Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

IAA Frankfurt 2015

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • IAA Frankfurt 2015

    Panowie, nie wiem, na ile pomogę, ale ktoś tu wyżej napisał, że nie da się podnieść obrotów biegu jałowego.
    Ja to właśnie uczyniłem.
    W moim BFQ zwiększyłem obroty do 775rpm i mniej szarpie, praktycznie tylko minimalnie.
    Trzeba zrobić login, potem adaptacja i kanał 01, następnie wartość domyślną 128 dać na wyższą.
    Ja ustawiłem 137. Powyżej tej wartości pojawiał się błąd o zbyt dużych obrotach IDLE RPM.
    Oczywiście do wykonania adaptacji potrzebny jest pin do sterownika, który macie na pasku plastikowym otrzymanym od dealera auta.
    Kod jest 4 cyfrowy, trzeba na początku dodać cyfrę 0 i gitara.

  • #2
    IAA Frankfurt 2015

    Panowie,

    Zastanawiam się nad wycieczką do Frankfurtu na IAA 20015.
    Czy ktoś z Was był tam ostatnimi laty i mógłby podzielić się radami/opiniami?

    Ma plan pojechać na pierwszy weekend 19/20 wrzesień.
    Jeszcze nie wiem jak to zrobić. Czy jechać 18ego, zanocować pod Frankfurtem i 19ego od samego rana iść na targi i wyjechać z rana 20ego czy pójść w bardziej ekonomiczną wersję i z jednego noclegu zrezygnować.
    Będę jechał z Krakowa, więc to jakieś 9h spokojnej jazdy z przerwą na obiad.
    Ale na tą decyzję jeszcze jest czas.

    Bardziej zastanawia mnie sprawa ogólnie rozumianej logistyki.
    Z tego co się orientowałem na booking.com to 30% hoteli w tym okresie jest już pełna, w związku z targami zapewne.
    I teraz pytanie – czy lepiej szukać hotelu w pobliżu targów czy jest np. jakieś dobre połącze autobusowe/pociągowe do Frankfurtu w okolice targów, że warto poszukać hotelu w promieniu np. 100km od targów?

    Będę bardzo wdzięczny za wszystkie opinie tych, którzy już byli we Frankfurcie lub zgłebiali temat.

    Pozdrawiam,
    Rafał
    Rafał

    Komentarz


    • #3
      Ja byłem i wybieram się ponownie 8) . Byliśmy autem - w pakiecie przejazd autobahnem ...

      Moje uwagi:
      1/ nocleg wzięliśmy pod Frankfurtem - ok. 40 km, na same targi dojazd autem, a w obrębie wystawy dowozi autobus, Frankfurt pięknie wygląda nocą,
      2/ warto "po drodze" - choć się sporo nakłada odwiedzić Auto Stadt w Wolfsburgu, też tam byłem,
      3/ bilety można śmiało kupić na miejscu,
      4/ na targach jedzenie jest dość drogie, ładowanie komórki 5EUR za 1h :shock:
      5/ najlepiej pojechać w tygodniu, zwiedzanie w weekend jest trudne bo jest mnóstwo osób,
      6/ jak dla mnie optymalne są 2 dni i trzeba być wypoczetym, 1 dzień to za krótko.

      Wyjazd jest drogi ale warto pojechać, targi w Poznaniu to jak SDI w relacji do GTD :P /pod względem dynamiki/.

      W razie dalszych wątpliwości - pytaj

      Komentarz


      • #4
        Ja się wybieram w tym roku na IAA, ale na dni prasowe.

        [ Dodano: Sro 27 Maj, 15 11:31 ]
        Zamieszczone przez Milord
        I teraz pytanie – czy lepiej szukać hotelu w pobliżu targów czy jest np. jakieś dobre połącze autobusowe/pociągowe do Frankfurtu w okolice targów, że warto poszukać hotelu w promieniu np. 100km od targów?
        Ja zarezerwowałem sobie hotel na lotnisku. Pomimo ze Hilton to był w bardzo atrakcyjnej cenie, a pod hotelem jest stacja kolejowa z której w 15 min. można dojechać do centrum Frankfurtu, co kosztuje 4 euro.
        Czarny Elegance

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X