Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ile płacicie za umycie samochodu w myjni ręcznej?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ile płacicie za umycie samochodu w myjni ręcznej?

    Ile płacicie za umycie samochodu w myjni ręcznej ? Ja za umycie mojej O2Tour Combi nadwozie i środek samochodu zapłaciłem 60 zł

  • #2
    Drogo ja płacę 27zł
    Skoda Octavia II FL
    Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

    https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

    Komentarz


    • #3
      Za szybkie mycie (2 mężczyzn i 2 gąbki) - 15 zł
      Za kompleksowe mycie i sprzątanie (4 mężczyzn i 3 gąbki/ścierki + odkurzacz techniczny) 50zł.

      To pierwsze przeważnie doraźnie raz w tygodniu. Drugie raz na miesiąc.
      Artur

      Komentarz


      • #4
        Gdańsk - komplet - wewnątrz, z zewnątrz + wosk - 85,00 z Vat
        Maciek
        terminarz trójmiejskich spotów klubowych
        Zapraszamy....

        Komentarz


        • #5
          Ja nic nie płacę, nie myję samochodu , serio j/w bez wosku 50zł

          Komentarz


          • #6
            40zł pakiet jak u kolegi wyżej.

            Komentarz


            • #7
              Ja 5zl bo dla mnie mycie samochodu to relax
              Kondziu

              OCP

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez lu5asz Zobacz wpis
                dla mnie mycie samochodu to relax
                dla mnie też i często robię to sam, ale w 5 zł to się ni chu.a nie zamknę, tyle to wydam na żetony na odkurzacz, a gdzie z zewnątrz...

                Maciek
                terminarz trójmiejskich spotów klubowych
                Zapraszamy....

                Komentarz


                • #9
                  Nie pisze o kosztach za kosmetyki....tylko o wodzie z myjni samoobsługowej
                  Kondziu

                  OCP

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez lu5asz Zobacz wpis
                    Nie pisze o kosztach za kosmetyki....tylko o wodzie z myjni samoobsługowej
                    ale ja nie pisałem o kosmetykach tylko o odkurzaniu wnętrza i opłacie za używanie odkurzacza...
                    co do wody z myjni samoobsługowej, to też w 5 zł ni chu.a : 1. mycie wodą z detergentem, 2. płukanie, 3. woskowanie, 4. woda zdemineralizowana na koniec...
                    Jak ty to robisz za piątaka? Musisz mieć bardzo szybkie ruchy...
                    Mi wychodzi kilkanaście zeta...
                    Maciek
                    terminarz trójmiejskich spotów klubowych
                    Zapraszamy....

                    Komentarz


                    • #11
                      Sporadycznie zaglądam na myjnie jak już czasami na szybko trzeba ogarnąć to za 10-15zł na tych przy stacjach benzynowych się ogarniam. Ostatnio w czasie mrozów jeszcze jak już mi auto kolor zmieniło na szaro biały od soli zapłaciłem za mycie zewnętrzne z suszeniem na myjni ze szczotkamim 20 zł.
                      Poza tym myję -sporadycznie myjķą ciśnieniową na podwórku- zawsze ręcznie gąbką i sprzątam sam, po prostu lubię to robić.
                      ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
                      Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
                      Spalanie - Motostat.pl
                      Spalanie - Motostat.pl

                      Komentarz


                      • #12
                        Wszystko zależy jak to ma być umyte, jeżeli mamy w miarę nowy/odświeżony lakier + powłoka/wosk to wystarczy bezdotykowa i raz na jakiś czas faktycznie oddać jakiemuś fachowcowi żeby położył pianę a potem umył ładnie na dwa wiadra, ale to trochę trwa i kosztuje :P

                        Komentarz


                        • #13
                          chłopaki nie myjcie na szczotkach, to tak rysuje lakier że nie macie pojęcia
                          ja myję u siebie na podwórku, pre-wash, dwa wiadra z grit guardem i potem osuszanie, co by water spotów nie było

                          Komentarz


                          • #14
                            Umycie średnio brudnego auta kosztuje mnie max 7 - 8 PLN na bezdotykowej. 2 PLN na piane, 2 zł na mycie chemią, 4 złote płukanie. Autko się świeci i jest doczyszczone dosyć Zwłaszcza, że doczyszczam w garażu.

                            Odkurzacz za free w garażu + picowanie do oporu, płace za to jedynie własnym czasem.

                            Komentarz


                            • #15
                              50 zeta za bardzo dobre mycie i sprzatanie wnetrza. Polowe tego mozna zaplacic za gówniane mycie z gównianym sprzątaniem wnęrza.


                              O kvalitach Skody Octavia moze pohybovat ino blazen !

                              Komentarz


                              • #16
                                I te 50zl co ile płacicie?W sensie co ile macie czyste auto?
                                Kondziu

                                OCP

                                Komentarz


                                • #17
                                  Ja raz w miesiącu myjnia ręczna, wraz ze środkiem i woskiem, a pomiędzy tymi wizytami raz w tygodniu bezdotykowa i odkurzacz
                                  Maciek
                                  terminarz trójmiejskich spotów klubowych
                                  Zapraszamy....

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    W moich okolicach mycie zew i wew. w myjniach ręcznych ,czyli komplecik kosztuje 60 zł ,rzadko korzystam (lubię sam sprzątać) ,jeżeli myjnia bezdotykowa to ja płacę 10-12 zł plus 2 za odkurzacz i rzadko (raz na 2 miesiące) mycie za 60 zł na ręcznej , Natomiast wiosna ,lato ,jesień we własnym zakresie czyli piana wiaderko Karcher i odkurzacz ,koszt 1 piwo .
                                    Sebastian
                                    Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                                    Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                                    Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                                    Wczasy nad morzem - klik

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      I myjnia pakiet - 80 zł wosk 80 zł
                                      II myjnia pakiet - 70 zł - wosk 50 zł

                                      2 razy w miesiącu jadę na pakiet, wosk 3-4 razy w roku

                                      Seat Leon ST FR by mirek_p11

                                      Fotki
                                      Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                                      Fotki

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Na myjni ciśnieniowej ogarniam temat za max 8 zł.

                                        Reszte ogarniam sam w domu
                                        Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
                                        Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Z braku czasu myję na szybko na ciśnieniowej tak za około 7 zł, jakoś raz na 2 tygodnie w tym sezonie zimowym. Latem ogarniam to sam u siebie na podjeździe i schodzi pół soboty
                                          Pozdrawiam,


                                          Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Po ciśnieniowej auto i tak zostaje brudne, chyba że ktoś często stosuje dobry wosk.
                                            Ja potrzebuję 11-14 minut, żeby gruntownie umyć samochód na ciśnieniowej, i to ostro się uwijając. 12-15 zł (1 zł to 55 sek).
                                            Najpierw przez minutę pokrywam auto pianą, niech chemia popracuje i rozmiękczy brud (chyba że podjadę po deszczu, gdy auto jeszcze mokre). Potem zabieram się za felgi, pryskam dokładnie preparatem. Następnie 6-7 zł żeby pianą umyć samochód łącznie z kołami. Wystarcza, żeby nie zostawić niedoróbek. Potem drugie 6-7 zł na spłukiwanie czystą wodą. Choć ile bym nie płukał, zawsze i tak podczas jazdy wylezie gdzieś z zakamarka (np. atrapy) resztka piany i wyschnie "w piegi" na masce. Ale auta nie da się domyć nawet w taki sposób - wystarczy przejechać palcem, widać, że ten bazowy brud zostaje.

                                            Myjnię ręczną łączę ze sprzątaniem, czyszczeniem plastików, felgi+opony, no i wosk ręczny. Do 2 godzin. 130-150 zł w myjni osiedlowej, dobrze chłopaki robią, nie ma lipy jak na taką fabrykę.

                                            Samodzielnie nie pamiętam kiedy ostatni raz pieściłem auto. Nie bawi mnie to, a wręcz irytuje, bo jestem bardzo dokładny i jednocześnie dość powolny, więc przeżywałbym męczarnie gdybym miał robić to samemu - szkoda czasu :P

                                            M.
                                            666 4U

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Tak się kończy częste mycie na szczotach.... W życiu nie widziałem tak zniszczonego lakieru. Jest to czarna Skoda Octavia 3 - samochód 2 lata i 60 000km.

                                              Samochód był całkowicie matowy...

                                              P.S. Za mycie bezdotykowe i sprzątanie wnętrza samochodu średniej wielkości 80 zł
                                              MECHANIKA # WULKANIZACJA # MYJNIA # SPRZEDAŻ NOWYCH OPON # PROSTOWANIE FELG #

                                              Zapraszamy : http://ww.facebook.com/navigator.auto


                                              # # # # # # # # # # #

                                              Moja O2
                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=51159

                                              Komentarz

                                              POWRÓT NA GÓRĘ
                                              Pracuję...
                                              X