Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Awaryjny Bentley Bentayga

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Awaryjny Bentley Bentayga

    A ja się wkurzam że czujniki niezbyt dobrze działają. Ten gość to ma jazdę i to w aucie za 1,5 bańki
    Bentley Bentayga to najbardziej... awaryjne auto świata? - Motoryzacja w INTERIA.PL
    ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
    mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

  • #2
    I dopiero jak dostal zastępczą fabke albo i20 w wolnossku zobaczyl co to bezproblemowa jazda....

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez PiotrekDK Zobacz wpis
      A ja się wkurzam że czujniki niezbyt dobrze działają. Ten gość to ma jazdę i to w aucie za 1,5 bańki
      Bentley Bentayga to najbardziej... awaryjne auto świata? - Motoryzacja w INTERIA.PL
      Nie wiem jak tam jego awaryjność ale widziałem toto na żywo. Wiele wybaczam suvom bo to w końcu nie Ferrari ale bosszzeee ten jest Paskudny. Na zdjęciach jest w miarę ok ale na żywo to dramat. Tak pokopane proporcje, że aż wstyd.
      Pozdrawiam
      perfex

      Octavia HTP

      Komentarz


      • #4
        auto porażka totalna. powinni dać mu nowy, wolny od usterek (o ile taki jest). dla tego modelu bazą jest cayenne według mnie, widać to po linii auta. a vw kupiło i porsche i bentleya. cayenne do bezawaryjnych też nie należy....

        Komentarz


        • #5
          Nie ma to jak czesko - niemieckie TSI

          W Niemczech mijał mnie Bezmientlej - a ja zadowolony jestem ze swojej Kury.
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X