Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

VOLKSTREFFEN 2015 - 3 Edition (05-07.06.2015)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • VOLKSTREFFEN 2015 - 3 Edition (05-07.06.2015)

    cbool10, 100 lat

  • #2
    VOLKSTREFFEN 2015 - 3 Edition (05-07.06.2015)

    Zapraszamy wszystkich posiadaczy aut z grupy VAG już na 3 edycję naszej imprezy pod nazwą VOLKSTREFFEN, która odbędzie się tym razem nie dwa a trzy dni w terminie 05-07.06.2015 w nowym wyjątkowym miejscu, jakim jest Ośrodek Wypoczynkowy TWARDY DÓŁ to nowe miejsce tej imprezy a dla czego? Odpowiedź jest bardzo prosta! My, jako organizatorzy wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom uczestników i tym samym chcemy powiększyć grono ludzi, których
    ta impreza zjednoczy w jednym miejscu a dzięki Ośrodkowi Wypoczynkowemu TWARDY DÓŁ mamy tą możliwość i było by wręcz szaleństwem by z tego nie skorzystać tym samym przygotowaliśmy dla was więcej atrakcji podczas trwania imprezy.
    Na terenie zlotu jest dostęp do plaży i jednego z najczystszych jezior w Polsce.
    Klimat i poziom imprezy jest znany i mamy nadzieję, że nowe miejsce go nie zmieni a na trzeciej edycji Volkstreffen was z nami też nie zabraknie, bo pamiętajmy, że to ludzie tworzą klimat.

    Chcielibyśmy też poinformować wszystkich, że trzecią edycję Volkstreffen 2015 organizujemy razem z zaprzyjaźnioną nam ekipą HOTHEADS tym samym nałożymy wszelkich starań by wrażeń wam nie zabrakło.

    Uwaga impreza nadal jest o charakterze zamkniętym dla zwiedzających!
    W imprezie mogą brać udział tylko osoby zaproszone!

    Koszt uczestnictwa w imprezie 75zł/os

    W cenie uczestnictwa wliczone jest:
    Pole namiotowe
    Toalety
    Smycz i identyfikator oraz wlepka zlotu etc.
    Teren rekreacyjny, fitness
    Wyżywienie:
    Ognisko: Kiełbaski z ogniska
    Dania z grilla: Karkówka marynowana z grilla, szaszłyki drobiowe, filet z pstrąga z grilla
    Zupa: Żurek staropolski
    Dodatki: sosy, pieczywo, ogórki, surówki
    Napoje zimne i gorące/bez ograniczeń/
    Drożdżówka swojska z owocami

    Dodatkowo na terenie imprezy będą przygotowane bary w których będzie można kupić
    np.: zimne piwko

    Wysyłanie zgłoszeń!
    Na 3 edycji Volkstreffen z racji że mamy więcej miejsca to możemy sobie pozwolić na mniej zaostrzoną selekcję aut przez co szybciej będziemy odpowiadać na wasze zgłoszenia.

    W treści maila należy umieścić:
    - imię i nazwisko/ Ksywa, numer tel.
    - numer dowodu osobistego
    - marka, model samochodu
    - numer rejestracyjny
    - ilość pasażerów/nie liczyć kierowcy/
    - opis modyfikacji
    - załączyć zdjęcia zgłaszanego auta MAX 5 sztuk. (nie odnośniki do for)
    Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: [email protected] w tytule prosimy umieścić Volkstreffen 2015
    Na weryfikacje pozytywną odpowiemy mailem tym samym nie będą przeprowadzane
    weryfikacje pod bramą !

    UWAGA auto musi być zgodne z podesłanym opisem i zdjęciami w innym przypadku auto zostanie cofnięte i niewpuszczone na teren zlotu.

    Kierowca po pozytywnej weryfikacji przedpłata na konto, które zostanie wskazane w emailu zwrotnym.
    Pasażerowie opłata na bramie wjazdowej w dniu imprezy!

    Plan Imprezy
    05.06.2015
    Dzień 1
    18:00 - Otwarcie bram
    20:00 - Ognisko z poczęstunkiem
    22:00 - Impreza integracyjna z Dj Max

    06.06.2015
    Dzień 2
    12:00 - 19:00 - Rozpoczęcie konkurencji [prezentacja aut]
    13:00 - 14:00 – Zapisy na turniej siatkówki
    15:00 - Rozpoczęcie turnieju siatkówki
    20:00 - Poczęstunek dla uczestników
    22:00 - Rozdanie nagród
    23:00 - Impreza integracyjna z Dj Max

    07.06.2015
    Dzień 3
    15:00 - Zakończenie zlotu i zamknięcie bram

    Plan imprezy może ulec zmianie!

    Nowości i informacje na temat imprezy na stronie:
    Link
    oraz
    Zaktualizuj swoją przeglądarkę | Facebook

    GARAŻ

    Komentarz


    • #3
      A co Wy jesteście klubem nocnym, żeby robić selekcję kto ma wjechać na teren a kto zostawi samochód za bramą i jeszcze ma się z Wami integrować??? Niepojęte.
      Pozdrawiam
      Marcin

      Komentarz


      • #4
        Ja tylko wklejam informację o spotkaniu. Wszelkie pytania proszę kierować do organizatorów.
        Nie ma obowiązku uczestnictwa w imprezie, ale może znajdą się osoby zainteresowane i do nich kierowany jest post.

        GARAŻ

        Komentarz


        • #5
          ok, ok
          Pozdrawiam
          Marcin

          Komentarz


          • #6
            cianek, "Ja tylko wklejam informację o spotkaniu. Wszelkie pytania proszę kierować do organizatorów. " to takie coś się w pierwszym poście wkleja, a nie potem dziwota wielka, ze ktoś ma pytania do Ciebie

            [ Dodano: Nie 23 Lis, 14 07:55 ]
            Enriquez, faktycznie wygląda na pochlej party dla w dużej mierze dresików w golfach, a nie poważnych ludzi, jak takie teksty padają o "selekcji" jak na wiejskiej dysce. Zresztą w programie głównym punktem widzę jest DJmax i długo długo nic....taki beforek przed Sunrisem chyba to jest czerwcowy hehe. Nie ten target, na OCP w większym procencie ludzie są poważniejsi już cianek, zloty OCP są trochę "poważniejsze", ale fajnie, że zaproponowałeś cofnięcie się do lat młodości :wink:

            :P
            w trójmieście czasem spotykam nalepki z tego na jakiś golfinach obniżonych i nastolatek za kółkiem, maks 20 paro latek :szeroki_usmiech nie dyskryminuje, ale same warunki uczestnictwa są śmieszne, jak pisze Enriquez i dużo mówią :szeroki_usmiech

            Komentarz


            • #7
              Przy następnych postach będę dodawał informację, że tylko wklejam. Nie pomyślałem od razu. Chciałem trochę ożywić ten dział bo wieje nudą Jak dla mnie każda okazja do spotkania się z innymi miłośnikami motoryzacji to dobra okazja do spotkania
              Pozdrawiam i do zobaczenia na jakimś zlocie

              GARAŻ

              Komentarz


              • #8
                Mnie to by nie wpuścili
                Pozdrawiam
                Marcin

                Komentarz


                • #9
                  @Marcin - no chyba że byś dresy w paski założył :wink:
                  O3 RS 2,0 TDI DSG + Columbus+DAB+, Canton, ACC z FA, LA itd, itp.
                  -----------------------------------------------------
                  Moja eReSka

                  Aktualne Personal POI: teraz taniej na POIfantastic.eu

                  Komentarz


                  • #10
                    Ehhh l. No nie koniecznie dresiki tam przyjeżdżają i nie koniecznie w golfach. Bo ja np w zeszłym roku chciałem jechać octavia, a wcale nie uważam się za dresika. Nie wiem czy kiedykolwiek byliście na takim zlocie ale polecam, bo fajna odskocznią od codzienności jest

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja bym chcial bardzo jechac ale jak zobaczylem ze bedzie selekcja jak w Radio Bar Wrocław to pierdole to , rozumie jak cos jest spędem i moze nie byc miejsca ale jak wejscie jest płatne i jeszcze jakiś gimbus na bramie miałby mnie selekcjonować jak przyjade z żoną i powie ze moje b8 to jednak sie nie nadaje bo ma za mało Nm lub za wysoki profil to ja dziekuje za taką "impre" . Sew w pełni cie popieram w twoim komencie. Pozdr.
                      Napisane za pomocą batonika KitKat

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X