Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pakiet przeglądów 4 lata, do 60 000 km - warto?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Z nimi jest różnie , ale wg mnie tez nie powinni stwarzać problemów z wymiana oleju skoro komputer tak zasygnalizował a miescisz sie w zakresie pakietu przeglądów , no cóż , taki masz styl lub warunki jazdy ze olej wymaga wczesniejszej wymiany..

    Natomiast wspomne jeszcze o filtrze powietrza , tak , Oni rekomendują co 90tys km jego wymiane , warto przywieźć ze sobą swój i kazać im wymienić , po 30 tyś km ten filtr wygląda przeokropnie , wiec nie wiem jak można na nim jeżdzić przez nastepne 60 tyś. Filtr w ASO kosztuje 155 zł + 22 wymiana , zatem proponuje kupić Knafta lub Man'a za 45 PLN , lepszy niz ori Przy przeglądzie 30 tyś , łaskawie czasem wymieniają filtr kabinowy , robia zdjęcia wysyłaja do Poznania do VW i zwykle dostają aprobate na jego wymiane ,
    2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

    Komentarz


    • #27
      Xcex,
      wielkie dzięki za sugestię. Oczywiście zakupię filtr, jeden z przez Ciebie polecanych i z nim pojadę na wymianę oleju.

      Komentarz


      • #28
        No i jestem po wymianie oleju. Jestem miło zaskoczony obsługą w ASO Koszalin. Oczywiście darmowy olej i filtr, nawet nie skasowali mnie za wymianę filtra powietrza, który ze sobą zabrałem. A na koniec, wraz z życzeniami szerokiej drogi, otrzymałem czerwone winko firmowej torebce Dodatkowo sprawdzili grubość klocków hamulcowych i stan piór wycieraczek Kolejna wizyta u nich czeka mnie za 8000 km. Warto było przy zakupie zdecydować się na pakiet przeglądów za tysiaczka.

        Komentarz


        • #29
          Raczej on był za darmo ^^ ale ja miałem też teraz przegląd to komputer wszystko razem pokazał że trzeba zrobić.

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez marpol Zobacz wpis
            No i jestem po wymianie oleju. Jestem miło zaskoczony obsługą w ASO Koszalin. Oczywiście darmowy olej i filtr, nawet nie skasowali mnie za wymianę filtra powietrza, który ze sobą zabrałem. A na koniec, wraz z życzeniami szerokiej drogi, otrzymałem czerwone winko firmowej torebce Dodatkowo sprawdzili grubość klocków hamulcowych i stan piór wycieraczek Kolejna wizyta u nich czeka mnie za 8000 km. Warto było przy zakupie zdecydować się na pakiet przeglądów za tysiaczka.
            Ja tak kolorowo nie miałem , mnie skasowali za wymiane filtra powietrza chyba 22,50 pln . Skomentowałem to odpowiednio ,ale to sa takie betonowe kacapy, że nie reagują na nic .

            2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X