Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Znizka na paliwa na stacji ORLEN/BLISKA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Znizka na paliwa na stacji ORLEN/BLISKA

    Zamieszczone przez misiek^wro
    Zamieszczone przez kowal 2002
    Kilka fotek tak na szybko...
    Hahaha, juz wiem czemu tak dlugo czekalismy Tydzien musiales je obrabiac :twisted:
    To nie to :wink: , fotki są z przed jakiś 2 godzin :szeroki_usmiech . Musiałem znaleźć myjnie ręczną, gdzie wysuszą mi przed wyjazdem auto, bo u nas niby słoneczko, ale -10 st, wiec bezdotykowa odpada :twisted: .
    Mike

  • #2
    Znizka na paliwa na stacji ORLEN/BLISKA

    Witajcie!

    Ogloszenie z zaprzyjaznionego forum vaglodz:

    "....z racji tego że pomysł pojawił się na forum Klubu Seata Ibizy a im nas więcej tym lepiej, chciałbym wam zaproponować karty zniżkowe na stacje Orlen i Bliska. Koszt wyrobienia takiej karty to 10 zł. Przewidywany rabat na paliwo każdego typu to około 8 groszy na litrze bez względu czy to zwykła pb czy verva on. Generalnie polega to na tym ze ilość rabatu na litrze zależy od ilości zatankowanego paliwa w miesiącu. Im wyższy pułap osiągniemy w litrach tym więcej uda nam sie wynegocjować upustu.Przy podpisaniu umowy deklaruje ze będziemy tankować miesięcznie minimum 15 tys litrów i to jest sprawdzane przez pierwsze 3 miesiące, Jeżeli tak jest to dostajemy od razu rabat stały 8 groszy jezeli będziemy mniej tankować to będzie 5-6 groszy.

    Link do tematu: 404 Not Found
    ...."


    Ciekawa inicjatywa, ja kartę zaklepałem
    Ponoc jest juz 500 kart zadeklarowanych w sumie z różnych forów z całej PL.

    Do moderatorów: Absolutnie nie mam na celu promowania innych forów, nie mam z tego żadnych zysków! Zależy mi na tym, żeby każdy mógł jeździć jak najtaniej ulubionym pojazdem

    Komentarz


    • #3
      W tytule napisałeś "ludzie z Łodzi" - czy to znaczy że tylko na terenie Łodzi ta akcja obowiązuje? Bo jeśli na terenie całego kraju to wtedy wezmę i się zarejestruję na vaglodz coby sobie taką karte wyrobić.

      Aha i jeszcze klubseatibiza też organizuje listę na te karty, czy to znaczy że z nimi współpracujecie czy to oddzielna inicjatywa?
      Było, minęło:
      RS Look @ 198KM/283Nm by Unitronic.

      Komentarz


      • #4
        To pewnie (99%) dokładnie ta sama akcja (cala PL) , więc jak masz opcję w swoim mieście odebrać od życzliwej duszy kartę dla swojego autka - to pisz się Panie! Pisz

        Temat taki a nie inny, bo zaczerpnięty oryginalnie z forum vaglodz, gdzie ludzie zapisani mogą kartę odebrać na spocie w Łodzi. Nie trzeba nawet mieć auta ze stajni VW.

        Liczy się ilość

        Komentarz


        • #5
          fajna inicjatywa, myślę ze znajdzie się sporo osób które z tego będą chciały skorzystać
          RENT COMPLEX

          DACAR.team

          Komentarz


          • #6
            Godne uwagi, tylko u mnie to nawet z rabatem Orlen byłby droższy od Lukoila
            MARCIN
            Mój szkodnik

            Komentarz


            • #7
              a jak z fakturą przy takiej karcie?
              O2FL RS | S2 | F2

              Komentarz


              • #8
                z klubu seata zaczerpnięte

                ...Witajcie.
                Dogadalem sie ze stacja Paliw Orlen i Bliska. Dostaniemy ok. 8 groszy rabatu na litrze zatankowanego paliwa.
                Kazdy chetny dostanie ode mnie karte rabatowa(jednorazowy koszt wyrobienia karty to 10 zl) z wybitym numerem rejestracyjnym pojazdu dzieki ktorej bedzie mogl tankowac kazde paliwo na stacjach Orlen z rabatem 8 groszy a na stacjach Bliska z 5 gr. rabatem.
                Zeby rabat byl staly w wysokosci 8 groszy musimy na wszystkie karty zatankowac minimum 15 tys litrow miesiecznie(powiedzmy ze bedziemy miec ok 200 kart - a nie bedzie problemu bo juz mamy 150 chetnych . Kazdy miesiecznie tankuje ok 100 litrow a nawet wiecej wiec juz mamy rabat 8 groszy staly na karcie)

                1. Rabat jest na stale nie ma zadnego limitu miesiecy itp. Przez pierwsze 2-3 miesiace mamy podstawowy rabat 4 grosze a po 3 miesiacach jak juz w systemie bedzie nasze srednie tankowanie na caly klub to rabat wzrosnie do 8 groszy(zeby bylo 8 groszy musi byc miesiecznie 15 tys litrow wiec 150 kart po 100 litrow miesiecznie wiec tutaj nie ma problemu bo juz mamy ponad 150 kart)

                2. Karte mozna wziac nie tylko na seata. Moge zalatwic na kazdy samochod bo potrzebny jest tylko numer rejestracyjny no i pozniej dane zeby przeslac karte.

                3. Rabat jest na kazde paliwo na stacji(GAZ LPG takze!!!)ale czy zwykle czy Verva jest taki sam rabat.

                4. Karta Vitaj jest niepotrzebna chyba ze dodatkowo zbieracie punkty

                5. Przy podpisaniu umowy deklaruje ze bedziemy tankowac miesiecznie minimum 15 tys litrow i to jest sprawdzane przez pierwsze 3 miesiace, Jezeli tak jest to dostajemy od razu rabat staly 8 groszy jezeli bedziemy mniej tankowac to bedzie 5-6 groszy. Rozmawialem z dyrektorem handlowym wiec raczej wszystko bylo powiedziane....

                [ Dodano: Czw 22 Lip, 10 17:48 ]
                doczytałem że nie można tankować na fakturę
                RENT COMPLEX

                DACAR.team

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez bzyq_74
                  Godne uwagi, tylko u mnie to nawet z rabatem Orlen byłby droższy od Lukoila
                  10zł to 125 litrów paliwa extra zanim zniżka zacznie działać. Dla nich to dodatkowa kasa, bo skoro karty klubów premium (puktowych) mogą być za free, to nie rozumiem potrzeby płacenia za tę kartę.

                  Ponadto ORLEN ma jakieś 25-30gr. droższe paliwo niż np. NESTE lub jakieś 20-25gr. drożej niż LUKOIL. Tankuję tam od ponad roku (NESTE) i absolutnie żadnych problemów z autem.
                  Pozdrawiam,
                  Michał

                  Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Andrev3
                    doczytałem że nie można tankować na fakturę
                    dziwne to, że nie można brać faktury. Czułem, że coś tu śmierdzi jakimś przekrętem.
                    Wolę rabat 22%
                    O2FL RS | S2 | F2

                    Komentarz


                    • #11
                      tomek, Oni oczekują udziału klientów indywidualnych, którzy częściej liczą grosze i jeżdzą po stacjach nestle itp. Mnie to nie dziwi. Próbuja kolejnej lojalki i tyle.

                      kropeck, Dlatego właśnie pierwsze 3 miesiące jest 8 groszy, bo to mogą zaoferowac w ciemno ponieważ za nie zapłacisz. Jak program ruszy i będzie dużo chętnych i duża ilość m3 to dalej będą ciągli. W każdym razie nie popłyną na tej akcji.

                      Mi ta inicjatywa się podoba. Nie mam kolo siebie stacji Nestle, Aschuan itp, a tansza o 10 gr benzyna jest o 5 km. Orlen mam pod nosem
                      Była O1 jest F2.

                      Komentarz


                      • #12
                        Kropeck
                        Zamieszczone przez tomek
                        Wolę rabat 22%
                        + 19% z dochodowego
                        MARCIN
                        Mój szkodnik

                        Komentarz


                        • #13
                          aby rozwic watpliwosci:
                          karta jest aktywna na terenie całej RP w stacjach orlen i bliska bedacych w programie biznestank (ok 1300 stacji) ... szczegóły tutaj Not Found

                          co do faktury to nie ma takiej opcji gdyz karty sa zarejestrowane na Klub Seat Ibiza Polska i jezeli juz to faktura by była tylko na dane klubu :diabelski_usmiech


                          po szczegóły zapraszam na nasze forum Nie znaleziono 404 | Klub Seat Ibiza
                          >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

                          Komentarz


                          • #14
                            Nie mam zamiaru wywoływać kolejnej dyskusji na temat wyższości paliw jednych nad drugimi, bo temat oklepany i nigdy nie będzie zamknięty ....

                            Orlen nie jest tanią stacją, ale "zalewając" droższą Verę ON - za każdym razem na tych samych trasach obserwuję podobne przebniegi (w podobnych warunkach temp, natężenia ruchu), zdecydowanie dłuższe niż tankując na Neste i Lukoil.

                            Dla mnie każda zniżka na paliwie - jest opłacalna, a wyliczyłem, że już po 2-3 tankowaniach (3 tygodnie-5 tygodni) - karta mi się zwraca i już może na siebie zarabiać.

                            Moje wyliczenia (1 tankowanie) :
                            Paliwo: 55 litrów x 4,60 zł (Verva ON) = 253 zł
                            Zniżka (majac karte) : 55 litrów x 0,08 zł (zniżka) = 4,4 zł

                            Nawet jeśli bym tej żniżki do ręki nie dostał (4,4 zł), a w formie jakiegos ekwiwalentu, to przy każdym tankowaniu ucieszył bym się np. z hot-doga, czy kawy, bo to zawsze poprawi mi dzień, a nigdy tego w Polsce nie uswiadczyłem ))))))

                            Pozdrawiam Panowie/Panie i życzę udanego weekendu!

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez bzyq_74
                              Godne uwagi, tylko u mnie to nawet z rabatem Orlen byłby droższy od Lukoila
                              Ale w trasie to już nie jest takie bez znaczenia :idea:

                              Zamieszczone przez tomek
                              dziwne to, że nie można brać faktury. Czułem, że coś tu śmierdzi jakimś przekrętem.
                              Wolę rabat 22%
                              Od razu przekręt :P Jeśli zależy Ci na rabacie to na stacjach Orlenu jest akcja (była przynajmniej): "Mój lokalny rabat", ale musisz zadeklarować jakąś tam ilosć paliwa- wszystkie karty masz wtedy dopisane do Twojej firmy.

                              Z drugiej strony może i My jako klub byśmy takie coś spróbowali zrobić- wtedy może coś dla klubu udało się jeszcze uzyskać :idea:
                              It doesn't matter what we're losing
                              It only matters what we're going to find!

                              Komentarz


                              • #16
                                Hej,

                                proponuję podpiąć się do tej akcji. Z tego co widzę to na VAG Łódź i Klub Seat Ibiza Polska jest już zadeklarowanych łącznie kilka setek kart. Może ktoś z mazowieckiego utworzyłby listę chętnych z naszego forum, i zbierał kasę?

                                Pozdr,
                                Konrad

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez bzyq_74
                                  Godne uwagi, tylko u mnie to nawet z rabatem Orlen byłby droższy od Lukoila
                                  Ja zauważyłem (ale nadmieniam, że tankuję w Lukoil tylko w weekendy), że w weekendy paliwo w Lukoilu i na Bliskiej (W-wa: Bliska na Trockiej, Lukoil na Radzymińskiej x 2) paliwo kosztuje tyle samo. Więc jeśli bliska będzie tańsza o 8 groszy, to chętnie bym się podpiął?
                                  Aha, dobrze doczytałem: na Bliskiej rabat jest nie większy niż 5 groszy?
                                  Adam... Używam:
                                  Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                  Passek: B6 175KM/366Nm

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez tomil
                                    Z drugiej strony może i My jako klub byśmy takie coś spróbowali zrobić- wtedy może coś dla klubu udało się jeszcze uzyskać
                                    Chyba lepiej jednak dołączyć już do istniejącej grupy bo ten limit 15 tysięcy litrów miesięcznie to trochę sporo jak na nasz klub (tak mi się wydaję) a pozatym jeżeli rzeczywiście w akcji bierze udział kilkaset użytkowników to i może w bliższej przyszłości dałoby radę jeszcze jakieś fajne rabaty uzyskać?
                                    Było, minęło:
                                    RS Look @ 198KM/283Nm by Unitronic.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      na Klub Seat Ibiza Polska zapisanych jest w tym momencie 287 osób i duża część ludków bierze po kilka kart... Nie widzę sensu zakładania oddzielnej inicjatywy. Zastanawiam się tylko czy podpinać się do listy seata czy może zbiorczo od nas ktoś by się tam podpiął :?:

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Proponuję zrobić u nas na forum listę chętnych i jedna osoba zarejestrowana na forum seata wpisałaby się tam na listę. Termin wpisywania się na listę można wyznaczyć np. na poniedziałek 26.07.2010 r. , żeby nie przeciągać całości.

                                        To ja zacznę.

                                        1. bohen

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          1. bohen
                                          2.michu71
                                          Fiat Palio Weekend 1.2 16v 59kw. 2002r

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            1. bohen
                                            2. michu71
                                            3. suchy
                                            Było, minęło:
                                            RS Look @ 198KM/283Nm by Unitronic.

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              No właśnie, jak ktoś jest chętny to do kogo ma się zgłosić :?:


                                              1. bohen
                                              2. michu71
                                              3. suchy
                                              4. lugab
                                              1.9 TDI ALH, narazie 90KM

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                ale niech kazdy zadeklaruje ile kart go interesuje :idea: ... poza tym aktualnie sa to tylko chetne osoby a ostateczną liste zweryfikują przelewy pieniezne :lol: ... zawsze jest margines błedu ze liczba chetnych jest wieksza niz wpłacających :szeroki_usmiech ..
                                                z tego co rozmawiałem to pierwsza czesc zamówien konczy siez koncem tego tyogdnia czyli w niedzielę (25.07) w poniedzialek rano ostateczna lista chetnych wraz z iloscia deklarowanych kart trafi do ogólnej listy w naszym klubie (KSI) ... jezeli w miedzy czasie pojawi się namiar na dane do przelewu to umieszczę tę informację tutaj
                                                >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez bzyq_74
                                                  Godne uwagi, tylko u mnie to nawet z rabatem Orlen byłby droższy od Lukoila
                                                  Wlasnie o to chodzi. Generalnie paliwo na orlenie jest drogie w pigule. Wole juz na oszolomie zatankowac za 4,10 niz 4,40.
                                                  Choc z drugiej strony rabat na bio na bliskiej bylby do rozwazenia. Ale to tylko w okresie letnim.


                                                  Na forum daewoo tez sie tworzy lista. W tej chwili jest juz 20 osob z czego co druga bierze 2-3 karty
                                                  VW Vento 1.9TDI 1Z ++
                                                  Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
                                                  Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0 :lol

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X