Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rapid facelifting

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Rapid facelifting

    Niejako w cieniu Octavii, bez rozgłosu i uprzednich półrocznych przecieków - zmodernizowano rapida.
    Generalnie trochę światła, przód no i 1.0 TSI 95 KM i 110 KM zamiast 1.2 coby trudniej z Octavia porównać.
    Skoda Rapid po liftingu ze zmienionym wyglądem i nowymi silnikami - WP Moto
    sotdi

  • #2
    Ciekawe o ile dźwigną cenę...?
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez sotdi Zobacz wpis
      przód no i 1.0 TSI 95 KM i 110 KM zamiast 1.2 coby trudniej z Octavia porównać.
      W Octavii mamy ten 1.0TSI 115KM. Pewnie to beda te same motory rozniace sie softem.

      W Rapidzie ten slabszy bedzie pewnie z 5 biegowa skrzynia, a mocniejszy z 6 biegowa.

      Ciekawi mnie co innego. Rapid mial takie prostsze xenony. Czy po lifcie zmienia to na LEDy jak ma to miejsce w innych modelach ??
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Ja się zastanawiam czemu nie poszli tą samą drogą w przypadku OIII tylko zaczęli kombinować, ten lifting Rapida mi się podoba w przeciwieństwie do Octavii.
        Octavia 3 - 1.4TSI

        Komentarz


        • #5
          Ładniejszy niż O3 FL
          Załączone pliki

          Komentarz


          • #6
            O3FL powinna dostać takie lampy. Wczoraj miałem okazje zobaczyć na żywo O3FL i nie podobają mi się te lampy, jeszcze w wersji z ledowymi lampami jakoś to wygląda ale ze zwykłymi lampami halogenowymi kiepsko to wygląda.
            Octavia 3 1.4 Tsi Brąz Topaz Ambition+Amazing+Canton i inne dodatki.
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=75869
            http://www.youtube.com/channel/UCgYZicxNasAMuZs6oEIQvAA

            Komentarz


            • #7
              Ktoś, coś... o tym kiedy wersja po FL pojawi się w cenniku?

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X