Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Corolla, idealny dupowóz?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Corolla, idealny dupowóz?

    Jechałem ostatnio taxi, nową Corollą 1.4 D4D. Pogadaliśmy i Taksiarz robi rocznie 60 tys km i aktualnie kończy 3cią sztukę (co roku wymiana, taka umowa toyoty z tą korporacją) czyli 180tys w 3 lata trzema takimi samymi autami.
    Auto jakie jest każdy widzi, czyli nie ma na co patrzeć. W środku przyjemnie i cicho, miejsca z tyłu dużo na desce rozdzielczej jest ten śmieszny zegarek z lat 80-tych :-). Kierowca mówił, że pali mu od 3,7 do 5,5 mniej więcej. I co ciekawe, w tych trzech autach 3x60tys z awarii to 2 razy przepalona żarówka. Czyli w jednej sztuce nawet się nie przepaliła. Kurcze, ma to jakiś urok, taka świadomość świętego spokoju...

    ps. Do tej pory Toyoty to była kupa nudy, beż i szarość.. Ale, mają nowego stylistę, jego pierwsza praca całościowa to, jak dla mnie stylistyczna perła, CHR. Jak następne Aurisy, Corolle i Avensisy poza bezawaryjnością będą odjechane stylistycznie to uuuu... miodzio! :-)
    Pozdrawiam
    perfex

    Octavia HTP

  • #2
    Widziałem wizualizację nowego Aurisa - no niech ktoś powie że to auto nijakie...
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

    Komentarz


    • #3
      A widziałeś Priusa ?
      Kogoś poniosła fantazja.
      Była O2 RS 190 km / 436 Nm
      Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
        A widziałeś Priusa ?
        Kogoś poniosła fantazja.
        Mi się podoba nawet dzisiejszy.
        Adam... Używam:
        Rolka: e11FL 97KM/130Nm
        Passek: B6 175KM/366Nm

        Komentarz


        • #5
          Serio ?

          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
            Serio ?

            Łooo, coś opuściłem... No to nie - podoba mi się ten przedni :-)
            Adam... Używam:
            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
            Passek: B6 175KM/366Nm

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
              Serio ?

              To nie miało być ładne. W Toyocie mówią, że to musiało być kontrowersyjne/inne tak by przypominać o inności napędu.
              Toyota DUŻO wygrała na konsekwentnym rozwoju hybryd i olaniu diesli. Jak dla mnie hybryda to tylko plugin aby jeździć z 50km na prądzie czyli do pracy i z pracy starczy. Rewelacyjny pomysł na auto codzienne. Jezcze, żeby jego cena była niższa... To koszty paliwa prawie zero, koszty napraw dużo niższe niż w tradycyjnym aucie (np klocki i tarcze zużywają się ok 3-4 razy później niż w normalnych autach), fajnie.
              Pozdrawiam
              perfex

              Octavia HTP

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X