Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Machloje przy Amazingu...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Tym bardziej, że chciałoby się dostać auto pod choinkę...

    Komentarz


    • #27
      Witam panowie i panie, ktoś już coś wie jak wychodzi auto z amazingiem zamówionym przed zmianami?

      Komentarz


      • #28
        No moja Octavia już dotarła do Torunia, teraz tylko formalności finansowo-rejestracyjne i będzie można jechać po jej odbiór. Oby wszystko sprawnie się ułożyło

        Komentarz


        • #29
          Amazing po staremu? Też odbieram w Toruniu

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez prezes870 Zobacz wpis
            Amazing po staremu?
            no właśnie - ciekawe
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • #31
              Amazing na szczęście po staremu, czyli nie dopłacam do grzanej kierownicy i tempomatu z ogranicznikiem prędkości, ale trochę się zagotowałem, jak przeczytałem o zubożeniu pakietu

              Komentarz


              • #32
                Czyli OK. Wydawało mi się, że pakiet to jest u dilera w katalogu. Na taśmie to pakują to co idzie na kartce przy egzemplarzu, więc zamówiony pakiet idzie tak jak skomponowany. Mimo, że taki sam pakiet do zamówień w salonie już idzie z innym wyposażeniem. Czekamy na prezentację w showroomie.
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • #33
                  Ruwado, tak samo myślałem, ale przy odbiorze jeszcze bezpośrednio, już na spokojnie (mam nadzieję), porozmawiam z działem handlowym Jutro finansowanie i będę oczekiwał na papiery do rejestracji. Ależ się ten czas dłuży

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X