Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaka Octavie wybrac?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez shanzi Zobacz wpis
    Temat niech rozstrzygnie pytający , w konck to on kupi samochód.
    Dokładnie

    ...Moje Cappuccino MPi...

    jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
    sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
    wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

    Komentarz


    • #27
      Wronek widać że młody człowiek jesteś (tymbardziej jak czujesz wielkie emocje w nastoletnim OI) nie chce mi się nawet wchodzić w jakieś "podsumowywanie" , jak powyżej to uczyniłeś po łebkach, odnośnie tego co napisałem, w dziwny sposób wyciągając wnioski.
      Niech założyciel wątku decyduje - tu się zgadzamy, tylko logiczne rady mu podsuwają co niektórzy, nic więcej. Jak jest młody, to niech kupuje sobie od razu tt od niemca co gonił do granicy i płakał - tam są najmocniejsze 1.8t
      Niech sam sie przejedzie i okresli swoje priorytety. koniec ot
      Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

      Komentarz


      • #28
        Nic do Ciebie nie mam. Tylko napisałem w temacie autorowi i odpowiedziałem także Tobie. Za dalekie wnioski wysuwasz.
        Każdy ma prawo sądzić inaczej zwyczajnie i mieć inne priorytety w kupowaniu nastoletniego starszego już auta, które jest przestarzałym technicznie (także pod względem bezpieczeństwa) już wozidłem bazującym na Golfie 4 (cokolwiek miałoby pod maską, to druga połowa lat 90 tych). Dlatego podsunęliśmy koledze różne koncepty. Ja uważam, że im prościej tym lepiej. Wcale nie sądze, że 1.8t to zły pomysł, ale 1.6 wydaje się być lepszym, ze względu na większą dostępność pewnych krajowych sztuk. Upraszczając już. Nic więcej.
        Wiadomo, że zdecyduje sam - musi przemyśleć, przejechać się, przekalkulować.
        Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X