Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Znizka na paliwa na stacji ORLEN/BLISKA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • :wink: Pomysł na Lotos poległ... I przesłana kasa również... :diabelski_usmiech
    Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
    MOJA FURKA

    Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

    Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

    Komentarz


    • Teraz na orlenie jest -10gr na litrze w weekendy.

      Komentarz


      • Tylko uwaga - przy płatności gotówką

        Komentarz


        • ... i nie laczy sie z biznestankiem ... a co do Lotosu to glowny inicjator akcji przesyłał poprzez formularz zapisów na karty Lotos zapytanie co z kasą przeslaną na te kart (do wyboru był zwrot lub wpłata na serwer KSI ) ...
          >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

          Komentarz


          • Pomysł poległ, ale ja uczciwie dostałem pieniądze z powrotem.
            sirwolf78

            Komentarz


            • dokladnie ja tak samo szybko odzyskałem pieniądze
              BYŁA o1 rs
              BYŁA o2 1.6
              JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

              Komentarz


              • Zamieszczone przez blackrs
                dokladnie ja tak samo szybko odzyskałem pieniądze
                Mi też zwrócili bez problemów.
                AGR 112KM, 232Nm
                Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                Komentarz


                • Dostałem dziś kartę Orlenu po zamianie z Lotosa.

                  Tą kartę trzeba jakoś aktywować czy od razu jest gotowa do użycia :?:
                  Octavia 1.9 TDI ASZ


                  .

                  Komentarz


                  • Karta BiznesTank jest gotowa do użycia.
                    O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                    O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                    =================================================

                    Komentarz


                    • endryu, dzięki :wink:
                      Octavia 1.9 TDI ASZ


                      .

                      Komentarz


                      • moze tylko wymagac aktulizacji rabatu ... ale to jest mozliwe na kazdej stacji orlenu obslugujacej program biznestank
                        >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

                        Komentarz


                        • Witam,
                          a ja takie coś dzisiaj dostałem na maila:
                          Not Found
                          Mobil - Skoda Octavia II Kombi- President Johnson II + LEMM AT-71,
                          pozdrawiam
                          Darek

                          Komentarz


                          • dareckiz, poczytaj sobie kilka wpisów wczesniej .. bylo i o tym tez :szeroki_usmiech
                            >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

                            Komentarz


                            • jama89
                              ile czekales na karte Ja czekam od.....Stycznia :diabelski_usmiech

                              Komentarz


                              • wojtass, ja od marca
                                Octavia 1.9 TDI ASZ


                                .

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez peter174
                                  ... i nie laczy sie z biznestankiem ... a co do Lotosu to glowny inicjator akcji przesyłał poprzez formularz zapisów na karty Lotos zapytanie co z kasą przeslaną na te kart (do wyboru był zwrot lub wpłata na serwer KSI ) ...
                                  Przesyłał...? Kiedy i gdzie? Na naszym forum raczej nie...
                                  Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                                  MOJA FURKA

                                  Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

                                  Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

                                  Komentarz


                                  • Eidos - były maile i na PW klubu ibizy.
                                    Ja zmieniłem na Orlen/Lotos (dla szwagra - bo ja tam nie tankuję). Ma kartę już z dwa miesiące.
                                    A opcje były - zwrot kasy lub zmiana.
                                    Była O1 kombi ALH++ 150/340
                                    Obecnie Pyzio 206 1.4HDi+ ~90/200

                                    Komentarz


                                    • dz za odp czyli jestes w lepszej sytuacji :szeroki_usmiech

                                      [ Dodano: Sro 11 Lip, 12 18:31 ]
                                      Dajcie spokój z tymi kartami Po paru emailach z ludzmi ktorzy sa odpowiedzialni za te karty odpuściłem sobie je. Poprosilem o zwrot kasy Od Stycznia do dnia dzisiejszego nie otrzymałem w/w karty. Kolega wpłacił pózniej niż ja a już dostał karte. Ludzie którzy to wyrabiaja odsyłają mnie od jednego do drugiego. Jednym słowem LIPA !!!!

                                      Komentarz


                                      • Pytanko, działają wam karty Orlen biznes tank? Mi na stacji już drugi raz powiedzieli że jest zablokowana. Jak u was?
                                        Rafał

                                        Komentarz


                                        • Witam,
                                          potwierdzam nie działają, odpowiedz karta zablokowana, lub klient zablokowany. Brakuje mi tego rabatu. jest jakaś alternatywa?? Mam dwa auta i łącznie trochę oszczędzałem. nie zamierzam zakupu akcji Orlenu by mieć rabat.
                                          Macie jakiś kontakt z "opiekunem" naszego forum w temacie BIZNESTANKU????? może większego rabatu przy okazji??
                                          OI Combi 1.6 LPG BFQ

                                          Komentarz


                                          • Widocznie długi czas z nich nie korzystaliście i zostały zablokowane.
                                            Sławek

                                            Komentarz


                                            • Mi tez nie działa od Niedzieli. A Uzywalem długo, pewnie z 8 lat? O ile pamietam, to jak czasami przez pomyłkę wystawili mi fakturę, to odbiorca był jakiś sklep komputerowy? Pytałem kasjera w Orlenie. Mówił, ze Orlen wysyłał wszystkim użytkownikom kart nowe umowy do podpisu (pewnie RODO czy coś). Nieodeslana umowa to blokada. Wystarczy ze ten sklep z komputerami nie działa od roku i wyglada to na koniec tej karty (?).
                                              Ja sobie zamówiłem „nowa” na Passat Forum. Ale nie znam warunków ani terminów. Zadeklarowałem się „w ciemno”. Pozdrawiam.

                                              PS Liczę, ze karta z Passat forum to nie na ten sam sklep czy co to tam było
                                              Ostatnio edytowany przez kult0035; 16244.

                                              Komentarz


                                              • Przecież są teraz inne możliwości na tańsze paliwo nie tylko na Orlen, ale BP i CircleK. Wynosi to obecnie od 1% do 1,5% od ceny litra, czyli od ok.5 gr do ok. 8gr . Za pomocą karty cashback odzyskuję kasę na konto lub wydaję ją na zakupy spożywcze , zabawki czy ciuchy w innych sklepach. Dzięki tej karcie odzyskuję kasą nawet przy normalnych zakupach w Carrefour.

                                                Komentarz


                                                • Czy coś wiadomo co się stało, że karty przestały działać? Moja karta na sprawdzonej (zawsze tam tankuje) stacji przestała działać w czwartek.

                                                  Strona klubseatibiza.pl nie działa...
                                                  Ostatnio edytowany przez mlac; 4427.
                                                  Skoda Octavia Tour MORE 1.6 TWIN POWER
                                                  Yamaha FZ6 s2 Fazer ABS

                                                  Komentarz


                                                  • Dzwoniłem do Cobreta bo znamy się już sporo czasu i zloty robiliśmy razem Klubu Ibizy. Orlen zablokował 12 tyś kart bo jakiś idiota wyrabial karty na stacji i sprzedawał je na allegro, Seba wyjaśnia sprawę i próbuje je przywrócić do życia ale to zależy od Orlenu czy da radę np wszystkie karty przepisać na obecny nip firmy Seby

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X