrz Polski FWD TURBO PROFI 2015 1/4Mili

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez arturo_freestyl
                                                kto jedzie na Biała Podlaska 6-7.10???

                                                ja sie wybieram na sobote 6.10 bo mozna jeździć do bólu jak w Rykach cały dzień
                                                Chyba nikt się nie wybiera bo zawody odwołali
                                                Best ET = 13.666
                                                Skrome 2.0 tdi ~280KM/500Nm
                                                PerfectService by DGW

                                                http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1233872
                                                http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1oson/

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez sesik
                                                  Zamieszczone przez arturo_freestyl
                                                  kto jedzie na Biała Podlaska 6-7.10???

                                                  ja sie wybieram na sobote 6.10 bo mozna jeździć do bólu jak w Rykach cały dzień
                                                  Chyba nikt się nie wybiera bo zawody odwołali
                                                  dupa starszna a w tyg sie mialem spieszyc do CS na korekte... juz sobie nie sprawdze czasu...
                                                  Octavia FWD 370KM/460Nm + NX
                                                  ET 14,607 - Bemowo 2011
                                                  ET 13,482 - Ryki 2012
                                                  ET 13,014 - Ełk 2013
                                                  ET 12,939 - Ryki 2015
                                                  0-200km/h - 13,2s
                                                  2 v-ce Mistrz Polski FWD TURBO PROFI 2015 1/4Mili

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X