Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ceny Skody, szaleństwo

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Zamieszczone przez Alonzo_ Zobacz wpis
    Może i dobrze. Wiesz ...z tymi zegarkami czasami bywaja kłopoty
    ruwado ,a wogóle szczęśliwi czasu nie mierzą
    Dawid
    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

    Komentarz


    • #52
      Dorzucę kamyczek do ogródka w temacie idiotów udających za kredyt kogoś innego...
      Sąsiedzi "z dołu" moich rodziców. Mieszkanie 2-pokojowe z pokojem przechodnim 36m2(!). W mieszkaniu małżeństwo ~60-latków z synem i synową z dzieckiem (2+2+1). Słabo już teraz, nie? Ciasno, kilka mebli wystawionych na korytarzu, małolat bawi się zimą na korytarzu bo nie ma dla siebie miejsca i takie tam (latem non stop na podwórku krzyczący "mamo, rzuć mi bułkę / kolę, komórkę, itp.)... Pierwsze o czym bym pomyślał na ich miejscu to jak kupić mieszkanie dla młodych lub zamienić dla całej rodziny mieszkanie na większe...
      Ale co robią sąsiedzi? Jakieś 3 lata temu otrzymują niewielki spadek i dobierają kredyt na... nowego Passata CC :-) Fakt, ładny, czysty, taki beżowy... Ale gdzie tu logika???
      Ostatnio edytowany przez Agamek12; 894.
      Adam... Używam:
      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
      Passek: B6 175KM/366Nm

      Komentarz


      • #53
        Zamieszczone przez Agamek12 Zobacz wpis
        Pierwsze o czym bym pomyślał na ich miejscu to jak kupić mieszkanie dla młodych lub zamienić dla całej rodziny mieszkanie na większe...
        Widocznie niedzisiejszyś. Logiką to się można zajmować na zajęciach z... logiki. A życie to procesja paradoksów.

        Komentarz


        • #54
          Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
          Widocznie niedzisiejszyś. Logiką to się można zajmować na zajęciach z... logiki. A życie to procesja paradoksów.
          pewnie tak...
          Ostatnio edytowany przez Agamek12; 894.
          Adam... Używam:
          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
          Passek: B6 175KM/366Nm

          Komentarz


          • #55
            No, ja przeszedłem z auta z jakimś tam dizajnerskim polotem na wóz dla dziadka w czapce z nutrii. Też nie na czasie strategia. Lubię takie.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X