Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tuning Show w Krakowie, 18-19 maja 2013

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tuning Show w Krakowie, 18-19 maja 2013

    Zamieszczone przez AdamB
    Krzysiek1120, mariokr, oj Panowie to się koło mnie kręcicie. Ja jestem codziennie na ul.Conrada 51 budynek IMPOLU
    To ja pracuję na "Waszej" budowie.

  • #2
    Tuning Show w Krakowie, 18-19 maja 2013

    W dniach 18-19 maja 2013 w Krakowie odbędzie się coroczna impreza Tuning Show.
    Może ktoś z Was jest zainteresowany i chce wystawić swój projekt

    Uwaga! Uwaga!
    OEM+ Tuning Center Kraków oraz Danon Car Detailing Kraków wybierają 10 najciekawszych projektów ze sceny VAG, które chcą zaprezentować się w dniach 18-19 maja 2013 na tegorocznej edycji Tuning Show Kraków.

    Zgłoszenia samochodów należy przesyłać do dnia 24 lutego 2013 roku na adres e-mail: [email protected]. W temacie wiadomości należy umieścić krótką informację na temat marki i modelu samochodu oraz nick właściciela. W opisie powinny znaleźć się wszelkie dane samochodu, opis wykonanych modyfikacji, minimum 5 zdjęć oraz koniecznie kontakt do właściciela (numer telefonu).

    Wyniki selekcji pojazdów zostaną ogłoszone na stronie O NAS - OEM+Tuning Center -
    oraz na profilu Zaktualizuj swoją przeglądarkę | Facebook w dniu 14 marca 2013 roku.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z właścicielami wybranych pojazdów.

    Opłata wjazdowa na teren Tuning Show wynosi 30 zł. Wysyłając swoje zgłoszenie akceptujesz ten warunek.

    Udostępniamy informację! Niech idzie w świat, a my czekamy na Wasze zgłoszenia. Z pozdrowieniami, Ekipa OEM+
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X