Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Drożeją Skody. Producent podnosi ceny nawet o 2,5 tys. zł

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Drożeją Skody. Producent podnosi ceny nawet o 2,5 tys. zł

    Aktualności - Aktualności motoryzacyjne
    Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

  • #2
    Żeby tak wynagrodzenia rosły jak maśło, jajka, kawa i Skody...
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • #3
      No nie No marka premium to trzeba trzymać fason jak iPhone ...

      Komentarz


      • #4
        Szkoda, że ceny rosną nawet dla tych, których auto już się produkuje i za nic mają dane konfiguracyjne zamówienia.

        Komentarz


        • #5
          Zawsze można zrezygnować z zakupu ... Więcej osób tak będzie robić to ceny nie tylko nie wzrosną ale nawet zmaleją...


          O kvalitach Skody Octavia moze pohybovat ino blazen !

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez marpol Zobacz wpis
            Szkoda, że ceny rosną nawet dla tych, których auto już się produkuje i za nic mają dane konfiguracyjne zamówienia.
            To możliwe? Wg mnie skoro masz już auto zamówione "pod siebie" na cenach przed podwyżką i masz spisną umowę, to nie mogę teraz sprzedać Ci auta drożej...

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez rX Zobacz wpis

              To możliwe? Wg mnie skoro masz już auto zamówione "pod siebie" na cenach przed podwyżką i masz spisną umowę, to nie mogę teraz sprzedać Ci auta drożej...
              Ja pod koniec września zamówiłem do produkcji Golfa. W połowie października Golfy podrożały 1500 zł i ani myślę płacić za niego więcej. Zapłacę tyle na ile umówiliśmy się przy składaniu zamówienia i zaliczkowania auta.

              Komentarz


              • #8
                Ceny rosna jakosc spada!!!

                Komentarz


                • #9
                  Nowe obowiązkowe wyposażenie samochodów - eCall - Motoryzacja w INTERIA.PL


                  Może to jest powodem ?

                  Komentarz


                  • #10
                    Takie przymusowe oko wielkiego brata. I nie ma wyboru - musisz zapłacić za to, żeby na ciebie łypało.

                    Od dawna wiadomo, że pod szyldem BEZPIECZEŃSTWO można sprzedać absolutnie wszystko. I będzie tabun baranów gotowych oddać życie w obronie słuszności tej racji.

                    :-)

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X