Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Znizka na paliwa na stacji ORLEN/BLISKA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • nie wszystkie stacje sieciowe mają tego typu programy ... lub jesli mają to ciezko z nimi nawiązac wspolprace w podobnym zakresie jak orelenowski biznestank (tak jest m.in na shellu )
    >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

    Komentarz


    • Jak ktoś nie śledzi tematu na forum ibizy, to przekazuję informację z rana:
      Zamieszczone przez cobreti
      W lipcu było zatankowane 96 115 litrów
      Czyli już bardzo niewiele zabrakło do magicznych 100 tys i zwiększenia naszego rabatu

      Komentarz


      • Zamieszczone przez piori
        Jak ktoś nie śledzi tematu na forum ibizy, to przekazuję informację z rana:
        Zamieszczone przez cobreti
        W lipcu było zatankowane 96 115 litrów
        Czyli już bardzo niewiele zabrakło do magicznych 100 tys i zwiększenia naszego rabatu
        Dajcie mi wreszcie kartę to z chęcią wam pomogę :P
        AGR 112KM, 232Nm
        Subaru Impreza GH 2.0 150KM

        Komentarz


        • Zamieszczone przez momo05
          1. idas
          2. daroo
          3. eroberto1
          4. kontakt.pl
          5. Mickul
          6. MIRUS1967
          7. krzysiek13
          8. delanopl
          9. Hiv
          10. Rakieta77
          11. aman
          12. piori
          13. marina
          14. kulfonp
          15. lukaszz
          16. tony065
          17. kiniu_tar
          18. ahmed799
          19. picia136
          20. meeku
          21.czmielek
          22. emikal10
          23. momo05 - 2szt
          24. mozgi
          25. picia9
          26. jarekk8
          27. tadfi
          28.ZASADZKA2
          29. sirwolf78 - 2 szt.
          30.misiul
          31 pskosz
          32 Jaroslav92525
          33.luku - 2 szt.
          34.mariuszby
          35.xtremesystems
          36. Sulli
          37. guajava
          38. jacekzat1
          39. grajewiak
          40.robos______
          41.pankierownik
          42. meeku
          43. adam1004a
          44. lukaszeek91
          45. vw2008
          46. VOSIO
          47. parasite
          48. czader
          49. pejan
          50. Andrzej Z.
          51. g_jetson
          52. heretyk 4 Sztuki
          53. Sagol
          54. ahten
          55. Walt 2 sztuki
          56. KiLeRrosS - 3szt.
          57. blackrs - 4 sztuki
          58. keraj998
          59. grenek9
          60. jaca-j10
          61. krzysn
          62. BL
          63. Tomakinho
          64. negro77
          65. haragon 1szt.
          Troche juz glupieje z tymi listami. Czy ktos z powyzszej listy juz dostal karte, czy na nas kompletnie jeszcze nie przyszla pora?
          Ja jeszcze nikomu nie przelewalem zadnej kasy. Poki nie dostane informacji ze jest na mnie kolej to siedze i czekam, bo nie wiadomo co, jak i kiedy.
          VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
          VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

          Komentarz


          • Ja swoich kart nie dostałem jeszcze, czekam cierpliwie, choć już dawno zapłacone, a status na forum ibizy wskazuje, że kasa jest zaksięgowana, a nawet, że już wysłane...
            sirwolf78

            Komentarz


            • :lol: :lol: :lol:

              Zamieszczone przez idas
              Ja jeszcze nikomu nie przelewalem zadnej kasy
              :shock:

              Jak nie zapłaciłeś to nie dostaniesz.

              Zamieszczone przez idas
              Poki nie dostane informacji ze jest na mnie kolej to siedze i czekam, bo nie wiadomo co, jak i kiedy.
              :shock:

              Czekaj dalej , a w międzyczasie poczytaj o zasadach wydawania owych kart to się dowiesz co,jak i kiedy.

              Komentarz


              • Zamieszczone przez sirwolf78
                Ja swoich kart nie dostałem jeszcze, czekam cierpliwie, choć już dawno zapłacone, a status na forum ibizy wskazuje, że kasa jest zaksięgowana, a nawet, że już wysłane...
                Możesz podać linka do tematu, gdzie mogę sprawdzić statusy wpłat? Ja już wpłaciłem w czerwcu ale w sumie nie wiem czy kasa dotarła czy nie.
                AGR 112KM, 232Nm
                Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                Komentarz


                • Link był podany kilka stron temu, prowadził do formularza zamówień kart.
                  sirwolf78

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez mariuszby
                    :lol: :lol: :lol:

                    Zamieszczone przez idas
                    Ja jeszcze nikomu nie przelewalem zadnej kasy
                    :shock:

                    Jak nie zapłaciłeś to nie dostaniesz.

                    Zamieszczone przez idas
                    Poki nie dostane informacji ze jest na mnie kolej to siedze i czekam, bo nie wiadomo co, jak i kiedy.
                    :shock:

                    Czekaj dalej , a w międzyczasie poczytaj o zasadach wydawania owych kart to się dowiesz co,jak i kiedy.
                    Ja chce tylko informacje ze teraz wlasnie przyszla kolej na te i te osoby.
                    Chce uniknac sytuacji jak:
                    Zamieszczone przez parasite
                    Zamieszczone przez sirwolf78
                    Ja swoich kart nie dostałem jeszcze, czekam cierpliwie, choć już dawno zapłacone, a status na forum ibizy wskazuje, że kasa jest zaksięgowana, a nawet, że już wysłane...
                    Możesz podać linka do tematu, gdzie mogę sprawdzić statusy wpłat? Ja już wpłaciłem w czerwcu ale w sumie nie wiem czy kasa dotarła czy nie.
                    Wplata w czerwcu, mamy juz polowe sierpnia, kart nie ma i nie ma jasnej informacji kiedy w ogole bedzie dostepna. Lipa. Wystarczy przeciez wiadomosc ze teraz zaczyna sie ta tura i te osoby powinny wplacac zeby uniknac takiej sytuacji.
                    Nie chce mi sie pozniej kogos scigac po kilku miesiacach ze kasa wplacona a karty brak.
                    VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
                    VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

                    Komentarz


                    • spokojnie ludzie trochę cierpliwości. to wszystko zalezy od orlenu a nie od tych ludzi z klubu co załatwiają. był jakiś przestuj keidys i wszystko sie opuźnia. cobretti do orlenu daje listy ludzi którzy zamówili karty ale to juz orlen według siebie wybiera kolejnośc. kto zapłacił na pewno będzie miał. podobno wczoraj wysłano 48 kart i w najbliższym czasi znowu mają byc wyrobione. jak przekroczymy 100 tys litrów wtedy rabat się zwiększy i być może bedzie nawet powyżej 10 gr. wszystkie najnowsze informacje sa dostepne na forum ibizy wiec jak cos to tam wchodzcie i czytajcie.
                      Zamieszczone przez idas
                      Nie chce mi sie pozniej kogos scigac po kilku miesiacach ze kasa wplacona a karty brak.
                      a za co tu ścigać za 16 zł......
                      trzeba być wdziecznym że i tak ktoś ma chęci to załatwiać a tu sie jeszcze czepiacie za opóźnienia które nie wynikają z ich winy
                      BYŁA o1 rs
                      BYŁA o2 1.6
                      JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                      Komentarz


                      • idas, ja dostalem karty jakies 3 tyg temu, także z tej listy co wstawiles karty sa wyrabiane. Nie ma co sie denerwowac tylko spokojnie czekac :wink:

                        филип
                        Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                        Komentarz


                        • Eee...a kto tu mysli ze ja sie denerwuje?
                          Lubie zalatwiac sprawy w sposob ktory pozwala obu stronom orientowac sie co aktualnie sie dzieje
                          VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
                          VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

                          Komentarz


                          • idas, kazdy lubi .. tylko wez poprawkę ze ktos to robi społecznie bez zadnego zysku dla siebie ale za to poswieca swoj prywatny czas na latanie po orlenach i pocztach ... nie dziwcie się tez ze info nie jest na bieżąco gdyz zamiast siedziec na forum i kazdemu tłumaczyc co i jak z jego kartą to w tym czasie cobreti walczy o Wasze karty na stacji orlen gdzie są one wyrabiane .. tak wieć loooooz
                            >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

                            Komentarz


                            • zapłaciłem nie dostałem jeszcze czekam cierpliwie ale długo nie wytrzymam
                              .................................................. ..............
                              O SERCE SZKODNIKA dba
                              Perfect Serwis DobryGrześWawa

                              .................................................. ..............

                              Komentarz


                              • momo05, A ile czekasz ? Ja czekałem około 5 miesięcy, ale wreszcie się doczekałem i teraz cieszę się kartą.
                                Była O1 jest F2.

                                Komentarz


                                • wpis w kwietniu na karty to mamy 4 mieszki ale poczekam jeszcze troszkę spoko choć bardziej szczęśliwy był bym jak by doszła na wakacje więcej jazdy :diabelski_usmiech
                                  .................................................. ..............
                                  O SERCE SZKODNIKA dba
                                  Perfect Serwis DobryGrześWawa

                                  .................................................. ..............

                                  Komentarz


                                  • Przed chwilą dostałem kartę i ja !!! Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w akcję ! Zaraz pobiegnę na stację i aktywuję kartę a w chwilę później nakarmię mojego bolida :-)
                                    Jeszcze raz serdeczne podziękowania !
                                    Pozdrawiam,
                                    Jaroslav92525

                                    -----------------------
                                    VAG ECONOMY czyli Skoda 1.6 MPI z LPG :-)

                                    Komentarz


                                    • Tak się jeszcze zapytam dla pewności, czy zniżka dotyczy też BIO100? I czy jeśli mam diesla, ale sobie podjadę z kanistrem i wleje benzynke to też dostanę rabat? Sprawdza w ogóle ktoś co wcześniej tankowałem do auta, czy tylko to na jakich blachach podjechałem pod dystrybutor?
                                      AGR 112KM, 232Nm
                                      Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                                      Komentarz


                                      • Właśnie dostałem kartę :-) Jeszcze dzisiaj zatankuję.

                                        Komentarz


                                        • znizka dotyczy wszystkich paliw dostepnych na stacji orlen obsługującej system biznestank
                                          >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

                                          Komentarz


                                          • $$ poszlo. Zanim karta dojdzie to pewnie bede placil wiecej niz aktualne ceny :P
                                            VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
                                            VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

                                            Komentarz


                                            • wszycy mają karty mam i ja własnie odebrałem 4 sztuki dzieki wilkie dla tych wszystkich ktorzy przy tym działają obiecuję te moje 4 sztuki będa odpowiednio wykorzystane
                                              BYŁA o1 rs
                                              BYŁA o2 1.6
                                              JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                              Komentarz


                                              • Ja również dziś dostałem kartę Pierwsze tankowanie pewnie dopiero w poniedziałek, bo jutro ruszam na wesele :hura

                                                Komentarz


                                                • info dla wszystkich zniecierpliwionych ... jak widac karty są wyrabiane i trafiają do zamawiajacych ... a ze trzeba poczekac to juz inna sprawa
                                                  >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

                                                  Komentarz


                                                  • No bolid nakarmiony... było trochę emocji z aktywacją karty - dopiero 2 osoba (chyba jakaś kierowniczka, zresztą tam same kobitki działały) sobie z tym poradziła (a do tego czasu u pozostałych pracowniczek pojawił się banan na twarzy) ale działa ! Rabat (chyba) nie uległ zmianie 8 groszy/litr Orlen i 5 groszy/litr Bliska. Rabat został naliczony już za 1 tankowanie więc nie trzeba kombinować i tankować za 1 razem małych ilości paliwa byle tylko kartę aktywować. Jeszcze raz dziękuję osobom które działały i działają w tej sprawie.
                                                    P.S.
                                                    Widzę że karta ważna do 2016 roku a więc jest jeszcze trochę czasu... :-)
                                                    Pozdrawiam,
                                                    Jaroslav92525

                                                    -----------------------
                                                    VAG ECONOMY czyli Skoda 1.6 MPI z LPG :-)

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X