Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Znizka na paliwa na stacji ORLEN/BLISKA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dareckif, racja ops:
    Z tego co wyczytałem na forum seata karty mają być monitorowane, upomnienia wysyłane po 6 miesiącach braku aktywnego korzystania z karty. Albo to będzie ogromny sukces, albo mało kart aktywnych lub lotos podobnie jak orlen się wypnie...

    Komentarz


    • moim zdaniem lotos na pewno zachowa się lepiej od orlenu. a to dla tego ze mają mniej stacji i teraz mocniej rozwujają swój rynek dla tego zalezy im na nowych klientach. nawet na poczatek dali 14gr wiec wiecej niż orlen po takim czasie. orlen jako najwiekszy na naszym rynku widocznie ma to gdzieś że 6 tys osób zrobil lekko w konia obiecując a potem sie odwracając. no ale zobaczymy jak to będzie
      BYŁA o1 rs
      BYŁA o2 1.6
      JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

      Komentarz


      • Lotos nie będzie się mógł wypiąć tak jak Orlen bo rabaty będą zagwarantowane w umowie.
        AGR 112KM, 232Nm
        Subaru Impreza GH 2.0 150KM

        Komentarz


        • Tak popatrzylem po necie, to te 3000 kart rozejdzie sie nam w ciagu kilku dni.

          Wiele for jest zainteresowane tematem, pytanie czy wszyscy podpinaja sie pod jedna inicjatywe, czy bedzie ich kilka.
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • uwaga jest jeszcze możliwość zamówienia kart na lotos. zostało torche wiec jak ktoś chenty no walić śmiało na forum ibizy i zamawiać.

            rabat jaki ustalono od początku to 15gr/l (potem miejmy nadzieję że się będzie zwiększał)

            i uważnie czytajcie najlepiej pierwszą stronę wątku o kartach lotos na forum ibizy tam jest wszystko opisane odnośnie kart i nie trzeba zadawać potem tych samych pytań 100 razy. i tak się dziwię moderatorom ibizy że maja jeszcze cierpliwość
            BYŁA o1 rs
            BYŁA o2 1.6
            JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

            Komentarz


            • Zamieszczone przez blackrs
              rabat jaki ustalono od początku to 15gr/l (potem miejmy nadzieję że się będzie zwiększał)

              i uważnie czytajcie najlepiej pierwszą stronę wątku o kartach lotos na forum ibizy tam jest wszystko opisane odnośnie kart i nie trzeba zadawać potem tych samych pytań 100 razy. i tak się dziwię moderatorom ibizy że maja jeszcze cierpliwość
              Warto przed zamowieniem karty przejrzec caly watek poswiecony tym kartom. Bo pojawiaja sie tam nowe informacje - np. to zeby na razie nie zamawiac kart jesli ktos chce tankowac glownie LPG. Chodzi o to, ze Lotos postawil warunek, iz LPG ma byc nie wiecej niz 15% calosci.

              Komentarz


              • a ja powiem tak...
                rozumiem, że chcemy mieć jak najtaniej paliwko na jakiejś stacji, ale wyrabianie na każdej stacji karty rabatowej spowoduje, że karty podzielą uczestników programów. I tak połowa będzie tankować na Orlenie a część na Lotosie. Tym sposobem na żadnej stacji nie osiągniemy wystarczającej liczby wyrobionych litrów potrzebnych do rabatu. W związku z tym nasuwa się pytanie czy warto ciągnąc ileś tam kart rabatowych ? ? ?
                "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Biszczu
                  a ja powiem tak...
                  rozumiem, że chcemy mieć jak najtaniej paliwko na jakiejś stacji, ale wyrabianie na każdej stacji karty rabatowej spowoduje, że karty podzielą uczestników programów. I tak połowa będzie tankować na Orlenie a część na Lotosie. Tym sposobem na żadnej stacji nie osiągniemy wystarczającej liczby wyrobionych litrów potrzebnych do rabatu. W związku z tym nasuwa się pytanie czy warto ciągnąc ileś tam kart rabatowych ? ? ?
                  Boże, już było o tym pisane i z łaski swojej poczytaj nim coś palniesz. Na Orlenie rabat jest pewny!!!
                  AGR 112KM, 232Nm
                  Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                  Komentarz


                  • parasite, przyjacielu czytałem czytałem i jeszcze raz czytałem i dlatego to napisałem - własnego zdania wyrazić nie można ?

                    Na Orlenie i pewny ale na Lotosie będzie ruchomy !!!
                    "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Biszczu
                      parasite, przyjacielu czytałem czytałem i jeszcze raz czytałem i dlatego to napisałem - własnego zdania wyrazić nie można ?

                      Na Orlenie i pewny ale na Lotosie będzie ruchomy !!!
                      Ok. cofam. Tu może nie pisali, ale na forum ibizy jest to już maglowane, że głowa boli.

                      Co do Orlenu i tak nie będziemy mieli większego więc nic nie tracimy.
                      AGR 112KM, 232Nm
                      Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez parasite
                        Ok. cofam.
                        Cieszy mnie to :twisted:

                        Zamieszczone przez parasite
                        Tu może nie pisali, ale na forum ibizy jest to już maglowane, że głowa boli.
                        Tu jest forum OCP, myślę, że część ludzi nie będzie się logowało na inne forum, żeby poczytać jednego posta (no ale mogę się mylić) :wink:
                        "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Biszczu
                          Tu jest forum OCP, myślę, że część ludzi nie będzie się logowało na inne forum, żeby poczytać jednego posta (no ale mogę się mylić) :wink:
                          I tak musi, żeby zamówić kartę :P
                          Ja tam czytam tu i tu. To chyba nie jest nadludzki wysiłek, żeby poczytać tamten wątek, a nie lecieć tylko na łatwiznę. :twisted:
                          AGR 112KM, 232Nm
                          Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                          Komentarz


                          • Biszczu, chyba trochę przesadzasz. To ledwie druga stacja, a karty są wyrabiane dlatego, że Lotos daje na starcie prawie 2x większy rabat niż Orlen po takim długim czasie, no i jest perspektywa na więcej. Była przecież opcja ze Statoilem, ale tam warunki były gorsze i do niczego nie doszło.

                            W Orlenie praktycznie nie mamy nic do stracenia, bo limit wymagany do obecnych zniżek jest przekroczony wielokrotnie i choćby 3/4 ludzi przeszło do Lotosu to i tak będzie zapas i zniżka zostanie.

                            Może i najlepiej byłoby nastawić się na jeden koncern, ten który daje lepsze warunki. Ale niektórym osobom bardziej odpowiada Orlen ze względu na to, że Lotosu nie mają w okolicy. Więc i tak do Lotosu nie przejdą, choćbyś karty Orlenu im zabrał.
                            A myślę, że każdy kto ma luksus wyboru pomiędzy tymi stacjami - potrafi liczyć i wybierze Lotos.

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez piori
                              Biszczu, chyba trochę przesadzasz.
                              Może - niedawno wstałem :lol:

                              Zamieszczone przez piori
                              A myślę, że każdy kto ma luksus wyboru pomiędzy tymi stacjami - potrafi liczyć i wybierze Lotos.
                              Powiem na swoim przykładzie: Orlen u mnie w mieście występuje w ilości stacji +-7, Lotos 1. Na dodatek Lotos jest najdroższą stacją w mieście, gdzie nawet tankowanie po rabacie 20 gr/l spowoduje, że i tak będzie droższy niż na Orlenie. Fakt zamówiłem kartę Lotosa, ale nie dla mnie . Lotos chyba będę odwiedzał tylko na Śląsku :wink:
                              "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Biszczu
                                Zamieszczone przez piori
                                Biszczu, chyba trochę przesadzasz.
                                Może - niedawno wstałem :lol:

                                Zamieszczone przez piori
                                A myślę, że każdy kto ma luksus wyboru pomiędzy tymi stacjami - potrafi liczyć i wybierze Lotos.
                                Powiem na swoim przykładzie: Orlen u mnie w mieście występuje w ilości stacji +-7, Lotos 1. Na dodatek Lotos jest najdroższą stacją w mieście, gdzie nawet tankowanie po rabacie 20 gr/l spowoduje, że i tak będzie droższy niż na Orlenie. Fakt zamówiłem kartę Lotosa, ale nie dla mnie . Lotos chyba będę odwiedzał tylko na Śląsku :wink:
                                no widzisz to moze i dla tego dobrze że beda 2 mozliwosci bo jeden ma blisko lotosa a drugi orlen. szkoda że orlen sie wypiął i nie chcial dac wiekszej zniżki po mimo wyrobienia limitów. ja dziś jechalem obok kilku orlenów i lotosów ceny praktycznie takie same różnica max 2 gr byla ( chodzi mi o lpg) na on i pb nie patrzyłem bo za szybko jechalem i nie zdążyłem :P
                                BYŁA o1 rs
                                BYŁA o2 1.6
                                JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                Komentarz


                                • wczoraj jechałem do pracy na Orlenie cena ON - 5,56 pln, po południu 5,69 pln, dzisiaj już 5,75 pln ...
                                  "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez Biszczu
                                    wczoraj jechałem do pracy na Orlenie cena ON - 5,56 pln, po południu 5,69 pln, dzisiaj już 5,75 pln ...
                                    Rząd i koncerny obiecali, że podwyżki będą - to słowa dotrzymują Przynajmniej, jeżeli chodzi o podwyżki :diabelski_usmiech
                                    Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                                    MOJA FURKA

                                    Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

                                    Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez t271828
                                      Warto przed zamowieniem karty przejrzec caly watek poswiecony tym kartom. Bo pojawiaja sie tam nowe informacje - np. to zeby na razie nie zamawiac kart jesli ktos chce tankowac glownie LPG. Chodzi o to, ze Lotos postawil warunek, iz LPG ma byc nie wiecej niz 15% calosci.
                                      Więc dla użytkowników zapalniczek lepiej zostać przy orlenie. Litr lpg połowę niższy niż innego paliwa.

                                      Komentarz


                                      • Czy tak karta na lotos to jest zwykła karta jak np. w tesco na punkty czy payback w realu itp. a nie np. jakaś kredytowa?
                                        Czy można jeszcze starać się o tą kartę na Lotos?? Jeśli tak to jak się zapisać i jak dokonać zapłaty ?? Jaki jest limit tankowania? Chodzi mi o to jaka jest minimalne wymaganie tankowania w miesiącu?? Jezeli można to prosze o wyrozumiałość i odpowiedzenie na te pytania. Z góry dziekuję i pozdrawiam.

                                        Octavia 1.9 TDI ASV 2004---> FOTKI

                                        Była Fabia 1 1.4 MPI CLASSIC
                                        Jest O1 1.9 TDI ASV DRIVE
                                        Jest RAPID 1.2 TSI CJZD 110 KM RM 2016

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez peter174
                                          lista 100 kart które dziś (tj 30 . 12 . 2011) trafiły na pocztę :
                                          IbizaTDI
                                          Biolo
                                          Saat
                                          amstaff
                                          Teo
                                          PyrusPL
                                          zmichal
                                          7maxx
                                          kadel1
                                          Idas
                                          matig20
                                          madox
                                          Serdak
                                          Kazzzek
                                          keraj998
                                          luk99
                                          mpk0
                                          skibadan
                                          matii9255
                                          klaudia
                                          Xtek
                                          MarciN910
                                          rolmik
                                          Luigimen
                                          piotrek87
                                          Misiorvu
                                          handman
                                          grudi89
                                          Maxiu
                                          gwilku
                                          kamil.f
                                          andrzejk
                                          ksiadz
                                          krystianshoota
                                          driver229-VU
                                          krisSPI
                                          michalek09
                                          mirek0965
                                          longi12
                                          MACKO
                                          lukas_i_leon
                                          januslus
                                          themagik
                                          yarobis
                                          david911
                                          thomazo
                                          dr_Henio
                                          GlasCola
                                          karus98
                                          iKs55
                                          dzamej
                                          Dot
                                          kawior
                                          Tomcio87
                                          grimm12
                                          Oni te karty wyslali golebiami czy jak, bo jeszcze nic nie dostalem? ;-)
                                          VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
                                          VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez roLLo
                                            Czy tak karta na lotos to jest zwykła karta jak np. w tesco na punkty czy payback w realu itp. a nie np. jakaś kredytowa?
                                            to jest karta po której zastosowaniu dostaje się 15 gr zniżki na kazdy zatankowany litr paliwa
                                            mozna zbierac też punkty ale to już na inna karte NAVIGATOR
                                            Zamieszczone przez roLLo
                                            Czy można jeszcze starać się o tą kartę na Lotos?? Jeśli tak to jak się zapisać i jak dokonać zapłaty ??
                                            tak można. cale info jest na forum seat ibiza trzeba tam sie zalogować. koszt karty 10 zl +5 przesyłka. dan do zapłaty ci się wyświetla.
                                            Zamieszczone przez roLLo
                                            Chodzi mi o to jaka jest minimalne wymaganie tankowania w miesiącu?? Jezeli można to prosze o wyrozumiałość i odpowiedzenie na te pytania. Z góry dziekuję i pozdrawiam
                                            nie ma limitów wrecz przeciwnie nalezy tankowac jak najwiecej bo wtedy rabat bedzie wzrastał. karte mozna uzywać na kilka samochodow a co za tym idzie mozna dawać znajomym rodzinie. uważać tylko musimy zeby nie tankować za duzo lpg. jezeli chodzi o on i pb to ile wlezie
                                            BYŁA o1 rs
                                            BYŁA o2 1.6
                                            JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez roLLo
                                              Czy tak karta na lotos to jest zwykła karta jak np. w tesco na punkty czy payback w realu itp. a nie np. jakaś kredytowa?
                                              Czy można jeszcze starać się o tą kartę na Lotos?? Jeśli tak to jak się zapisać i jak dokonać zapłaty ?? Jaki jest limit tankowania? Chodzi mi o to jaka jest minimalne wymaganie tankowania w miesiącu?? Jezeli można to prosze o wyrozumiałość i odpowiedzenie na te pytania. Z góry dziekuję i pozdrawiam.
                                              -jest to karta z pinem na nazwisko posiadacza, na którą jest zniżka
                                              -można starać się o kartę
                                              -nie ma limitów tankowania

                                              z forum prowadzącego temat z 10 stycznia

                                              Karty Rabatowe LOTOS!!! - aktualizacja warunków

                                              Witajcie.

                                              Po dzisiejszych rozmowach z firmą LOTOS otrzymaliśmy ostateczne warunki na karty rabatowe:

                                              1. Przy tankowaniu ok. 130 000 litrow jak na Orlenie dostaniemy 15 groszy rabatu na kazde paliwo i gaz(jednak tabkowanie gazu nie moze przekroczyc 15% calosci tankowanego paliwa - czyli przy 130 tys litrow to jest 20 tys gazu).

                                              2. Gdy wzrośnie tankowanie do 150 000 litrow miesięcznie dostaniemy 20 groszy rabatu a przy 300 000 litrow dostaniemy 30 groszy!!! Kazde 10 tys litrow powyzej 200 tys to dodatkowy grosz rabatu.

                                              3. Dodatkowo dostaniemy ok. 10%-20% rabatu na myjnie, oleje, plyny do spryskiwaczy i inne podobne rzeczy na stacjach!!!

                                              4. Karty wyrabiane będą z nazwą Klub Seat Ibiza Polska oraz na PIN, ktory kazdy bedzie musial zmienic przy pierwszym tankowniu.

                                              5. Limit kart jaki dostalismy to 3000. Na chwile obecna mamy juz 900 kart zamowionych z naszego klubu oraz ok. 1000 z innych klubow. Pozostalo ok 1000 kart!!!

                                              6. Karty sa wazne 3 lata. Jezeli miesiac przed koncem waznosci nie zablokujemy jakis kart to beda one automatycznie wymienione(prawdopodobnie bezplatnie chociaz tutaj nie dostalismy zadnej odpowiedzi dlatego nie wiemy).

                                              7. Karty moga byc na wszystkie auta, motory i inne urzadzenia. Faktura jest na moja dzialalnosc wiec i KLUB SEAT IBIZA i kazdy dostanie przy kasie jedynie potwierdzenie zakupu paliwa.

                                              8. W piatek podpisujemy umowe z firma Lotos i zamawiamy od razu 2950 kart(50 kart zostaje zapasowych zebysmy nie przekroczyli limitu).

                                              9. Karty sa co 3 miesiace sprawdzane czy ktos uzywa i tankuje czy nie. Po 3 miesiacach dostajemy informacje o nieuzywaniu karty i wtedy decydujemy czy karta ma zostac aktywna czy ma zostac zablokowana po kolejnych 3 miesiacach!!!(Ustalone z firma Lotos na prosbe wszystkich chetnych na karty)

                                              10. Zamówienia na karty(prosze od razu zaznaczyc czy karta ma byc tez na gaz bo na gaz jest limit litrow, ktorego nie mozemy przekroczyc bo zostanie zmniejszony rabat).
                                              Nie znaleziono 404 | Klub Seat Ibiza

                                              11. Gdzie znajdują się stacje LOTOS?
                                              Błąd 404 - Grupa LOTOS S.A.

                                              12. Prosimy wszystkich tankująch LPG (także osoby które wcześniej zapisały się na karty) o wejście na link
                                              Nie znaleziono 404 | Klub Seat Ibiza i zaktualizowanie opcji tankowania LPG na karcie.

                                              Koszt karty to 10 zl + 5 zl wysylka!!!

                                              Wszystkie informacje w pierwszym poscie tego tematu Nie znaleziono 404 | Klub Seat Ibiza oraz na 17 stonach roznych dyskusji)
                                              O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                              O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                              =================================================

                                              Komentarz


                                              • Jako, że jestem wdzięczny za pomysł kart zniżkowych postanowiłem coś dać od siebie.

                                                Załączam pliki do nawigacji ze stacjami ORLEN/BLISKA uczestniczących w programie BiznesTank na których można skorzystać ze zniżek

                                                Nie ma tam wszystkich stacji które uczestniczą w programie BiznesTank ale na pewno wszystkie które są to uczestniczą.

                                                Trochę mnie to pracy kosztowało ale udało się.

                                                Załączam plik csv do Garmina oraz ov2 i bmp do Tomtom'a. Z csv do innym formatów można przerobić.

                                                PS na forum Ibizy już wrzuciłem

                                                Aha jako że u nas nie można dodać *.zip więc załącznik to jest *.zip tylko trzeba zmienić rozszerzenie z *.jpg
                                                Załączone pliki
                                                Skoda Octavia Tour MORE 1.6 TWIN POWER
                                                Yamaha FZ6 s2 Fazer ABS

                                                Komentarz


                                                • Witam, czy jest jeszcze ktoś, kto zamówił i zapłacił za kartę ponad pół roku temu i jeszcze jej nie dostał?
                                                  TadFi
                                                  Breloki, logo na klapę i inne gadżety

                                                  Komentarz


                                                  • mlac, Możesz odnowić plik bo nie można pobrać?
                                                    "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                                                    ----------------------------------------------------

                                                    !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X